IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Anatomia, histologia, fizjologia – Advanced, dr Piotr Pałagin

To szkolenie łączy w sobie wiedzę z dziedzin: anatomia, histologia, fizjologia z wiedzą z Recall Healing / Totalnej Biologii, Nowej Germańskiej Medycyny / Biologiki.

UWAGA!  Każde z zajęć dotyczy osobnego tematu! Aby uczestniczyć w szkoleniu na konkretnie interesujący Cię temat, nie musisz mieć ukończonych wcześniejszych zajęć! Tematy zajęć są od siebie niezależne!

 

Wiedza ta jest niezbędnikiem i solidnym wsparciem dla wszystkich holistycznych terapeutów.
Jeżeli chcesz poszerzyć swoje horyzonty, spojrzeć na organizm ludzki z innego niż dotychczas punktu widzenia, te szkolenie jest dla Ciebie!

Bezpłodność / Niepłodność

(zajęcia 6-9) 4 i 16 maja / 2 i 28 czerwca, godz. 19:00 – 22.00 | on-line
Szkolenie może się przedłużyć na kolejne zajęcia!

Bezskuteczne starania o dziecko zwane zamiennie niepłodnością i bezpłodnością to dwa różne zjawiska.

Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) niepłodność to niemożność zajścia w ciążę pomimo regularnego współżycia seksualnego (3–4 razy w tygodniu), utrzymywanego powyżej 12 miesięcy, bez stosowania jakichkolwiek środków antykoncepcyjnych. WHO uznaje niepłodność za chorobę społeczną, obok innych rozpowszechnionych, przewlekłych i trudnych do wyleczenia schorzeń, takich jak alkoholizm, nikotynizm, zespół nabytego niedoboru odporności (AIDS), reumatyzm, cukrzyca czy niektóre choroby krążenia (np. miażdżyca).

Bezpłodność, według WHO, to trwała niezdolność do zostania rodzicem, dotycząca zarówno kobiety, jak i mężczyzny. Od niepłodności różni ją przede wszystkim fakt, że współczesna medycyna nie zna sposobu na uporanie się z tym problemem. Dla dotkniętych nim par jedyną szansą na posiadanie dziecka pozostaje zapłodnienie pozaustrojowe (in vitro), ewentualnie adopcja. Czy jednak na pewno? Co w tym temacie do zaoferowania Totalna Biologia i Recall Healing?

dr Piotr Pałagin

Anatomia, histologia, fizjologia – Advance – Niezbędnik medyczny dla specjalistów Recall Healing / Totalnej Biologii, Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki jest kontynuacją wiedzy ze szkolenia bazowego pod tym samym tytułem.

 

UWAGA!  Każde z zajęć dotyczy osobnego tematu! Aby uczestniczyć w szkoleniu na konkretnie interesujący Cię temat, nie musisz mieć ukończonych wcześniejszych zajęć! Tematy zajęć są od siebie niezależne!

UKŁAD ROZRODCZY

Planowany jest na 10 spotkań. Uwaga, ilość spotkań może ulec zmianie!

Kobiecy układ rozrodczy i kobiece narządy płciowe – zajęcia 1-3 (nagranie)

Macica, szyjka macicy, pochwa, choroby ginekologiczne u dziewczynek.

Męski układ rozrodczy i męskie narządy plciowe – zajęcia 3 i 4-5 (nagranie)

Prostata, jądra, spermatogeneza, prącie, penis, członek.

– Bezpłodność – zajęcia 6-9
– Ciąża

SZKOŁA DR PIOTRA PAŁAGINA ONLINE

Cykl webinarów: Anatomia, histologia, fizjologia  – niezbędnik medyczny dla specjalistów Recall Healing / Totalnej Biologii, Germańskiej Nowej Medycyny, Biologiki.

Harmonogram cyklu: dwa spotkania w miesiącu. Na bieżąco będą podawane kolejne terminy spotkań.

UWAGA! To nie jest szkolenie dla lekarzy! To niezbędne podstawy anatomii w połączeniu z Totalną Biologią/Recall Healing, NGM/Biologiką przekazane w sposób zrozumiały dla osób bez wykształcenia medycznego!

 

Uczestnicy otrzymują:

Po każdych zajęciach prezentację oraz dostęp do nagrania webinarium – aktywny do 3. miesięcy po skończeniu całego cyklu.

Po ukończeniu pełnego cyklu webinarów otrzymujesz:

– Dyplom ukończenia szkolenia,
– Zaświadczenie ukończenia szkolenia na druku Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Dr Piotr Pałagin

Lekarz homeopata, pediatra, psychoterapeuta, astrolog. Autor unikalnej metody łączącej medycynę akademicką, homeopatię, psychosomatykę, Totalną Biologię / Recall Healing, Biologikę, Germańską Nową Medycynę, typologię, astrologię, metafizykę, symbolikę i hermeneutykę. Wykładowca, coach. Autor i współautor książek i publikacji z dziedziny homeopatii, psychosomatyki, psychologii. M.in. „Być mężczyzną? Zabronione!”, „Gdzie mieszka seks”.

Szkoła dr Piotra Pałagina to biologia człowieka w pigułce – niezbędne kompendium wiedzy o ludzkim organizmie, jego anatomii, fizjologii i histologii dla wszystkich, których interesuje holistyczna koncepcja postrzegania człowieka. 

Inspirujące spotkania z dr. Piotrem Pałaginem, które w sposób zrozumiały przybliżają „ścisłe” zagadnienia medyczne, anatomiczne i ewolucyjne i łączą je z psychosomatycznym spojrzeniem na biologię człowieka.

Wiedza niezbędna dla osób interesujących się i praktykujących Totalną Biologię / Recall Healing / Psychosomatykę / Germańską Nową Medycynę / Biologikę.

Przystępny i inspirujący przekaz dr Piotra Pałagina pozwala oswoić się z tematami wydawałoby się trudnymi, ale NIEZBĘDNYMI w przypadku pracy związanej ze zdrowiem człowieka. Holistyczne spojrzenie na człowieka pozwolą Ci lepiej zrozumieć procesy zachodzące między mózgiem, ciałem i duszą/duchem człowieka. W naturze nie ma przypadków. Wszystko ma swój biologiczny sens.

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
2 czerwca 2022
Godzina:
19:00 - 22:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line