IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Odzyskaj swoją Iskrę Życia i Poczuj, że żyjesz! – Déborah Waknine – warsztat szamański

Instytut Wiedzy Waleologicznej i Wena Studio Twórczej Ekspresji zapraszają na warsztaty szamańskie z Déborah Waknine

Odzyskaj swoją Iskrę Życia

8 – 9 stycznia 2022 | godz. 13.00 – 18.00 | on-line

Rytuał przejścia w 2022 rok – Poczuj, że żyjesz! + Koncert Noworoczny w wykonaniu Ireny Galińskiej (gongi i starożytne instrumenty szamańskie)

2 stycznia 2022 – nagranie

Odzyskaj swoja Iskrę Życia: 4 – 5 grudnia 2021 | wyprzedane

 

webinarium w j.francuskim z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski
Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa w szkoleniu i miesięczny dostęp do nagrania webinarium. 


Energetyczna praca dzięki której odkryjesz i doświadczysz częstotliwości prawdziwego siebie i w której postawisz intencję na nowy 2022 rok.
Odzyskaj swoją Życiową Iskrę i wejdź w swojej nowej energii w 2022 rok przy wsparciu 22 Iskier Życia i Déborah Waknine.

 

Twoja Iskra ujawni wciąż drzemiący w Tobie potencjał, który oczekuje na ujawnienie… nie zrezygnowaliśmy ze swojej iskry lecz wielu z nas o niej zapomniało w dzieciństwie, po to aby przystosować się i odpowiedzieć na oczekiwania rodziny oraz społeczne. Również po to, aby za wszelką cenę uniknąć odrzucenia, oceny lub strachu, że nie staniemy na wysokości zadania. A tymczasem nasza iskra wciąż tam jest… Gotowa do objawienia się i aby odpowiedzieć na życiowe wezwanie! Ponieważ jak powiedział Michał Anioł:

„Największym niebezpieczeństwem dla większości z nas nie jest to, że mierzymy za wysoko i nie osiągamy celu, ale to że mierzymy za nisko i cel osiągamy”.

Doświadczenie mojej historii i mojej życiowej podróży prowadzi mnie z pasją do rozpoznania Twojej iskry, tak byś poczuł jej zapach każdą komórką swojego ciała i przypomniał sobie swoją życiową misję.

  • Zrozumieć dlaczego i jak nasza iskra została stłumiona.
  • Świadomie uwolnić się od tego wspomnienia, które kazało nam zrezygnować z potencjału.
  • Otrzymanie niezbędnych kluczy dzięki którym ujawnisz i wyrazisz swój pełny potencjał.

Jestem szczęśliwa, że zostałam zaproszona do spotkania się z Wami podczas tego warsztatu, po to, byście poczuli i doświadczyli tej cudownej częstotliwości bycia sobą! Déborah Waknine


OPINIE UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW z Déborah Waknine

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy, jaką wykonuje Deborah. Jej niesamowity spokój, pełne skupienie, intuicja – przynoszą wspaniałe rozwiązania. Dzisiejsze przypadki były bardzo poruszające. Wdzięczność dla Instytutu za zaproszenie Debory do ponownej współpracy i zorganizowanie tych zajęć. Ogromna wdzięczność dla Debory za jej OBECNOŚĆ.
Małgorzata
Dziękuję ślicznie za cześć teoretyczną wykładu. Proszę przekazać moją wdzięczność i życzliwość Deborah Waknine. Karty 22 Iskry Życia były kartami, które jak zobaczyłam w internecie to natychmiast wiedziałam, że muszę je kupić! Miałam wziąć udział w kursie z innej szkoły z systemu odczytywania planu duszy (również w oparciu o energię alfabetu hebrajskiego), ale został przełożony termin na datę wesela mojej siostry. Tydzień później przeczytałam na stronie na Facebooku IWW informacje o kursie z Deborah. ☺️Mam nadzieję że moje podziękowanie i błogosławieństwo zostanie przekazane autorce, jej praca jest dla mnie bardzo ważna. 🙂
Patrycja
Świetne warsztaty i tłumaczenie. Bardzo fajnie, że tłumaczka jak sama nie rozumiała to dopytywała 👍🏻
Kasia
Bardzo inspirujący warsztat! 😊
Kamila


Deborah Waknine Déborah Waknine: terapeutka i wykładowca. Prowadzi warsztaty w Europie i Kanadzie. Wraz z Gerardem Athiasem stworzyła grę terapeutyczną „22 Iskry Życia”. Przez wiele lat pobierała nauki u białego szamana. W swojej pracy opiera się m.in. na dekodowaniu. Badanie mądrości i symboliki 22 liter hebrajskich poprzez nauki Kabały dało jej ważną perspektywę, która umożliwiła badanie nieskończonych zasobów leczniczych, które posiada każdy z nas.Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
8 stycznia 2022 @ 13:00
Koniec:
9 stycznia 2022 @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line