IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Dieta z głową, dr Jolanta Nalewaj-Nowak

17 maja | 19.00-20.30 | on-line
uczestnicy otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium

Jak się odchudzać to tylko z głową!

Szkoda czasu i zdrowia na nieskuteczne metody!

Próbujesz schudnąć, ale nie osiągasz trwałych efektów? Stosujesz diety, ale Twoja waga ani drgnie lub wciąż wraca z nawiązką? Chcesz wreszcie skutecznie schudnąć? Zrób to z głową!

Ograniczenie kalorii, zwiększenie aktywności fizycznej, specyfiki poprawiające trawienie często okazują się niewystarczające. Nie uwzględniają wszystkich niezbędnych elementów skutecznego odchudzania: funkcjonowania mózgu, metabolizmu i pracy jelit. Zwykle nie potrafimy rozpoznawać sygnałów naszego ciała i interpretujemy je jako głód. Jedzenie jest dostępne cały czas i nieustannie nas kusi. Paradoksalnie nadwaga często jest wynikiem niedoborów pokarmowych i niedożywienia. Jak to wszystko połączyć?

Dr Jolanta Nalewaj-Nowak od lat pomaga w odzyskaniu upragnionej wagi. Z jej wsparciem nadwagi pozbyły się już dziesiątki osób. W oparciu o badania naukowe, doskonałą znajomość problemów, z którymi borykają się odchudzające się osoby i wieloletnie doświadczenie kliniczne opracowała skuteczny program, z którym schudniesz bez stresu i uczucia głodu. Odchudzanie może być przyjemne jeśli tylko wiesz jak do niego podejść.

W programie między innymi:

– skuteczne i praktyczne sposoby na zdrowe odchudzanie – możesz tracić 2 kilogramy tygodniowo!

– psychologiczne aspekty odchudzania

– gotowy 21 dniowy program, z którym z łatwością osiągniesz trwałe efekty, a dodatkowo wzmocnisz swój organizm i zyskasz więcej energii.

– jak układ pokarmowy współgra z naszym mózgiem i jak natychmiast znaleźć motywację, aby od razu rozpocząć odchudzanie.

– co jeść, aby wykorzystywać składniki pokarmowe do odżywiania i wzmacniania organizmu, a nie magazynowania ich w tkance tłuszczowej.

Zyskasz wiedzę dzięki, której nauczysz się rozpoznawać swoje potrzeby i dowiesz się, co jest najlepsze dla Twojego metabolizmu.

Dodatkowo:
mnóstwo praktycznych porad, przykładów i wskazówek

Dla kogo?

Wiedza na temat zdrowego żywienia jest niezbędna dla każdego, kto chce umiejętnie, bezpiecznie i w oparciu o wiedzę naukową kształtować swoją dietę. Dla każdego dla kogo emocje mają znaczenie  – dla rodziców, terapeutów, specjalistów, konsultantów Recall Healing/Totalnej Biologii.

Połączenie psychologii i dietetyki pozwala lepiej rozumieć, wspierać i rozwiązywać wiele problemów zdrowotnych i życiowych.

Dr Jolanta Nalewaj-Nowak

Webinar poprowadzi dr Jolanta Nalewaj Nowak – psychodietetyczka, dietoonkolog, dietetyk kliniczny, specjalistka holistycznego podejścia do odżywiania. Promotorka racjonalnych diet, od lat pracująca z osobami z chorobami żywieniowo-zależnymi, metabolicznymi, nowotworowymi, dziećmi i ich rodzicami.

W Instytucie Wiedzy Waleologicznej od lat łączymy w podejściu do zdrowia emocje, ciało i ducha. Dieta jest bardzo istotnym elementem dbania o wszystkie te aspekty. Jest też szalenie istotna dla profilaktyki i procesu zdrowienia. Jesteś tym co jesz, a więc jedz i nie choruj.

Jak jeść, żeby czuć się dobrze, nie chorować i jeszcze do tego „dobrze” wyglądać! Oto jest pytanie! Odpowiedź na nie zna Psychodietetyka i dr Jolanta Nalewaj-Nowak, która niechętnie używa słowa dieta. Wzmacnia pozytywnie i potrafi dotrzeć ze swoją wiedzą do każdego!
Jeśli lubisz jeść, nie lubisz się ograniczać i chcesz być zdrowa / zdrowy. Nie chcesz chorować i chcesz się dobrze czuć – to webinarium jest dla Ciebie!

 

dr Jolanta Nalewaj-Nowak: psychodietetyczka,  doktor biologii medycznej, psychoonkolog. Specjalizuje się w dietoonkologii.

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego im Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, wydział Zdrowia Publicznego – uzyskanie tytuł doktora na Wydziale Lekarskim, Katedra i Klinika ginekologii onkologicznej. Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Psychoterapeutka. Psychoonkolog. W latach 2013-2019 Kierownik merytoryczny studiów psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu. Promotorka racjonalnych diet. Od wielu lat pracująca z osobami z chorobami żywieniowo-zależnymi, metabolicznymi, nowotworowymi oraz pomagająca parom starającym się o potomstwo. Autorka wielu artykułów naukowych i publicystycznych. Prywatnie kobieta, która zaraża swoją pozytywną energią oraz wiarą w to, co robi.


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
17 maja 2022
Godzina:
19:00 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line