IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Bratnie Dusze, Bliźniacze płomienie: Autori

 

Bliźniacze Dusze i Bratnie Dusze

Być zakochanym, jak Księżyc w Nocnym Niebie

Doświadczanie i dopuszczanie tego, co jest zwane Wyższą świadomością/Światłem, by wejść i przeniknąć przez system komórkowy i faktycznie we własne wnętrze, to prawdziwe wnętrze, które równocześnie kochając siebie samego całkowicie, takiego, jakim się jest, bez względu na sytuację, tworzy prąd, pole elektryczne, które w rezultacie „Przyciąga” identyczną istotę wewnątrz drugiego Ciała Energii Duszy.

Wtedy Twoja Bratnia Dusza po prostu ukaże się fizycznie, jako naturalne następstwo połączenia z Twoją energią i tym samym z Tobą. W miarę, jak zbliżacie się do siebie, spijając coraz więcej boskiej Miłości, która jest między Wami i podążając za Światłem, doświadczycie więcej tego, co zwane jest „Jednością” i harmonią ze Światłem!

Po pierwsze, musi być nacisk na Kochanie Siebie. Nie zakładaj, że inna istota może dać Tobie szczęście, radość, pokój. Ponieważ, gdy decydujesz się, by wpuścić Miłość, by zdominowała Twoją rzeczywistość, Twoją świadomość, wtedy Twoja Bratnia Dusza przybędzie, by pozwolić na dalsze doświadczanie Miłości i prawdziwej radości, jeśli tego właśnie chcesz.

Jak wiesz, to, co tworzysz w sytuacjach w życiu zewnętrznym, ma również odbicie w tym, jak myślisz o sobie, zatem wielka Miłość musi być obecna w Twojej Duszy. Nie szukaj, nie poszukuj tej świętej unii Miłości, jest to wielki paradoks bratnich dusz.

Pamiętaj, że każde spotkanie z inną Istotą Ludzką jest spotkaniem Świętym, każdy związek jest święty, niezależnie od tego, jak wygląda z zewnątrz, to Prawo dotyczy również tych, z którymi masz problemy. Radość nie jest na zewnątrz, radość jest w Tobie, Miłość nie jest na zewnątrz, Miłość jest w Tobie, wszystko, czego chcesz jest w środku – jednak trzeba czasem wejść bardzo głęboko, by odnaleźć piękny skarb piękna i boskości, który jest prawdą Życia.

Gdy zdejmujesz zewnętrzne warstwy istnienia i zaczynasz tak naprawdę widzieć Siebie. Pozwalasz odczuwać we wszystkich aspektach. Jako Istota Światła, wysyłasz wiele odbić uzdrawiającego Światła do wszystkich, żyjących na tej planecie. W ten sposób w Twoich związkach będzie coraz mniej iluzji i doświadczysz głębszych i mocniejszych powiązań z ludźmi Cię otaczającymi.

 

Serce przy Sercu- cud Miłości.

Bądź sobą zachwycony, wtedy ludzie będą zachwyceni Tobą. Ten akt Kochania siebie jest jak dziki kwiat na wietrze – wkrótce, w mgnieniu oka, Twoja bratnia dusza uchwyci Twój zapach i to ona Cię znajdzie. Zabarw płótno Twoich związków Miłością, zabarw pięknem, zabarw pokojem i poznaj siebie, by być pięknym, być ekspresją boskości w teraźniejszości swego czasu. Bądź ostrożny z osądzaniem. Gdy jesteś samotny i tęsknisz za doświadczeniem miłości, ona nie przyjdzie jeśli nie czujesz głębokiej miłość do wszystkiego, czym jesteś.

 

Bliźniacze Płomienie i bratnie dusze – projekt

Na początku „Bóg”, „Matka/Ojciec prawa Życia”, zadumał się nad sobą i po pewnym czasie rozszerzył się i rozdzielił. Elektrum (stop złota i srebra)- elektroniczna siła zeszła na dół na niższą częstotliwość, tworząc w ten sposób ciało Światła, Boska energia narodziła się, pozwalając wyprowadzić naprzód mężczyznę i kobietę.

Teraz wiemy, że wewnątrz Światła istnieją pozytywne i negatywne ładunki, więc zrozumienie/pojmowanie rozdzielenia pomiędzy dwie energie, męską i żeńską jest również pojmowaniem Twojej męskiej i żeńskiej istoty.

W tym punkcie całe pole energetyczne/ciało kreacji zostało rozdzielone na Męskość i Żeńskość.

Więc w tym wymiarze życia, masz wyraźne rozróżnienie pomiędzy mężczyzną i kobietą , a wewnątrz mężczyzny jest spektrum zarówno energii męskiej, jak i żeńskiej – po prostu ładunek jest pozytywny, i odwrotnie – w kobiecie jest zarówno energia żeńska, jak i męska – po prostu ładunek jest  bardziej negatywny/łagodny – można powiedzieć- bardziej pasywny

W wyższych wymiarach, rozróżnienie na energię męską i żeńską jest mniej wyraźne – ale to już inna historia.

Oryginalnie, było 13 boskich projektów pól energetycznych – z czasem to pole rozszerzyło się, by objąć bratnie dusze.

Po prostu wewnątrz  męskiej istoty bratniej duszy znajduje się częstotliwość identyczna z tą wewnątrz żeńskiej istoty bratniej duszy, i na odwrót. Rzeczywiście, istnieje Twoja bratnia dusza, zarówno męska, jak i żeńska, jednak bardzo głęboko, rozpoznasz i zaakceptujesz, że cała ludzkość to Twoi bracia i siostry. W połączeniu ze Światłem takie rozróżnienie nie istnieje w ogóle. Wszyscy są jednym i poczujesz, że to prawda, gdy tak się stanie. Nie ma żadnej bratniej duszy – jako, że połączyłeś się ze wszystkim, z esencją/istotą Życia.

W tym momencie pij z kielicha Miłości, a Twoje życie wejdzie dalej w Światło, godność i szacunek dla tego wszystkiego, czym jesteś – i zabawę z przygodą, zwaną Życiem, obejmij siebie w Świetle Miłości, w Świetle Boga, jako że jesteś błyszczącym diamentem boskości – Niech więc tak będzie.

 

Z miłością,
Autori

 

21 października zapraszamy na koncert i medytację Bliźniacze Dusze: Zapal światło w swoim sercu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma nadchodzących wydarzeń.

Podziel się:

Share on facebook
Udostępnij na Facebooku
Share on twitter
Udostępnij na Twitterze

Dodaj komentarz

Więcej wiedzy

Powiązane artykuły

Kości wg Totalnej Biologii

Kości są bardzo ważne – są tym, co zostaje z nas po śmierci, niemal wiecznym wspomnieniem, które po sobie zostawiamy. Zatem wszelkie zmiany lityczne (od greckiego słowa „lytikos” – „tracić”),

Przebudzenie energii seksualnej by MARIO – video

Zapis webinarium z Mario, które odbyło się 21.07.2023     Body Awakening Journey. Warsztaty ROZBUDZAJĄCE CIAŁO 29 lipca, godz. 10.00-18.00 | Plewiska, k.Poznania Warsztaty w j.angielskim z tłumaczeniem na j.polski

Dodaj komentarz