IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Akademia Sundao; ISM 2022-2023- Mistrz Yu Jae-Sheen & SooJin Kim

Akademia Sundao; ISM Integral Somatic Method

Mistrz Yu Jae-Sheen & SooJin Kim

 

The Lifetime Foundation / Tworzenie linii życia 
Moduł A – Enlightened Body   / Oświecone ciało
12-13.11, 26-27.11, 10-11.12 on-line (3×6 godzin = 18 godzin)

Moduł B – Awakened Heart / Przebudzone serce – 2023
Moduł C – Clarified Inner Vision / Klarowna Wizja Wewnętrzna – 2023

ISM MasterClass – Sharing Light  / ISM Warsztaty Mistrzowskie – Dzielenie się światłem
Szkolenie dla Facylitatorów – wskazane jest dla osób, które co najmniej raz uczestniczyły w szkoleniu stacjonarnym Sundao; ISM
19-20.11, 3-4.12 – on-line (2×6 godzin = 12 godzin)

Live Meeting – Maj 2023
Miejsce i termin podamy wkrótce

The other side of life / Druga strona życia  (nagranie)

 

Kupując Moduły w pakietach – oszczędzasz 30%
Kupując Pakiet Akademii  – oszczędzasz 35%

UWAGA! 45% Zniżka na zajęcia podstawowe (Moduł A) dla studentów do 26 roku życia, emerytów i rencistów. Aby potwierdzić swoje uprawnienia do zniżki , podczas zakupu biletu musisz wgrać (zdjęcie lub skan) legitymacji studenckiej, emeryta lub rencisty. Podczas zakupu wpisz odpowiednio kody:
45% kod na pojedyncze zajęcia:  STUDENT
15% kod na pakiet: STUDENT-MA

 

Wybierz się tam, gdzie wszystko się zaczyna – do Twojej Przestrzeni Wewnętrznej

Zapraszamy Cię do przepięknej podróży do pełnej reintegracji fizycznej, umysłowej, emocjonalnej i duchowej, która pozwoli Ci odkryć Twój nieograniczony potencjał, radość i kreatywność.
 

Przełomowe momenty, głębokie przemiany, transformacje, owocne sukcesy, trafne wybory, zdrowie, pomyślność, szczęście są udziałem tych, którzy mają dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. To Twoja osobista nawigacja, która poprowadzi Cię dokładnie tam, gdzie najbardziej pragniesz być. To źródło Twojej wewnętrznej mocy, kreacji i inspiracji, z którego zawsze możesz czerpać.

Kiedy się z nią połączysz w Twoim życiu zaczną manifestować się Twoje prawdziwe intencje. Z poziomu Przestrzeni Wewnętrznej Twoja rzeczywistość przybierze wreszcie upragniony kształt.

Połącz się z Twoją Przestrzenią Wewnętrzną – cudownym miejscem, od którego wszystko się zaczyna! Odkryj Sundao; ISM!

Poznaj Sundao; ISM od podstaw!

The Lifetime Foundation / Tworzenie linii życia 
Moduł A – Enlightenment Body / Oświecone ciało
12-13.11, 26-27.11, 10-11.12 on-line

Krok pierwszy do Wewnętrznej Przestrzeni wiedzie przez Oświecone ciało. Praktyki pobudzające przepływ energii i połączenie z Wszechświatem. Przebudzenie Wewnętrznej Przestrzeni dla prawdziwego dobrego samopoczucia z Twoim nieskończonym potencjałem i pełnym kreatywnym przywództwem.

Praktyka Sundao;ISM jest przestrzenią sprzyjającą głębokiej transformacji, podnoszeniu wibracji i rozwojowi świadomości. Połączymy medytację z ćwiczeniami praktycznymi, wiedzą i prawdziwymi historiami, uczestników.

Spotkamy się na wspólnej praktyce, aby się wspierać, rozwijać i dodawać sobie energii. Zintegrujesz ciało, ducha i umysł i uzyskasz dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. Dowiesz się kim naprawdę jesteś i jaki jest Twój prawdziwy cel.

Odkryjesz to, co popycha Cię do przodu, uskrzydla i sprawia, że naprawdę żyjesz. Dzięki obecności naszej Wewnętrznej Przestrzeni jesteśmy naturalnie prowadzeni i wspierani w dążeniu do obfitości i świata, w którym możemy dzielić się miłością, błogością i spokojem. Wystarczy się na nią otworzyć!


Spokoju i Prawdziwej Radości możesz doświadczać tylko wtedy, gdy czujesz kim naprawdę jesteś!


Intencją warsztatów jest stworzenie przestrzeni, która będzie podstawą do odnalezienia tego, czego naprawdę pragniesz wraz z nowymi pomysłami i inspiracjami na realizację swoich pragnień. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczania z Sundao;ISM, aby zacząć!

Niezależnie od tego, w jakim miejscu rozwoju jesteś – naprawdę zdasz sobie sprawę z niezwykłej Mocy Swojej Istoty, co znacznie przyspieszy Twoją transformację. Otrzymasz narzędzia i inspirację, aby przejść na wyższy poziom spełnienia i sposoby na dzielenie się wewnętrznym światłem, szczęściem, pokojem. Doświadczysz pełnej przejrzystości, jasności i wystarczalności! 

Warsztaty ISM są zaproszeniem do stania się swoim najlepszym życiowym przewodnikiem. Możesz być dla siebie Światłem, które zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku – dokładnie tam, gdzie pragniesz i potrzebujesz być.

Moduł B Awakened Heart Przebudzone serce 2023
Obudź swoje serce i uwolnij się od ograniczających przekonań. Przebudzenie Wewnętrznej Przestrzeni poprzez uwolnienie ograniczającej energii i wejście w stan ogromnego przepływu energii życiowej dla Twojej obfitości. Ćwiczenia i medytacje dzięki którym przybliżysz się do swojego serca i zaczniesz wyraźnie słyszeć jego głos.

Moduł C Clarified Inner Vision / Klarowna Wizja Wewnętrzna 2023
Klarowna Wewnętrzna Wizja z Większą Świadomością Życia i Projektem Duszy. Wyszukana i wyselekcjonowana wiedza łącząca starożytne techniki, pracę z ciałem i umysłem oraz duchowość, która odmieni Twoje postrzeganie siebie i świata. Kiedy patrzysz na życie przez pryzmat Przestrzeni Wewnętrznej, dokładnie widzisz swoje cele i wiesz jak je realizować. Z tej perspektywy wszystko staje się łatwe i możliwe.

Poczuj się Mistrzem i dziel się swoim światłem!

Sundao; ISM MasterClass – Sharing Light / Warsztaty Mistrzowskie Sundao; ISM – Dzielenie się Światłem
19-20.11, 3-4.12 – on-line

Warsztaty dla facylitatorów i osób praktykujących Sundao; ISM w codziennym życiu (wskazane dla osób, które uczestniczyły co najmniej raz w szkoleniach Sundao; ISM on-line lub stacjonarnie)

Twoja obecność świeci światłem, które przynosi Twoje spełnienie i sukces. Kiedy jesteś dla siebie latarnią, możesz też wskazywać właściwy kierunek innym. Narzędzia dzielenia się wewnętrznym światłem.

„Najgłębsze” spotkanie w roku!

„The other side of life – Druga strona Życia”
29-30.10.2022   9:00 – 12:00   online / dostępne w formie nagrania

Spotkanie online dla tych, którzy nie znają jeszcze Sundao; ISM oraz dla tych, którzy już praktykują.

Jesteśmy potężnymi, wielowymiarowymi Istotami, które doświadczają życia w ludzkiej powłoce.  Początek listopada skłania nas do refleksji na temat życia i śmierci. Powiedz życiu TAK, aby żyć jego pełnią i wykorzystywać swój prawdziwy potencjał. To będzie weekend pełen praktyki, medytacji, doświadczania najgłębszych pokładów swojej Istoty. W trakcie tych warsztatów doświadczysz swojego ODRODZENIA!

Dołącz do nas, jeżeli chcesz:

✅ Praktykować pod okiem samego Mistrza Yu.

✅ Osiągnąć mistrzostwo transformacji w zdrowiu, relacjach, życiu rodzinnym, pracy, projektach, biznesie, życiu materialnym i duchowym.

✅ Odkryć swój prawdziwy cel, który zawsze będzie Twoją najlepszą nawigacją.

✅ Realizować swoje cele i pragnienia

✅ Odnaleźć wewnętrzną Moc, która zawsze będzie Cię wspierać

✅ Stać się świadomym Twórcą swojego życia i rzeczywistości.


Co jeszcze zyskasz?

✅ Dzięki integracji ciała, ducha i umysłu uwolnisz się od wielu dolegliwości np. chorób, nadciśnienia, bezsenności, bólu, zmęczenia.

✅ Przekształcisz stres i niepokój w poczucie bezpieczeństwa, stabilności i pewności, że zawsze jesteś głęboko połączona/połączony ze Źródłem.

✅ Nawiążesz głęboki i prawdziwy kontakt ze swoją wewnętrzną esencją.

✅ Zyskasz nową świadomość siebie, co pozwoli Ci budować bardziej satysfakcjonujące relacje, oparte na Twoim prawdziwym Ja.

✅ Poznasz fantastycznych ludzi, naładujesz baterie, zregenerujesz się i odpoczniesz.


Certyfikacja Facylitatorów SUNDAO;ISM

Certyfikacja Facylitatora Sundao;ISM jest ważna 1 rok.
Godziny do certyfikacji liczone są według kalendarza akademickiego począwszy od października 2022r. do września 2023r.
Każdemu spotkaniu przypisana jest odpowiednia ilość godzin.

Pierwsza certyfikacja: minimum 80 godzin w roku – warsztatów z Mistrzem Yu – w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.

Kontynuacja certyfikacji: minimum 40 godzin w roku zajęć Sundao;ISM – w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.


Letnie warsztaty Sundao; ISM w Zamku von Treskov 2022:

Fotogaleria z warsztatów stacjonarnych 2022: kliknij

 

Poznaj opinie uczestników poprzednich warsztatów:

Najpiękniejsze co bym polecił z tych warsztatów to bardzo głębokie medytacje, które prowadzi Mistrz Yu i SooJin, którzy się temu poświęcili, czują to i dają siebie w calości aby na warsztatach służyć nam wszystkim, abyśmy dokładnie przeżywali tą prawdziwą drogę do siebie. Jarosław Olewicz- terapeuta Ustawień Systemowych, mentor duchowy

„Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.” Anna K

„To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam” Katarzyna T.


Czym jest SUNDAO; ISM?

Metoda Sundao; ISM polega na spotkaniu z samym sobą poprzez medytacje prowadzone, pracę z ciałem, umysłem i oddechem. Wibracje dodatkowo podnosi muzyka, sztuka i energia grupy. Celem jest wejście w wewnętrzną przestrzeń, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby odkryć swój prawdziwy potencjał i cieszyć się życiem. Przestrzeń, w której manifestują i kreują się intencje. Każde spotkanie z Mistrzem Yu i SooYinKim to niesamowite przeżycie, które uwalnia od blokujących przekonań, otwiera nowe perspektywy i poszerza horyzonty. To podróż z umysłu prosto do serca, do pola nieograniczonych możliwości.

Praktyka Sundao; ISM (Integral Somatic Method):

Metodologia by znajdywać rozwiązania na każdą sytuację
Medytacja by połączyć się ze swoją Wewnętrzną Przestrzenią, w której znajdujemy odpowiedzi
Ruch i Oddech – fundamenty naszego Dobrostanu.

Masz okazję doświadczyć głęboko transformującego doświadczenia, które otworzy przed Tobą drzwi do pola nieograniczonych możliwości. Tylko od Ciebie zależy czy je otworzysz!


Do zobaczenia na wspólnej praktyce!

Mistrz Yu-Jae Sheen

Światowej sławy wykładowca, najbardziej dynamiczny nauczyciel medytacji, filozof, autor książek oraz coach artystów, gwiazd i biznesmenów. Daje ludziom inspirację opartą na swobodzie, płynności i synchroniczności. Twórca Integralnej Metody Somatycznej (Sundao;ISM) własnej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć mechaniki kwantowej.

 

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
10 grudnia 2022 @ 09:00
Koniec:
11 grudnia 2022 @ 12:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line