IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Body Awakening Journey. Warsztaty ROZBUDZAJĄCE CIAŁO

Body Awakening Journey

Warsztaty ROZBUDZAJĄCE CIAŁO

 

Zapraszamy na 8-godzinny warsztat teoretyczno-praktyczny, dzięki któremu zaczniesz doświadczać swojego ciała w sposób świadomy. Wybierz się w niezwykłą podróż do prawdziwego przebudzenia Twojego ciała fizycznego, energetycznego i emocjonalnego. Poprzez techniki oddechowe, masaż, taniec, uwalnianie emocji, poruszenie powięzi i pracę z czakrami i energią seksualną odkryjesz swoje ciało na nowo.

 

Wg Totalnej Biologii/ Recall Healing ciało nigdy nie kłamie, w ciele jesteśmy zawsze prawdziwi. Nieuwolnione emocje i traumy manifestują się w ciele, powodując blokady, choroby i różne dolegliwości, wszystko to odzwierciedla się w różnych aspektach naszego życia. Na warsztatach Body Awakening Journey nauczysz się naprawdę rozumieć swoje ciało i zapisane w nim emocje oraz ich energetykę.

 

💫 Inwestycja: 890 zł

💫 Data: 29.07.2023

💫 Czas: 8 godzin 10:00 -18:00 (z przerwą na lekki lunch dla chętnych, cena nie obejmuje lunchu- zalecamy post).

💫 Miejsce: Pensjonat Zacisze Plewiska koło Poznania

💫 Prowadzenie Cosmic Mario – twórca metody Body Awakening

Uczestnicy otrzymują Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

 

Harmonogram Podróży do Przebudzenia Ciała

10:00 Rozpoczęcie warsztatów i otwarcie spotkania 

11:00 Czym jest Przebudzenie Ciała? * Zrozumienie koncepcji Przebudzenia Ciała: harmonizacja, uwolnienie i integracja. * Poznanie trylogii: Ciało Fizyczne, Ciało Emocjonalne i Ciało Energetyczne. 

11:20 Znaczenie Postur Ciała *Odkrywanie znaczenia trzech postur: Siedzenie, Stanie, Leżenie. Poznanie korzyści płynących z utrzymania właściwych postur swojego ciała.

11:45 – FASCIA – TKANKA POWIĘZIOWA * Zrozumienie roli tkanki powięziowej w przechowywaniu EMOCJI * Związek pomiędzy powięzią a dobrym samopoczuciem emocjonalnym.

12:05 – Sesja Praktyczna 1 – Wstyd i strach 

* Taniec (12,5 minut)

* Praca z oddechem (12,5 minut) 

* Masaż w grupach (35 minut) 

* Udział w ćwiczeniach, ruchu i technikach oddychania 

* Sposoby radzenia sobie ze wstydem i wszelkim problemami związanymi z przywiązaniem.

12:45 – Przerwa (25 minut) 

13:10 – Gdzie w naszym ciele przechowywane są emocje.

* 6 emocji w ciele * Rozwój w cyklu 7 części ciała człowieka 

13:30 – 3 blokady ciała człowieka 

* Odblokowanie Potencjału Ciała 

* Poznanie trzech blokad: Miednica, Przepona i Szyja 

* Zrozumienie, jak te blokady wpływają na nasze zdrowie i samopoczucie. 

13:50 – Sesja Praktyczna 2 – Wina, Gniew i Kontrola

* Wykorzystanie technik manipulacji tkanką powięziową do uwalniania nagromadzonych emocji * Praktyczne ćwiczenia uwolnienia winy, strachu, gniewu i kontroli 

14:10 – Przerwa na Lunch (90 minut) 

15:40 – Wprowadzenie do energii Kundalini – Czakry 

* Poznanie koncepcji Kundalini i jej znaczenia 

* Zrozumienie jej roli w rozwoju duchowym i osobistym 

16:00 – Wprowadzenie do energetycznego ciała 

* 4 klucze do rozwijania Orgazmów w Sobie.

* Ruch, dotyk, oddech i dźwięk 

16:25 – Wzmacnianie Energii Seksualnej 

* Alchemia energii żeńskiej i męskiej 

* Zrozumienie potęgi świętej seksualności 

16:45 – Sesja Praktyczna 3 

* Archetypy Ojca i Matki * Odblokowanie i wykorzystanie energii seksualnej poprzez konkretne praktyki * Poznanie związku między energią seksualną a rozwojem osobistym 

18:00 – Zakończenie warsztatów (30 – 60 minut).

Zobacz webinarium z MARIO i dowiedz się czym jest Body Awakening Journey! – kliknij

 

MARIO KOSMICZNY

Mario Cosmico to terapeuta i uzdrowiciel oraz uczeń tajskiego mistrza taoizmu Mantaka Chia. Mario urodził się w Meksyku, ale prowadzi zajęcia na obszarze całego globu, m.in. na Bali, w Dubaju i w Chinach. Jest twórcą innowacyjnego konceptu Body Awakening Journey – metody połączenia ciała emocjonalnego z ciałem fizycznym, wyzwolenia drzemiącej w nas energii i zbalansowania wewnętrznych emocji. Sam nazywa się „boski nieznajomy” i wierzy, że każdy z nas nim jest. To właśnie zrozumienie konceptu jedności jest podstawą jego metody. Body Awakening Journey (BAJ) to metoda dla każdego, a została ona utworzona dzięki osobistej historii cudownego uzdrowienia Mario.

Mario urodził się zdeformowany. Ledwie pięć dni po przyjściu na świat, została na nim przeprowadzona poważna operacja. Jednak nawet po jej wykonaniu, Mario nie był w pełni zdrowy – brakowało mu równowagi na poziomie ramion i bioder – to spowodowało nadanie mu przez kolegów pseudonimu „embrion”. Mimo drwin ze strony rówieśników, Mario znalazł ukojenie w tańcu, który pomagał mu lepiej czuć się w swoim ciele.

Na przestrzeni dziesięciu lat kontynuował treningi salsy, aż do tragicznego wypadku podczas surfingu, kiedy to doznał poważnego urazu w kręgosłupie szyjnym. Nie mogąc poradzić sobie fizycznie oraz psychicznie z bólem, Mario nachodziły myśli samobójcze. Nie tylko utracił życiową pasję, ale też ponownie stanął na krawędzi życia i śmierci.

Wypadek ten zmusił go do szukania alternatywnych metod leczenia. Mario podróżował po Chinach, Japonii i Tajlandii, w poszukiwaniu pomocy. Jednak to na Bali, po miesiącach poddania się pracy na tkance powięziowej, uwolnił się od ciężaru blokad nałożonych na jego ciało.

Narodziła się metoda Body Awakening Journey, która jest połączeniem zdobytych przez Mario doświadczeń pracy z ciałem, umysłem, emocjami i energią. Przygoda z BAJ oraz chęć niesienia pomocy innym ludziom rozpoczęła się od uzdrowienia rodziny Mario. Pomógł zarówno mamie, jak i siostrze, które miały problemy związane z nieprawidłową postawą ciała i bólami kręgosłupa.

Dramatyczny początek, trudne dojrzewanie bez akceptacji środowiska, tragiczny wypadek, który przerodził się w cudowne uzdrowienie – wszystko to stworzyło mieszankę wybuchową, która po dziś dzień przebudziła setki ludzi. Trwałego uwolnienia od (nawet chronicznego) bólu można doznać nawet po jednodniowym warsztacie. Wizją i marzeniem Mario i zespołu Body Awakening Journey jest rozpowszechnienie metody oraz przeszkolenie nowych terapeutów. Dzięki Body Awakening Journey możemy pomagać sobie nawzajem, jak bracia i siostry, bogowie i boginie. Docelowo dążymy jednak do odkrycia boga/bogini w sobie i samo uzdrawiania.

 

 

Anna Maria – Amoria – tłumaczenie na język polski

 

Amoria jest budzicielką ciała, uzdrowicielką i nauczycielką jogi, która posiada głęboką wiedzę na temat Podróży ku Przebudzeniu Ciała. 

Anna jest pasjonatką pracy z ciałem i duchowością, ma bogate doświadczenie w dziedzinie uzdrawiania i uwalniania ciała. Z jej pomocą uczestnicy warsztatów i sesji indywidualnych zyskują narzędzia i wiedzę, które umożliwiają im zrozumienie i uzyskanie świadomości siebie w całościowy sposób, łączący fizyczne, emocjonalne i energetyczne aspekty. 

Jako wykwalifikowana nauczycielka jogi, Anna posiada głęboką wiedzę na temat znaczenia postawy ciała, tkanki powięziowej oraz harmonijnego rozwoju ciała i umysłu poprzez praktykę jogi. Jej umiejętność przekazywania tej wiedzy i umiejętności uczestnikom warsztatów sprawia, że osiągają one wspaniałe rezultaty w procesie budzenia i uzdrawiania swojego ciała. 

Jako uzdrowicielka, Anna posiada zdolności do wnikania w ciało energetyczne i emocjonalne, oraz umiejętność dotykania i manipulowania ciałem w celu uwolnienia przechowywanych tam emocji. Jej empatia, delikatność i umiejętność tworzenia bezpiecznej przestrzeni dla procesu uzdrawiania są cenione przez uczestników, którzy doświadczają głębokich przemian i uwolnienia w swoim życiu.

Amoria przeszła własną podróż uzdrawiania i przebudzania ciała, korzystając z wielu modalności, takich jak Recall Healing i rośliny mocy. Jej osobista historia uzdrawiania pozwoliła jej na jeszcze głębsze zrozumienie i empatię wobec innych osób, które pragną odzyskać zdrowie i równowagę.

 

 Dla kogo jest ta praktyka?

 

  • dla osób doświadczonych w medytacji oraz technikach mindfulness, które chcą poznać nowe podejście łączące pracę z ciałem, energią i umysłem.
  • dla początkujących, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tematem duchowości i zwiększania świadomości ciała 🧘🏻‍♀️ pod okiem doświadczonych terapeutów.
  • dla wszystkich poszukujących ukojenia, radości oraz metod radzenia sobie ze stresem, zmęczeniem, brakiem inspiracji czy zdrowia.
  • dla osób ciekawych swojej świadomości, badających głębsze warstwy wewnętrznego świata
  • dla osób chcących podnosić swoje oraz innych wibracje, zmieniając jednocześnie świat na lepszy
  • dla każdego, kto chce odzyskać swoją prawdziwą moc i energię
  • dla Ciebie 💛

Informacje organizacyjne:

Data: 29.07.2023 „Body Awakening Journey”

Miejsce: Hotel „Zacisze” Ul. Grunwaldzka 471, 62-064 Poznań 

Ceny zakwaterowania ze śniadaniem

Cena pokoju 1 os. to koszt 210.00 PLN ze śniadaniem za dobę.

Cena pokoju 2 osobowego to 300.00 PLN ze śniadaniem za dobę.

Cena pokoju 3 osobowego to koszt 390.00 PLN ze śniadaniem za dobę  ( mamy tylko 2 pokoje )

Prosimy o organizowanie tego we własnym zakresie pod nr tel. 61 867 56 66  – Hotel „ Zacisze”

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania chętnie odpowiemy: kursy@iww.pl

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
29 lipca 2023
Godzina:
10:00 - 18:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,