IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

2022 Zmieniamy Rzeczywistość, dr Gérard ATHIAS / Irena Galińska

22 grudnia to czas przemiany. Alchemicy od wieków starali się znaleźć miksturę zmieniającą rzeczywistość. Teraz Kosmos sam nam to ułatwia. Materializacja rzeczywistości przyspieszyła do nieosiągalnych wcześniej rozmiarów.

Aby ułatwić nam ten proces oferujemy Ci niezbędnik narzędzi pod hasłem 2022 Zmieniamy Rzeczywistość, który pomoże Ci odnaleźć się w tych ciekawych czasach.

Pierwsze spotkanie: Still Point i Tarot z dr Gérardem Athiasem już 22 grudnia!

Godziny: 18.00 – 20.00

webinarium bezpłatne

Po wykładzie odbędzie się Koncert Gongów z Medytacją w wykonaniu mistrzyni gongów Ireny Galińskiej.

🎧 Rekomendujemy medytację w słuchawkach i w pozycji leżącej.


TAROT wyraża wszystkie ukryte możliwości do naszego wyrażania się. Jest busolą, która może przeprowadzić Cię przez czas zmian, udzielając odpowiedzi na pytania, które wydają Ci się bez odpowiedzi.

22 pierwotne ruchy zawierają wszystkie energie stworzenia i że w ich znaczeniu ukryty jest klucz do możliwości stworzonego wszechświata.

Still Point to wewnętrzna przestrzeń, w której zachodzą wszystkie zmiany.

Kiedy wkraczamy w Czar Marzeń Uniwersalnego OM, znika postrzeganie czasu, istnieje tylko tu i teraz, nasza wewnętrzna przestrzeń. To właśnie w tej bezczasowej przestrzeni odzyskujesz wewnętrzną wizję i możesz wprowadzić w nią moc. Dźwięk wpływa na organizm ludzki na wielu poziomach. Kluczowe znaczenie odgrywa jego wibracja. Ich odpowiednie częstotliwości rezonują z naszym ciałem fizycznym i mentalnym, mogą wywoływać głębokie zmiany prowadząc do uzdrowienia i przejścia na wyższy poziom świadomości.

  Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogaca badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.

W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.

Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia – wydanych nakładem Wydawnictwa Wena


IRENA GALIŃSKA: mistrzyni gry na gongach, muzykoterapeutka. W swojej twórczości i pracy terapeutycznej wykorzystuje gongi, śpiewające misy, dzwonki i inne starożytne instrumenty, które od lat kolekcjonuje, przywożąc z różnych zakątków ziemi. Koncertuje od lat dziewięćdziesiątych, m.in. w siedzibie ONZ, Wiedniu, Berlinie, Warszawie, Moskwie, Peru i Nowej Zelandii. Założycielka i Prezeska Instytutu Wiedzy Waleologicznej oraz Wydawnictwa Wena Studio Twórczej Ekspresji.

 

 

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
22 grudnia 2021
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line