Czy masz nierozwiązane problemy zdrowotne, urazy, bagaż emocjonalny?

Poznaj precyzyjne, inspirujące odpowiedzi, słowa-klucze do kariery, rodziny, związków… życia.

Czego można się spodziewać podczas indywidualnej sesji uzdrawiania i coachingu Dao?

Od innych nauczycieli duchowych Mistrza Yu odróżnia fakt, że jest on również praktykującym uzdrowicielem. Od innych uzdrowicieli odróżnia go koncentracja nie na usuwaniu objawów, a na pomocy ludziom w przejściu od nieświadomości do świadomości.

Praca z Mistrzem Yu przypomina pracę z przebudzonym mistrzem, nauczycielem i uzdrowicielem – jednocześnie. Ma zdroworozsądkowe, konkretne i absolutnie praktyczne podejście do wykonywanej pracy. Nie poświęca wiele czasu na mówienie o problemach, abstrakcyjnych koncepcjach i filozofiach. Szybko i precyzyjnie rozpoznaje najgłębsze przyczyny problemu, a następnie wykorzystuje swoją przełomową metodę uzdrawiania i coachingu, aby pomóc uczestnikowi sesji w ponownym scaleniu swojej istoty i usunięciu przyczyny problemu z pamięci komórkowej organizmu.

Mistrz Yu spotkał się osobiście z ponad 10 tysiącami osób na Zachodzie, włącznie z najbardziej znanymi filmowcami, artystami, lekarzami, dyrektorami firm itp. W oparciu o te doświadczenia stworzył metodę uzdrawiania i coachingu, którą nazywa „uzdrowieniem dla świadomości i samorealizacji”, co obejmuje zarówno podróż ku przebudzeniu i reintegracji, jak i samo przebudzenie. Jest to naprawdę rewolucyjna, praktyczna i wręcz magiczna metoda.

Korzyści:

  •  Jedna sesja z Mistrzem Yu to: Znaczne przyspieszenie Twojego uzdrowienia fizycznego, psychicznego i emocjonalnego oraz transformacji duchowej. Dzięki temu oszczędzisz ogromne kwoty, które należałoby wydać na leki, doradztwo czy psychoterapię.
  •  Zbadanie Twojej energii i warstw nieświadomości ukrytych w Twoim ciele.
  •  Określenie najgłębszych przyczyn Twoich problemów fizycznych, psychicznych czy emocjonalnych, zapisanych w pamięci komórkowej ciała (kodzie epigenetycznym).
  •  Określenie, jakie wnioski wyciągnięte z wcześniejszych doświadczeń są przyczyną blokad energetycznych, wywołujących objawy Twoich problemów fizycznych, psychicznych czy emocjonalnych.
  •  Pomoc w szybkim uwolnieniu się od blokujących Cię przekonań, myśli i uczuć z całego Twojego ciała i pola energetycznego.
  •  Otwarcie drzwi dla Twojej wewnętrznej świadomości, która zastąpi stare wzorce i przekonania.
  •  Dzięki temu stan Twojego zdrowia i Twoje postrzeganie rzeczywistości diametralnie się odmienią.
  •  Zadanie domowe przygotowane specjalnie dla Ciebie, tak abyś mógł przyswoić sobie przemianę energetyczną, jaka zaszła w Twoim ciele i świadomości, i abyś zaczął manifestować ją w codziennym życiu.

Mistrz Yu zajmował się wieloma problemami fizycznymi, emocjonalnymi, psychicznymi i duchowymi. Były to m. in.:

Przewlekły ból w różnych częściach ciała, przewlekłe zmęczenie, zaburzenia lękowe, depresja, niepełnosprawność fizyczna po urazach, urazy emocjonalne, problemy wieku dziecięcego, przemoc fizyczna lub seksualna, problemy związane z porodem, fobie, powtarzające się wzorce życiowe, napady paniki, sabotowanie własnych działań, słyszenie głosów, wzorce odziedziczone po przodkach, wyciek energii, problemy związane z duchowością, poczucie własnej wartości, problemy w związkach, podejmowanie decyzji (osobistych, zawodowych, biznesowych); choroby takie jak: fibromialgia, astma, zapalenie pęcherza, problemy trawienne, utrata wzroku, bóle głowy, zapalenie migdałków, problemy z tarczycą, stwardnienie rozsiane, choroba Crohna, różyczka, zapalenie oskrzeli, przewlekłe krwawienia, przewlekłe wymioty, nowotwory itp.

Uwaga: jest to najskuteczniejsza metoda, ponieważ jej efektem jest najgłębsza przemiana. W dłuższej perspektywie pozwala ona zaoszczędzić wiele czasu, pieniędzy i wysiłków w porównaniu z większością metod uzdrawiania, ponieważ koncentruje się na usunięciu przyczyn, a nie na łagodzeniu objawów!

Podczas każdej sesji uczestnik otrzymuje zadanie domowe, specjalnie dostosowane do jego potrzeb. Pomaga ono w przyswojeniu i uziemieniu nowej świadomości i przemiany energetycznej, jaka zachodzi podczas sesji. Uczestnik otrzymuje również cyfrowe nagranie swojej sesji, aby według swoich potrzeb dalej pracować nad materiałem.

Opinie:

„Sesja Sundao z Mistrzem Yu pomogła mi w wielu aspektach. Ćwiczenia i przewodnictwo podczas uzdrawiania przyniosły mi trwałą ulgę w przewlekłych bólach, na jakie cierpiałam. Poza tym, czuję się znacznie bardziej skupiona w życiu codziennym”.

Chandra Chaikin, baletnica.

„Technika uzdrawiania Mistrza Yu jest wyjątkowa, ponieważ czerpie z mądrości i uzdrowicielskiej mocy samego ciała. Sesje z nim pomogły mi w przetworzeniu bolesnych doświadczeń emocjonalnych i poprowadziły mnie ku głębszemu zrozumieniu życia”.

dr Esther Romeyn

„Podczas sesji największe wrażenie zrobiło na mnie duchowe wyjaśnienie systemu uzdrawiania opartego na akupresurze i meridianach, a także bogactwo doświadczeń i głęboka mądrość, z jakimi się zetknęłam”.

dr Victoria Vakarchuk

Poznaj precyzyjne, inspirujące odpowiedzi, słowa-klucze do kariery, rodziny, związków… życia – zawsze z najszerszej perspektywy, jaką daje najwyższa świadomość!!

Mistrz Yu w naturalny sposób opracował metodę odnajdywania odpowiedzi czy słów-kluczy dokładnie w tym momencie życia (osobistego, zawodowego), w którym są potrzebne, opierając się na doświadczeniu osobistych spotkań z ponad 10 tysiącami osób na Zachodzie, włącznie z najbardziej znanymi filmowcami, artystami, lekarzami, dyrektorami firm itp. Jest to naprawdę rewolucyjna, praktyczna i wręcz magiczna metoda.