IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

22 Iskry Życia – Déborah Waknine – warsztat praktyczny


 

22 ISKRY ŻYCIA – Déborah Waknine – warsztat praktyczny
18 – 20 września 2021 | godz. 16.00 – 20.00 | on-line

webinarium w j.francuskim z tłumaczeniem na j.polski
UWAGA! Ograniczona ilość miejsc! W warsztacie może wziąć udział tylko 18 osób (klient), które w trakcie warsztatów będą miały przeprowadzane regularne sesje metodą 22 Iskier Życia – decyduje kolejność zapisów. 
Istnieje również możliwość zapisu jako obserwator – w celu doskonalenia posługiwania się metodą 22 Iskier Życia.
Warsztat ma charakter terapeutyczny, nie będzie możliwości zakupu nagrania.
Uczestnicy otrzymują miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 
Uczestnicy, którzy mają ukończone szkolenie (webinarium) z 22 Iskier Życia otrzymują Zaświadczenie na drukach MEN o ukończeniu szkolenia z posługiwania się metodą terapeutyczną 22 Iskier Życia.
Udział w warsztacie można nabyć w pakiecie z webinarium 22 Iskry Życia – wybierając odpowiedni rodzaj biletu.

Uzyskaj wgląd w Pole Morfogenetyczne / Informacyjne za pomocą 22 liter w Drzewie Życia i stojących za nimi archetypów!

Metoda 22 Iskier Życia to:
Skuteczna i szybka metoda rozwiązywania konfliktów, dekodowania traumy i odziedziczonych wspomnień.
Rodowe przesłanie w 22 odsłonach wiedzy kabalistycznej i 22 literach alfabetu hebrajskiego.

Poznaj i rozkoduj swoje programy psychogenealogiczne, dysfunkcje, choroby oraz niechciane zachowania, które przeszkadzają Ci w codziennym życiu i blokują dostęp do radości i obfitości.

Warsztat ma na celu praktyczną naukę w posługiwaniu się metodą 22 Iskier Życia:
Uczestnicy warsztatu odbędą indywidualne sesje terapeutyczne metodą 22 Iskier Życia, w trakcie których uzyskają odpowiedzi na nurtujące je pytania oraz wskazówki dotyczące rozwiązania konfliktu biologicznego lub psychologicznego.
Obserwatorzy za pomocą obserwacji będą mogli zapoznać się z technikami pracy wykorzystywanymi w metodzie terapeutycznej 22 Iskier Życia.
Dla kogo jest ten warsztat?
Dla terapeutów, coachów, osób rozwijających się i poszukujące odpowiedzi i odpowiednich pytań. Jeśli pracujesz z metodą Recall Healing / Totalna Biologia ten kurs da Ci praktyczne i szybkie narzędzie namierzenia i rozwiązania konfliktów biologicznych i psychologicznych. Wskaże Ci blokujące Cię problemy z Twojego drzewa genealogicznego.


OPINIE UCZESTNIKÓW
Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, jaką wykonuje Deborah. Jej niesamowity spokój, pełne skupienie, intuicja – przynoszą wspaniałe rozwiązania. Dzisiejsze przypadki były bardzo poruszające. Wdzięczność dla Instytutu za zaproszenie Debory do ponownej współpracy i zorganizowanie tych zajęć. Ogromna wdzięczność dla Debory za jej OBECNOŚĆ.
Małgorzata
Dziękuję ślicznie za cześć teoretyczną wykładu. Proszę przekazać moją wdzięczność i życzliwość Deborah Waknine. Karty 22 Iskry Życia były kartami, które jak zobaczyłam w internecie to natychmiast wiedziałam, że muszę je kupić! Miałam wziąć udział w kursie z innej szkoły z systemu odczytywania planu duszy (również w oparciu o energię alfabetu hebrajskiego), ale został przełożony termin na datę wesela mojej siostry. Tydzień później przeczytałam na stronie na Facebooku IWW informacje o kursie z Deborah. ☺️Mam nadzieję że moje podziękowanie i błogosławieństwo zostanie przekazane autorce, jej praca jest dla mnie bardzo ważna. 🙂
Patrycja
Świetne warsztaty i tłumaczenie. Bardzo fajnie, że tłumaczka jak sama nie rozumiała to dopytywała 👍🏻
Kasia
Bardzo inspirujący warsztat! 😊
Kamila


22 Iskry Życia to wiadomości wysyłane przez naszą podświadomość…

Deborah Waknine Déborah Waknine: terapeutka i wykładowca. Prowadzi warsztaty w Europie i Kanadzie. Wraz z Gerardem Athiasem stworzyła grę terapeutyczną „22 Iskry Życia”. Przez wiele lat pobierała nauki u białego szamana. W swojej pracy opiera się m.in. na dekodowaniu. Badanie mądrości i symboliki 22 liter hebrajskich poprzez nauki Kabały dało jej ważną perspektywę, która umożliwiła badanie nieskończonych zasobów leczniczych, które posiada każdy z nas.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
18 września 2021 @ 16:00
Koniec:
20 września 2021 @ 20:00
Kategoria Wydarzenie: