IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

22 Iskry Życia

22 ISKRY ŻYCIA – Déborah Waknine

webinarium: 4-6 października | godz. 13.00 – 19.30 | on-line

warsztat praktyczny: 17 października | godz. 13.00 – 19.30 | on-line

 • Webinaria w j.francuskim z tłumaczeniem na j.polski
 • Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu i dostęp do nagrania webinarium. 
 • 30% kod rabatowy na zakup gry terapeutycznej 22 Iskry Życia – kod znajduje się w treści potwierdzenia zakupu.

Uczestnicy, którzy ukończą webinarium otrzymują Certyfikat ukończeniu szkolenia 22 Iskry Życia.

Uczestnicy, którzy ukończą webinarium i warsztat terapeutyczny z 22 Iskier Życia otrzymują Dyplom ukończenia szkolenia z posługiwania się metodą terapeutyczną 22 Iskier Życia. 

 

Warsztat terapeutyczny ma na celu praktyczną naukę w posługiwaniu się metodą 22 Iskier Życia. Podczas warsztatów odbywają się indywidualne sesje terapeutyczne.

Sesja indywidualna metodą 22 Iskier Życia pozwoli Ci uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, otrzymasz wskazówki dotyczące rozwiązania konfliktu biologicznego lub psychologicznego.

Sesje odbywają się podczas warsztatów praktycznych. Sesja pomoże Ci odnaleźć i dekodować konflikty emocjonalne, rodowe i biologiczne, do których nie możesz dotrzeć innymi metodami. Jest to bardzo głęboka praca z podświadomością, która dzięki metodzie 22 Iskry Życia (między innymi: symbole, praca z polem informacyjnym, “klucze genetyczne”) otwiera się na opowiedzenie swojej historii. Przeprowadzone sesje są wspierane energią grupy, dzięki czemu mają jeszcze większą moc transformującą i terapeutyczną. 

 

Deborah Waknine od lat pracuje jako terapeutka i pomaga ludziom w odkrywaniu tajemnic ich podświadomości. Dzięki znajomości Totalnej Biologii, którą zgłębiała z jednym z jej propagatorów – francuskim lekarzem medycyny, dr Gérardem Athiasem, niezwykłej intuicji, doświadczeniu i empatii jej sesje są niezwykle skuteczne. 

Chcesz popracować nad konkretnym problemem/sprawą? Podaj datę i miejsce swojego urodzenia i wyślij maila na kursy@iww.pl z opisem problemu z którym się zmagasz (zdrowie, relacje, finanse, kariera, lęk, złość, żal po stracie) i skorzystaj z ostatniej takiej możliwości w tym roku.

Uzyskaj wgląd w Pole Morfogenetyczne / Informacyjne za pomocą 22 liter w Drzewie Życia i stojących za nimi archetypów!

 

Metoda 22 Iskry Życia to:
Skuteczna i szybka metoda rozwiązywania konfliktów, dekodowania traumy i odziedziczonych wspomnień. Rodowe przesłanie w 22 odsłonach wiedzy kabalistycznej i 22 literach alfabetu hebrajskiego.

Poznaj i rozkoduj swoje programy psychogenealogiczne, dysfunkcje, choroby oraz niechciane zachowania, które przeszkadzają Ci w codziennym życiu i blokują dostęp do radości i obfitości.

 

Podczas warsztatów:

– zyskasz klucz do własnego zdrowia oraz skuteczną metodę w pracy terapeutycznej,
– uwolnisz się od trudnej przeszłości oraz lojalności i programów twoich przodków metodą dekodowania,
– dasz sobie szansę na błyskawiczny powrót do zdrowia w przestrzeni Pola Morfogenetycznego / Informacyjnego,
– poznasz nową metodę pracy terapeutycznej, opartą na czytaniu obrazów, liter i symboli,
– nauczysz się odczytywać z obrazów i symboli liter alfabetu hebrajskiego własne programy i wskazówki do rozwiązania problemów.
– zrozumiesz mechanizm powstawania chorób według Planu Energetycznego,
– dowiesz się jak odczytywać psychobiologiczny kod i obraz problemu lub choroby,
– zrozumiesz znaczenie emocji, uczuć, odczutego doświadczenia oraz bolesnego doznania każdego problemu, którymi posługuje się Twoja podświadomość.

Dla kogo jest to szkolenie?

Dla terapeutów, coachów, osób rozwijających się i poszukujące odpowiedzi i odpowiednich pytań. Jeśli pracujesz z metodą Recall Healing / Totalna Biologia ten kurs da Ci praktyczne i szybkie narzędzie namierzenia i rozwiązania konfliktów biologicznych i psychologicznych. Wskaże Ci blokujące Cię problemy z Twojego drzewa genealogicznego.

22 Iskry Życia to wiadomości wysyłane przez naszą podświadomość…

22 ISKRY ŻYCIA – metoda terapeutyczna Totalnej Biologii / Recall Healing
88 kart, Deborah Waknine, Gerard Athias

 

Karty opierają się na symbolice 22 hebrajskich liter związanych z tradycją Kabały oraz z przesłaniem 22 arkanów wielkich Tarota. Nie widnieją na nich obrazki, tylko są tam zdania. Każde zdanie niesie głębokie przesłanie. „22 iskry życia” jest grą, która wymaga czasu i odwagi, żeby przyswoić sobie ważne treści, które się podczas niej odkrywają. Dobrze, kiedy towarzyszy grze terapeuta. Nie zaleca się posługiwać tymi kartami zbyt często, dotykają one bowiem głębokich warstw psychiki. Potrzebujemy czasu i przestrzeni, żeby dotrzeć do swojej prawdy. Źródła teraźniejszego cierpienia tkwią w naszym dzieciństwie. Warto też dotknąć uczuć, uraz i wydarzeń, które były udziałem rodziców, na 18 miesięcy przed naszymi urodzinami. Nasze ciało bowiem na poziomie komórkowym zapamiętuje emocjonalną historię rodziny. Skutkuje to realizacją w życiu programu blokad i schematów zachowań, które prowadzą do chorób, życiowych problemów, wszelkiego niespełnienia.

Talia kart składa się z 4 zestawów, każdy ma po 22 karty. Pierwszy, czerwony, przedstawia konflikt, jaki występuje w nas samych i odnosi się do tego, co czujemy. Drugi, zielony, wskazuje na wspomnienia genealogiczne, rodzinne wzorce, które są przyczyną problemu. Trzeci zestaw, pomarańczowy, rozjaśnia to, co przeszkadza nam znaleźć rozwiązanie. To diagnoza blokady, która wynika z gry. Zestaw czwarty koloru niebieskiego ukazuje naszą siłę, nasze zalety, jakości, czyli potencjał, który mamy w sobie i który jest zarazem rozwikłaniem bolesnej zagadki. Ważną rzeczą jest, żeby rozumieć, ale równie ważną, żeby umieć transformować nasze blokady. Podczas warsztatów prowadzonych przez Deborę Waknine uczestnicy uważnie przyglądają się temu, co pokazują karty, szukają głębszych zależności i wzajemnych powiązań między nimi.

Przykładowy rozkład kart „22 iskry życia”

 1. zestaw czerwony
  Twój konflikt: Boję się powodzenia, realizowania siebie.
  Twoje odczucie: Jestem niezrozumiana, zamykam się w sobie jak osoba autystyczna.
 2. zestaw zielony
  Twoje odziedziczone wspomnienie: Kto prowadził swobodne rozwiązłe życie?
  Poszukaj w historii rodziny kogoś, kto mówił jedno, a robił drugie.
 3. zestaw pomarańczowy
  Diagnoza gry: Nie traktuj innych ludzi jak przeciwników. Posłuchaj głosu rozsądku.
  Przeszkoda: Skończ z malkontenctwem i przestań wynajdywać powody, żeby nic nie robić.
 4. zestaw niebieski
  Twój atut: Potrafię odzyskiwać energię i ruszać ku nowym projektom.
  Twoje rozwiązanie: Przyjmuję pomocną dłoń.
Przeczytaj artykuł: 22 Iskry Życia – biologia i mistyka

Deborah Waknine 

Déborah Waknine: terapeutka i wykładowca. Prowadzi warsztaty w Europie i Kanadzie. Wraz z Gerardem Athiasem stworzyła grę terapeutyczną „22 Iskry Życia”. Przez wiele lat pobierała nauki u białego szamana. W swojej pracy opiera się m.in. na dekodowaniu. Badanie mądrości i symboliki 22 liter hebrajskich poprzez nauki Kabały dało jej ważną perspektywę, która umożliwiła badanie nieskończonych zasobów leczniczych, które posiada każdy z nas.

 

Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety.


Podziel się tym wydarzeniem

6328020
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
4 października @ 13:00
Koniec:
17 października @ 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line