IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Biologia Energetyczna – choroba multidyscyplinarnie – Isabelle Boos

Zapis webinarium z Isabelle Boos
BIOLOGIA ENERGETYCZNA – choroba multidyscyplinarnie

Choroby, problemy i dolegliwości istnieją nie tylko w ciele fizycznym, ale też w naszej energetyce.

Webinarium odbyło się 30.03.2023

 

Poznaj holistyczne podejście do choroby uwzględniające biologię, energetykę, emocje i duchowość, pozwalające nadać biologii człowieka znaczenie duchowe i energetyczne. Przyjrzyj się ciału i chorobie z nowej perspektywy łączącej tradycję z biologią.

Zrozumienie biologicznego znaczenia chorób jest pierwszym krokiem w kierunku uruchomienia procesu zdrowienia i przywrócenia równowagi.

Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem. Podlegamy nie tylko swoim emocjom, ale też uniwersalnym prawom Wszechświata, które nieustannie nas nas oddziałują. Aby zrozumieć jak funkcjonuje człowiek i co komunikuje choroba musimy uwzględnić wszystkie te aspekty.

Fundamentalna wiedza z zakresu:
Biologii,
Energetyki Chińskiej,
Świętej Geometrii,
Symboliki,
Teorii Pięciu żywiołów,
Osnowy energetycznej.

Osnowa Energetyczna to przestrzeń, w której zachodzą konflikty dotyczące naszego wnętrza oraz tego, co dzieje się w świecie zewnętrznym. Osnowa pod wpływem wielu czynników podlega zmianom i napięciom, w wyniku czego dochodzi do funkcjonowania w tej czy innej chorobie.

lip 2023
01 lipiec 2023
On-line,

Biologia Energetyczna – Od Biologii do Energii – dr G.Athias i I.Boos

Biologia Energetyczna Od Biologii do Energii   Zapraszamy na szkolenie z Isabelle Boos i dr. Gerardem Athiasem dotyczące multidyscyplinarnego / holistycznego rozumienia znaczenia chorób. Szkolenie on-line Godziny 10:00 - 18:00 …

Biologia Energetyczna – Od Biologii do Energii – dr G.Athias i I.Boos Czytaj dalej »

Podziel się:

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Dodaj komentarz

Więcej wiedzy

Powiązane artykuły

Nabór do Międzynarodowego Instytutu Recall Healing® 2022/2023

Nabór do Międzynarodowego Instytutu Recall Healing® jest rozpoczęty! Liczba miejsc jest ograniczona! Program Międzynarodowego Instytutu Recall Healing® / Totalnej Biologii® – International Recall Healing® Institute skierowany jest do osób zaawansowanych, które chcą 

Dodaj komentarz