IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Body Vision – Terapia wisceralna – kurs podstawowy

1-2 grudnia 2018

 

Warsztat prowadzi: JEWGIENIJ SAMOJŁOW – mistrz masażu wisceralnego zwanego też terapią manualną organów wewnętrznych.

Miejsce: NO GRAVITY (MED SPA), Plewiska k.Poznania

Małe grupy. Sesja floatingu w programie.

Będziesz miała/miała możliwość wziąć udział w unikalnym warsztacie charakteryzującym się wielowymiarowością i holistycznym podejściem Jewgienia.

Poznasz praktyczne techniki i metody uzdrawiania za pomocą masażu wisceralnego.

Żeby wziąć udział w warsztacie nie musisz mieć wiedzy medycznej. Warsztaty rozpoczynają się od wprowadzenia do anatomii i zapoznania z organami wewnętrznymi i ich funkcjami w organizmie człowieka. Kolejny krok to zasady i narzędzia, które są wykorzystywane w trakcie pracy z brzuchem pacjenta. Nauczymy się diagnozy i odnajdowania punktów potrzebujących uzdrowienia, wpływania na punkty zapalne. Zapoznamy się z nowatorskim podejściem do powięzi.

Wiedzę akademicką Jewgienij łączy z wieloletnią praktyką i wiedzą tajemną Starosłowiańskiej metody pracy nad brzuchem (unikatowa wiedza, przekazywana z pokolenia na pokolenie, którą zdobył od znachorki syberyjskiej i już nieżyjącej babci.

W trakcie warsztatu również:

– podstawy motod Ogułowa i Kirłowa.

– technika stawiania baniek z ogniem – na brzuchu.

Warsztaty skierowane są do: terapeutów, masażystów, sportowców oraz osób zainteresowanych własnym zdrowiem i pragnących pomagać innym.

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów otrzymają zaświadczenia na drukach MEN o ukończeniu kursu podstawowego Terapii wisceralnej.

W czasie kursu uczestnicy biorą udział w sesji floatingowej. Kabina deprywacyjna to jedna z najskuteczniejszych metod głębokiego relaksu i rozluźnienia mięśni. Całkowite rozluźnienie jakie następuje w trakcie sesji ułatwia osiągnięcie stanu theta oraz dzięki wysokiemu stężeniu soli EPSON i zawartych w niej pierwiastków
i minerałów w znacznym stopniu przyspiesza regenerację mięśni, stawów i powięzi.

 
 

Terapia wisceralna – kurs podstawowy

[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/465″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Kup bilet[/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
1 grudnia 2018
Koniec:
2 grudnia 2018
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/465

Miejsce wydarzenia

STRONA GŁÓWNA

Organizator