IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Biologia Energetyczna – choroba multidyscyplinarnie – Isabelle Boos

Szkola Totalnej Biologii IWW zaprasza na bezpłatne webinarium
z Isabelle Boos

BIOLOGIA ENERGETYCZNA – choroba multidyscyplinarnie

30 marca, godz. 18.00 – 19.30

 

Choroby, problemy i dolegliwości istnieją nie tylko w ciele fizycznym, ale też w naszej energetyce.


 

Poznaj holistyczne podejście do choroby uwzględniające biologię, energetykę, emocje i duchowość, pozwalające nadać biologii człowieka znaczenie duchowe i energetyczne. Przyjrzyj się ciału i chorobie z nowej perspektywy łączącej tradycję z biologią.

Zrozumienie biologicznego znaczenia chorób jest pierwszym krokiem w kierunku uruchomienia procesu zdrowienia i przywrócenia równowagi.

Jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem. Podlegamy nie tylko swoim emocjom, ale też uniwersalnym prawom Wszechświata, które nieustannie nas nas oddziałują. Aby zrozumieć jak funkcjonuje człowiek i co komunikuje choroba musimy uwzględnić wszystkie te aspekty. 

Fundamentalna wiedza z zakresu: 

  • Biologii, 
  • Energetyki Chińskiej, 
  • Świętej Geometrii, 
  • Symboliki, 
  • Teorii Pięciu żywiołów, 
  • Osnowy energetycznej

Osnowa Energetyczna to przestrzeń, w której zachodzą konflikty dotyczące naszego wnętrza oraz tego, co dzieje się w świecie zewnętrznym. Osnowa pod wpływem wielu czynników podlega zmianom i napięciom, w wyniku czego dochodzi do funkcjonowania w tej czy innej chorobie.

Isabelle Boos

Absolwentka osteopatii i tradycyjnej chińskiej energetyki. Łączy osteopatię biodynamiczną (pracując z „Cichym Przyjacielem”, Centralnym Punktem łączącym każdą Istotę z Nieskończoną Energią Wszechświata) z Energetyką używając prawa 5 elementów, 64 heksagramów, symbolu Kwiatu Życia i doskonałej geometrii. Kontynuuje swoje badania nad rozumieniem ludzkiego ciała za pomocą Homeopatycznego Ducha Didiera Grandgeorgesa i hebrajskich liter Georges Lahy. Odkryła tarota, biologię i znaczenie choroby z Gerardem Athiasem. Razem tworzą globalną logikę bioenergetyczną, którą nazwali GEST. 

 

Informacje organizacyjne:

Na podany podczas zamawiania biletu adres e-mail otrzymasz dostęp do pokoju webinaryjnego. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Webinarium jest tłumaczone na j.polski – pamiętaj o wyborze języka tłumaczenia na dole ekranu.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
30 marca 2023
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,
Witryna internetowa:
https://app.evenea.pl/event/gest/

Miejsce wydarzenia

On-line