IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

dr Gilbert Renaud, Recall Healing / Totalna Biologia w pytaniach i odpowiedziach cz. 2


Bezpłatny webinar z dr. Gilbertem Renaud

7 kwietnia, godz. 18.00 – 20.00
tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski
Uwaga: Uczestnicy nie otrzymują nagrania webinarium. Jeśli chcesz wziąć udział w webinarium – obecność obowiązkowa
 
 

Dwie godziny pytań i odpowiedzi z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość
Autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.
Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.
Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.
Kiedy konflikt jest przepracowany, odpuszczony, rozwiązany?
 
 
 

 
dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.
Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
7 kwietnia 2021
Godzina:
18:00 - 20:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/gilbertQAu2