IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Twoja Iskra Życia – Znajdź drogę do swej duszy- Déborah Waknine

Instytut Wiedzy Waleologicznej i Wena Studio Twórczej Ekspresji zapraszają na webinar z Déborah Waknine

Twoja Iskra Życia Znajdź drogę do swej duszy!

 

WEBINARIUM BEZPŁATNE

30 sierpnia | godz. 19.00 – 20.00 

webinarium w j.francuskim z tłumaczeniem na j.polski 

Uczestnicy nie otrzymują nagrania webinarium. 


Wieczór na żywo z Déborah Waknine 

Doświadczenie 22 Iskier Życia, które zaprasza nas do powrotu do ciała, serca i oddechu.

Podczas webinarium poznasz trzy niezbędne elementy, aby powrócić do serca, swojej duszy, swojej Iskry Życia.

 

Gra terapeutyczna 22 Iskry Życia to nie tylko narzędzia do diagnozy i rozwiązywania konfliktów biologicznych i emocjonalnych. Przy odpowiedniej praktyce to  narzędzie do nawiązania kontaktu ze swoją wewnętrzną przestrzenią. Swoją duszą i sercem. 

Karty opierają się na symbolice 22 hebrajskich liter związanych z tradycją Kabały oraz z przesłaniem 22 arkanów wielkich Tarota. Nie widnieją na nich obrazki, tylko są tam zdania. Każde zdanie niesie głębokie przesłanie. „22 iskry życia” jest grą, która wymaga czasu i odwagi, żeby przyswoić sobie ważne treści, które się podczas niej odkrywają. Nie zaleca się posługiwać tymi kartami zbyt często, dotykają one bowiem głębokich warstw psychiki. Potrzebujemy czasu i przestrzeni, żeby dotrzeć do swojej prawdy. Źródła teraźniejszego cierpienia tkwią w naszym dzieciństwie. Warto też dotknąć uczuć, urazów i wydarzeń, które były udziałem rodziców, na 18 miesięcy przed naszymi urodzinami. Nasze ciało bowiem na poziomie komórkowym zapamiętuje emocjonalną historię rodziny. Skutkuje to realizacją w życiu programu blokad i schematów zachowań, które prowadzą do chorób, życiowych problemów, wszelkiego niespełnienia.

 

Doświadczenie mojej historii i mojej życiowej podróży prowadzi mnie z pasją do rozpoznania Twojej iskry, tak byś poczuł jej zapach każdą komórką swojego ciała i przypomniał sobie swoją życiową misję.
Jestem szczęśliwa, że zostałam zaproszona do spotkania się z Wami podczas tego warsztatu, po to, byście poczuli i doświadczyli tej cudownej częstotliwości! Déborah Waknine

 

Deborah Waknine 

Déborah Waknine: terapeutka i wykładowca. Prowadzi warsztaty w Europie i Kanadzie. Wraz z Gerardem Athiasem stworzyła grę terapeutyczną „22 Iskry Życia”. Przez wiele lat pobierała nauki u białego szamana. W swojej pracy opiera się m.in. na dekodowaniu. Badanie mądrości i symboliki 22 liter hebrajskich poprzez nauki Kabały dało jej ważną perspektywę, która umożliwiła badanie nieskończonych zasobów leczniczych, które posiada każdy z nas.

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
30 sierpnia 2022
Godzina:
19:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line