IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

HIGIENA DUSZY

Warszawa, 29 lipca godz. 11.00-15.00

Prowadzi: dr Aleksander Perevalov

Nasze ciało kwantowe (dusza) jest początkiem wszystkiego. W tym też chorób ciała fizycznego. Higiena ciała kwantowego jest drogą do zdrowia.

Obecnie nauka klasyczna doszła do prawdy opisanej w wielu starożytnych teoriach: człowiek jest częścią wszechświata działającą jednocześnie w szeregu diapazonów. Wibracje ziemi i planet synchronicznie oddziaływają na organy wewnętrzne. Częstotliwość ich działania wynosi 750-850 Hz. Przyroda nie cierpi pustki. W przypadku osłabienia wibracji w organach wewnętrznych człowieka aktywują się różne mikroby, bakterie, wirusy, pasożyty, waga których może osiągać 2,5 kg. Ze strony zewnętrznej na współczesnego człowieka oddziaływają czynniki stworzone przez niego samego – technogeniczne aspekty cywilizacji. Intensywność technogenicznego promieniowania elektromagnetycznego (TPE), włącznie z telekomunikacją komórkową, zwiększyło się w stosunku do naturalnego tła Ziemi o kilka stopni. Metro przekracza normy TPE o 1500 razy, komputer 500 razy, telefon o 200 razy. Pojawiło się pojęcie smogu elektromagnetycznego, energoinformacyjnego uszkodzenia ludzi w czasie pokoju.

Warsztat poświęcony tematyce bezpieczeństwa duszy (ciała subtelnego). Na warsztacie m.in.:

– „duchową odpornością” człowieka i odpowiadającemu mu prawu przyczynowo-skutkowemu,

– bioenergetycznymi naruszeniami i ubytkami energii (wampiryzm energetyczny: kosmiczny, rodzinny, społeczny, indywidualny) – jak się przed nim bronić?

– suwerenność duchowa, przestrzeń intymna, pozycja życiowa, struktura emocjonalna człowieka,

– higiena rodzinna, stosunki rodowe. Narodowe, plemienne sposoby ich wzmacniania.

– higiena domu, mieszkania, rzeczy, jedzenia, snu, odpoczynku.

[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/369″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Kup bilet[/otw_shortcode_button]
Promocja
Dla osób uczestniczących w sesjach indywidualnych cena wynosi 120 zł 190zł
tel: 693 160 910 i 601 567 181

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
29 lipca 2017
Godzina:
11:00 - 15:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Organizator