IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

22 ISKRY ŻYCIA – Déborah Waknine – warsztat praktyczny

WYPRZEDZAMY CZARNY PIĄTEK!

do końca listopada masz możliwość wziąć udział w warsztatach z 25% rabatem!

Podczas zakupu wpisz kod: IWWCP

Kod rabatowy IWWCP obowiązuje do końca listopada!

29 listopada

9 i 22 listopada – brak biletów – tylko nagranie w pakiecie całego kursu

godz. 16.00 – 20.00 | on-line

webinarium w j.francuskim z tłumaczeniem na j.polski

UWAGA! Ograniczona ilość miejsc! W jednym dniu warsztatowym może wziąć udział maksymalnie 6 osób, które w trakcie warsztatów będą miały przeprowadzane regularne sesje metodą 22 Iskier Życia – decyduje kolejność zapisów. 

Istnieje również możliwość zapisu jako obserwator – w celu doskonalenia umiejętności posługiwania się metodą 22 Iskier Życia.

Warsztat ma charakter terapeutyczny, nie będzie możliwości zakupu nagrania.

Uczestnicy otrzymują miesięczny dostęp do nagrania warsztatu. 

Uczestnicy, którzy mają ukończone szkolenie (webinarium) z 22 Iskier Życia i  3 dni warsztatów praktycznych otrzymują Zaświadczenie na drukach MEN o ukończeniu szkolenia z posługiwania się metodą terapeutyczną 22 Iskier Życia.

Udział w warsztacie można nabyć w pakiecie z webinarium 22 Iskry Życia – wybierając odpowiedni rodzaj biletu.

Uwaga! W potwierdzeniu zamówienia otrzymasz kod rabatowy na zakup kart 22 Iskry Życia.


Uzyskaj wgląd w Pole Morfogenetyczne / Informacyjne za pomocą 22 liter w Drzewie Życia i stojących za nimi archetypów!

Metoda 22 Iskier Życia to:

Skuteczna i szybka metoda rozwiązywania konfliktów, dekodowania traumy i odziedziczonych wspomnień.

Rodowe przesłanie w 22 odsłonach wiedzy kabalistycznej i 22 literach alfabetu hebrajskiego.

Poznaj i rozkoduj swoje programy psychogenealogiczne, dysfunkcje, choroby oraz niechciane zachowania, które przeszkadzają Ci w codziennym życiu i blokują dostęp do radości i obfitości.

Warsztat ma na celu praktyczną naukę w posługiwaniu się metodą 22 Iskier Życia:

Uczestnicy warsztatu odbędą indywidualne sesje terapeutyczne metodą 22 Iskier Życia, w trakcie których uzyskają odpowiedzi na nurtujące je pytania oraz wskazówki dotyczące rozwiązania konfliktu biologicznego lub psychologicznego.

Obserwatorzy za pomocą obserwacji będą mogli zapoznać się z technikami pracy wykorzystywanymi w metodzie terapeutycznej 22 Iskier Życia.

Dla kogo jest ten warsztat?

Dla terapeutów, coachów, osób rozwijających się i poszukujące odpowiedzi i odpowiednich pytań. Jeśli pracujesz z metodą Recall Healing / Totalna Biologia ten kurs da Ci praktyczne i szybkie narzędzie namierzenia i rozwiązania konfliktów biologicznych i psychologicznych. Wskaże Ci blokujące Cię problemy z Twojego drzewa genealogicznego.


OPINIE UCZESTNIKÓW

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, jaką wykonuje Deborah. Jej niesamowity spokój, pełne skupienie, intuicja – przynoszą wspaniałe rozwiązania. Dzisiejsze przypadki były bardzo poruszające. Wdzięczność dla Instytutu za zaproszenie Debory do ponownej współpracy i zorganizowanie tych zajęć. Ogromna wdzięczność dla Debory za jej OBECNOŚĆ.
Małgorzata

Dziękuję ślicznie za cześć teoretyczną wykładu. Proszę przekazać moją wdzięczność i życzliwość Deborah Waknine. Karty 22 Iskry Życia były kartami, które jak zobaczyłam w internecie to natychmiast wiedziałam, że muszę je kupić! Miałam wziąć udział w kursie z innej szkoły z systemu odczytywania planu duszy (również w oparciu o energię alfabetu hebrajskiego), ale został przełożony termin na datę wesela mojej siostry. Tydzień później przeczytałam na stronie na Facebooku IWW informacje o kursie z Deborah. ☺️Mam nadzieję że moje podziękowanie i błogosławieństwo zostanie przekazane autorce, jej praca jest dla mnie bardzo ważna. 🙂
Patrycja

Świetne warsztaty i tłumaczenie. Bardzo fajnie, że tłumaczka jak sama nie rozumiała to dopytywała 👍🏻
Kasia

Bardzo inspirujący warsztat! 😊
Kamila


22 Iskry Życia to wiadomości wysyłane przez naszą podświadomość…

Deborah Waknine Déborah Waknine: terapeutka i wykładowca. Prowadzi warsztaty w Europie i Kanadzie. Wraz z Gerardem Athiasem stworzyła grę terapeutyczną „22 Iskry Życia”. Przez wiele lat pobierała nauki u białego szamana. W swojej pracy opiera się m.in. na dekodowaniu. Badanie mądrości i symboliki 22 liter hebrajskich poprzez nauki Kabały dało jej ważną perspektywę, która umożliwiła badanie nieskończonych zasobów leczniczych, które posiada każdy z nas.


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
29 listopada 2021
Godzina:
16:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/22iskryWPkopia1