VITALI MICHAJLUK – Instytut Wiedzy Waleologicznej

VITALI MICHAJLUK

-Ma wykształcenie medyczne, jest pielęgniarzem, dodatkowo ukończył trzyletnie studium rehabilitacji przy Akademii Medycznej, cykl kursów masażu klasycznego.

-Jest uczniem profesora Aleksandra Ogułowa, twórcy terapii wisceralnej.

Terapia wisceralna ( z łac. viscera-trzewia, brzuch, wnętrze) to masaż organów wewnętrznych. Odbywa się on głównie w na brzuchu, choć wszystko zależy od konkretnego przypadku. Brzuch człowieka jak naucza profesor Aleksander Ogułow jest „drugim mózgiem” od jego stanu zależy zdrowie, choroba. W brzuchu jest źródło wielu dolegliwości, ponieważ ból rozprzestrzenia się i uszkadza kolejne organy.

-Przyjmował pacjentów w szpitalach i sanatoriach, specjalizował się w terapii osób w poważnym stanie fizycznym: po wylewach, urazach, wypadkach… Wielu z ciężko chorych zawdzięcza mu powrót do zdrowia.

-Po latach doświadczeń opracował własny, autorski masaż, który zawiera najskuteczniejsze techniki z różnych form terapii.

-Uważa, że aby pracować z ciałem konieczna jest wiedza z dziedziny anatomii, wiedza teoretyczna i co najważniejsze praktyka. Wszystkie te elementy powodują, że można pomóc pacjentowi nawet w bardzo ciężkich stanach. Zdarzało się, że pacjenci wchodzili do niego o kulach a wychodzili bez!

W czym może ci pomóc Vitali Michajluk?

-Trafiają l do niego udzie po urazach, udarach, złamaniach, niedowładach, kontuzjach różnego typu, z dyskopatiami, skoliozami, przewlekłymi stanami bólowymi.

-Doskonale radzi sobie z bólem pleców, kręgosłupa, szyi, głowy.

-Pomaga w migrenie, napięciowym bólu głowy, stresie, bezsenności, nerwicy, obniżeniu nastroju.

-Masaż działa regenerująco i odmładzająco.

Co Vitali Michajluk mówi o swojej pracy?

Ciało jest wielką tajemnicą, dlatego też trzeba zaufać jego mądrości. Odpowiednio masowane miejsca na ciele, brzuchu powodują nie tylko rozluźnienie mięśni, ale i pobudzenie energii i zdolności samoregeneracji organizmu. Zawsze jest szansa aby polepszyć swój stan! Nigdy nie wolno rezygnować z walki o swoje zdrowie!

    © 2018 Instytut Wiedzy Waleologicznej

    kontaktdojazdregulamin Początek strony ↑

    Instytut Wiedzy Waleologicznej