IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Biologiczny punkt widzenia – wszyscy kłamią oprócz symptomów – dr Gérard ATHIAS

Wydawnictwo Wena i Instytut Wiedzy Waleologicznej zapraszają na wyjątkowe spotkanie z dr Gérardem Athiasem!

Biologiczny punkt widzenia to przysłowiowa kropka nad i – jeśli naprawdę chcesz powrotu do zdrowia!
Data: 26 – 29.08.2021
Godziny: 09.00 – 12.30 przerwa 14.30-18.00 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j.polski i j.rosyjski
Kurs on-line
Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:
– 1 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– Certyfikat ukończenia szkolenia (w wersji elektronicznej)
Początkowo koncentrowałem się na biologicznych aspektach w kontekście „dlaczego”, a od kilku lat zmierzam w kierunku „jak”. Aby to czynić, opieram się na zasadach organizujących kosmos, energię i świat ożywiony, co prowadzi mnie do ponownego przemyślenia informacji płynących z ciała , tak by odnaleźć w nich głęboki sens; poprzez spojrzenie „dawnych tradycji” i „mądrości” natury. To nowe podejście to nowy sposób postrzegania jednostki w jej całościowym ujęciu. To zrozumienie znaczenia sedna tajemnic liczb i symboliki ludzkiego ciała, pozwalające na otwarcie innych przestrzeni i innych wymiarów.
Dr Gérard ATHIAS oferuje nowe, poszerzone spojrzenie na Totalną Biologię.
Wszystkie choroby są wyrazem konfliktu. Choroba jest odruchem przetrwania, fizjologiczną adaptacją do stresu. Choroba w tej biologicznej perspektywie miałaby sens. Tak więc choroba prosi o zrozumienie, a dr Gérard ATHIAS nauczy Cię jak ją interpretować.
W tej koncepcji objaw można odczytać jako symbol, a jego uzdrowienie zależy od jego interpretacji.
Dopiero wchodząc w fizjologię i patofizjologię, interpretacja staje się „biologiczna”. Szukając jego znaczenia, umożliwia mówienie, a tym samym zrozumienie. Słowo jest zatem uprzywilejowanym środkiem uzdrawiania.
Objaw i choroba muszą być zinterpretowane i zrozumiane.
Choroba wskazuje na coś, co jest ukryte, ukryte w drzewie genealogicznym. Ujawnia historię rodzinną. Dla naszego przetrwania „choroba” wysyła nam program adaptacji do niedokończonej sytuacji emocjonalnej, jakiej doświadczył przodek.
Choroba to informacja, nauczanie, wewnętrzne słuchanie.
Pogodzenie duszy i ciała to nauka samonaprawy.
Ta praca eksploracji staje się odkrywaniem świadomości, dialogiem z wewnętrznym bytem ukrytym głęboko w naszych komórkach.
Jest pewna logika w biologii, a mózg automatyczny – nasz nieoceniony „komputer pokładowy”, który steruje każdym życiowym procesem człowieka – pozostaje nieustannie na jej usługach. Zgodnie z teorią Biologii Totalnej (Uzdrawianie Przez Świadomość) ciało funkcjonuje jako doskonały komunikator, który bezpośrednio informuje nas o tym, co dzieje się w sferze psychiki człowieka.
Z niektórych problemów życiowych często zdajemy sobie sprawę i na bieżąco staramy się je rozwiązywać, tym samym uwalniając nasz system emocjonalny z dużego ciężaru i przejmując za swoje życie świadomą odpowiedzialność. Jednak co dzieje się w sferze psychiki wtedy, gdy w żaden sposób nie uświadamiamy sobie noszonego w podświadomości konfliktu?
Zarys tematyki poruszanej na szkoleniu:
Pierwszy dzień:

  • Kryterium choroby jako „Doskonałej odpowiedzi mózgu”.
  • Jak zrobić zdanie z objawów ( jak zwerbalizować znaczenie objawów)
  • Nowotwory specyficzne – Przerzuty – Rak uogólniony.

Drugi dzień:

  • „Projekt Sens”, lub jak przejść od rzeczywistej sytuacji rodziców do programów biologicznych dzieci.
  • Szczegółowe wyjaśnienia w fizjopatologii i biologii niektórych chorób (cukrzyca, prostata, nadnercza, choroba Parkinsona).

Trzeci dzień:

  • Symbolika kręgosłupa w połączeniu z 22 iskrami życia

Czwarty dzień:

  • Etologia i analogia z chorobami.

Dr Gérard ATHIAS

Absolwent Wydziału Lekarskiego Marsylii, praktykował Medycynę Ogólną i Tradycyjną Medycynę Chińską. Osobiste względy zdrowotne poprowadziły go do Totalnej Biologii Żywych Istot i od pierwszego kontaktu z tym rewolucyjnym odkryciem zmierza w kierunku tej nowej dyscypliny. W swojej pracy pogłębia i wzbogacam badania z zakresu Biopsychogenealogii. Jego nauczycielami byli Claude SABBAH i Alejandro JODOROWSKY.
W celach wizji syntetycznej (niektórzy twierdzą, że holistycznej) buduje mosty między narzędziami tak odmiennymi jak biologia totalna, pamięć komórkowa, genealogia, kabała. Wspólnym wątkiem jego nauczania jest świadomość i wiedza o Jaźni. Jego celem jest znalezienie przyczyn choroby, a tym samym kluczy do wyzdrowienia.
Autor m.in. Ciało punkt po punkcie, 22 Iskry Życia – wydanych nakładem Wydawnictwa Wena


Informacje organizacyjne:

Dzień przed kursem na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają  1 miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
26 sierpnia 2021 @ 09:00
Koniec:
29 sierpnia 2021 @ 18:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://app.evenea.pl/event/athias/