IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

64 heksagramy I Ching i ich związek z Uniwersum – Narzędzia Totalnej Biologii – dr G.Athias i I.Boos

Odkoduj swój emocjonalny heksagram narodzin!

Dr Gérard Athias i Isabelle Boos

64 heksagramy I Ching i ich związek z Uniwersum – Narzędzia Totalnej Biologii

praktyka: 14-16 sierpnia
webinarium: nagranie

Godziny: 09.30 – 18.00 | on-line
Szkolenie w j.francuskim. Tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski

 

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
–  po webinarium Certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji elektronicznej) Odkoduj swój emocjonalny heksagram narodzin!

– Uczestnicy, którzy ukończyli: webinarium i praktykę – zaświadczenie na drukach MEN ukończenia szkolenia 64 heksagramy I Ching i ich związek z Uniwersum – Narzędzia Totalnej Biologii  + Dyplom ukończenia szkolenia


Pod każdą chorobą i zachowaniem kryje się rodzinny zakaz robienia czegokolwiek, czego chcemy lub nakaz robienia czegoś, czego nie chcemy.

 

Doświadczenia rodzicielskie, jeszcze przed poczęciem, silnie wpływają na budowę i funkcję układu nerwowego przyszłych pokoleń.

W heksagramie narodzin zajęliśmy się „dziedzictwem przodków”, aby nie cierpieć z powodu ran z przeszłości.

„Pracując nad swoim drzewem genealogicznym, zdałem sobie sprawę z dziwnej wspólnoty losu, która łączy mnie z moimi przodkami. Mam bardzo silne poczucie bycia pod wpływem rzeczy i spraw, które pozostały niekompletne i pozostawione bez odpowiedzi przez moich rodziców, dziadków i innych przodków.” Carl Gustav JUNG, psychoanalityk, pisarz, naukowiec

„Te rzeczy i te problemy” pojmujemy jako pamięć genealogiczną. Według CG Junga ta emocjonalna spuścizna jest częścią naszej własnej historii. Jednostka „dziedziczy” i zawłaszcza emocje rodzinne.

Czy może istnieć forma pamięci genetycznej, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie?

„Neuronauki pokazują, że kiedy rodzice są i pozostają w traumie, ten szok jest przenoszony nawet w ciszy” Boris Cyrulnik, neuropsychiatra

Wszystko to składa się na inne podejście do leżących u podstaw indywidualnych trudności i słabości oraz długotrwałych skutków stresu lub traumy, poprzez ślady, jakie mogą pozostawić.

Yi Wei Qi Lan Tu stworzone przez Mong Yi i Kinga Fanga, dwóch wybitnych taoistów żyjących pod dynastią Qin (221 – 207 pne) precyzowało, że sześćdziesiąt cztery heksagramy króla Yi są powiązane i rozmieszczone w ciągu 365 ¼ dni w roku .

Tym prostym faktem symbole Yi Jing są połączone z tradycyjnym kalendarzem. Każdemu okresowi przewodniczy zatem określony heksagram, który odpowiada określonej energii.

Dwanaście miesięcy w roku odnosi się do wznoszących się i zanikających cykli energii słonecznej i księżycowej. Reprezentują roczny przebieg pór roku i miesięcy roku słonecznego.


To szkolenie to praca nad 6 czystymi emocjami i ich biologicznymi znaczeniami. Zrozumienie ich bioenergetycznego znaczenia umożliwi nam życie w świadomości oraz ciągłe ożywienie i przeprogramowanie żywych istot.
Człowiek jest doskonałym modelem Wszechświata. Wejdziemy w ten Wszechświat, aby zrozumieć harmonię lub brak równowagi w ludzkim ciele.

Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia – wydanych nakładem Wydawnictwa Wena

Isabelle Boos 

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z „Cichym Przyjacielem”, Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST.


Informacje organizacyjne:

W dniu webinarium na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają 1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

 

Uwaga! Kody rabatowe i progi nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
14 sierpnia 2022 @ 09:30
Koniec:
16 sierpnia 2022 @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Witryna internetowa:
https://app.evenea.pl/event/gest/

Miejsce wydarzenia

On-line