Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

Ilahinoor i aktywacja Merkaby

Listopad 4 - Listopad 5

Wydarzenie Nawigacja

 

4-5 listopada  2017, Warszawa

 

Prowadzi: David Boldick

Godziny: 10:00-18:00

Miejsce: ul. Białostocka 4

 

Ilahinoor (w jęz. tureckim ilahi – boski, noor – światło) to przekaz energetyczny z Wszechświata i Ziemi, który ułatwia i przyspiesza nasze przebudzenie w nowe wymiary świadomości.

Każdy może połączyć się z Ilahinoor. David Boldick podczas treningu otwiera na przepływ i przyjęcie tego daru. Poprzez tę inicjację, uzdrawiamy siebie sami i osiągamy pełnię spokoju oraz bezwarunkowej miłości. Ale to nie wszystko! Mając w sobie moc Ilahinoor możemy przekazać tę energię dalej każdemu potrzebującemu.

W porównaniu np. do Reiki, Ilahinoor to bardziej magnetyczna energia, którą łatwiej pozyskać z Ziemi i Wszechświata, dając jednocześnie ugruntowanie osobie dającej i przekazującej. Ilahinoor pomaga uwolnić bloki i traumy z podświadomości, zmienić ograniczające nas wzorce myślenia i zachowań (jest szczególnie skuteczne w leczeniu różnych form uzależnień).

Ilahinoor jest prosty, głęboki i łatwy do nauczenia. Po treningu możemy łatwo połączyć się z energią za każdym razem, kiedy tego potrzebujemy.

Warsztat jest dla Ciebie, jeśli:
– już zajmujesz się uzdrawianiem,
– chcesz się nauczyć uzdrawiania dla siebie i swoich bliskich,
– potrzebujesz uzdrowienia na poziomie emocji i relacji,
– medytujesz, odczuwasz jednak za małe ugruntowanie, połączenie z własnym ciałem i Ziemią.

Korzyści płynące z treningu:
1. Usuniesz wszystko co stoi na drodze do twojego rozwoju.
2. Doświadczysz zmiany na poziomie fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym, a w rezultacie zrozumiesz wzorzec, który doprowadził do problemów lub choroby.
3. Po usunięciu tego wzorca, następuje uzdrowienie: usuniesz ból, różnego rodzaju schorzenia fizyczne, osiągniesz równowagę umysłową. Doświadczysz spokoju, harmonii i głębokiego duchowego przebudzenia.
4. Usuniesz poczucie odłączenia od Źródła i połączysz się z Nim ponownie. Przyjmiesz nowe częstotliwości, które przenikną wszystkie poziomy Twojego życia. Ponownie połączysz się z Mocą, dającą poczucie szczęścia i Miłości.
5. Będziesz częścią tej uzdrawiającej energii.

Aktywacja MerKaBy:
MerKaBa to pole elektromagnetyczne, które każdy człowiek posiada, ale u większości jest ono nieaktywne. To właśnie bezwarunkowa miłość. Aktywowanie jej może trwać miesiącami, ale bezpośrednio po przekazaniu Ilahinoor możemy w prosty sposób otworzyć się na MerKaBę.

Dzięki polu MerKaBy możemy zaprogramować nasz rozwój, wykorzystać ją w jakiejś intencji dla siebie, bliskich lub dla świata. Poprzez to pole połączymy się z mistrzami, przewodnikami duchowymi oraz po prostu z Bogiem.

David Boldick blisko współpracuje z Kiarą. Prowadzą warsztaty w Anglii, Polsce i Hiszpanii. Utrzymuje na warsztatach bezpieczną i wspierającą przestrzeń dla wszelkich procesów uzdrawiania jakie mogą się pojawić. Poza nauką przekazu Ilahinoor będą też proste tańce w kręgu.

 

Kup bilet

Szczegóły

Start:
Listopad 4
Koniec:
Listopad 5
Wydarzenie Category:
Kup bilet:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/153

Prowadzi

David Boldick

Miejsce

CTN
Białostocka 4
warszawa, Mazowieckie Polska
+ Google Map