IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

ISM – 8 tygodni zmieniające Twoje życie z Mistrzem Yu i SooJin

Podróż ku wewnętrznej przestrzeni

ISM Integral Somatic Method
Każda niedziela od 19 lipca do 6 września | 8.00 – 11.30
ISM to 3 stopnie wtajemniczenia:
– Metodologia ISM (Integralna Metoda Somatyczna) dla samostanowienia w każdej chwili życia
– Medytacja ISM (Medytacja Wewnętrznej Przestrzeni) ku Całości; Wewnętrznej Przestrzeni Bycia
– Wewnętrzna Przestrzeń (Osobista Suwerenność) będącą podstawą autentycznego dobrobytu we wszystkich wymiarach
Tak! Chodzi tu o posiadanie pełnej świadomości ku Wewnętrznej Przestrzeni i jej przewodnictwa oraz wsparcia za pomocą oświeconego ciała, przebudzonego serca i rozjaśnionej wizji wewnętrznej bazując na prawie wszechświata i zasadach energetycznych.
W wyniku praktyki ISM kreujemy swoje życie i świat na nowo za pomocą najważniejszych darów; wnikliwego wglądu, kreatywnej energii, prowadzącej siły i mocy tego, co wizualizujemy ku najwspanialszemu potencjałowi tego, kim jesteśmy, kim ty jesteś!
Praktyka ISM prowadzi cię do czucia, widzenia, wiedzy i życia swoją esencją z jednoczesnym wyrównaniem z prawdziwą kreacją, mistrzostwem i przywództwem nad swoim ciałem, sercem/umysłem i światem. Możemy opisać pewne atrybuty tego, jak to jest żyć w stanie, w którym nigdy nie tracisz obecności Wewnętrznej Przestrzeni – jej wsparcia, doradztwa i pełnego partnerstwa.
Ten 8-tygodniowy Trening ISM Ciało/Dusza online jest unikalnym kursem sygnowanym i stworzonym przez Mistrza Yu i SooJin. Stworzony jest aby oszczędzić twój czas i wysiłek oraz pomóc w twojej transformacji ku Wewnętrznej Przestrzeni jak nic, czego próbowałeś wcześniej. Kurs oferuje znakomitą możliwość pracy ze wsparciem i przewodnictwem Mistrza Yu i SooJin wraz z 3-warstwowym podejściem do personalnie dobranej Praktyki ISM aby przyspieszyć twoją integrację podróży mentalnej, emocjonalnej, duchowej i fizycznej we wszystkich wymiarach.
Ten 8-tygodniowy kurs online zabierze cię do miejsc wewnątrz siebie, do których nie jest możliwe dostać się za pomocą pozytywnego czy też życzeniowego myślenia…
Podczas kursu Mada spojrzy na to, co blokuje twoją energię w każdym centrum energetycznym, zidentyfikuje dokładne wzorce myślowe i wierzenia, które są tłumione na wierzchu i w głębi twojej energii i da ci dokładne instrukcje jak możesz działać, aby przeistoczyć to, co nieświadome w twojej energii w światło Wewnętrznej Przestrzeni.
– przejdziesz detoks wielu warstw stłumionych wzorców myśli i wierzeń
– przełamiesz uwarunkowania społeczne
– przejdziesz transformację pokoleniowego bagażu emocjonalnego
– doświadczysz klarowności tego, jak każda osoba i sytuacja przyczyniają się do twojego wzrostu
– znajdziesz wewnętrzną siłę prawdziwego głosu
– doświadczysz znaczących zmian
– rozszerzysz świadomość
– zaczniesz trwać w pełnym partnerstwie z twoją Wewnętrzną Przestrzenią i manifestować zmiany w świadomości w codziennym życiu
Zajęcia z Mistrzem Yu to połączenie starożytnej mądrości z najnowszymi osiągnięciami fizyki kwantowej.
W ten szczególny czas Mistrz Yu wprowadzi nas w potok nowej energii. Podczas spotkania naładujemy nasze wewnętrzne akumulatory, wzmocnimy się wewnętrznie abyśmy mogli cieszyć się naszym życiem!
Zajęcia praktyczne połączone z sesjami indywidualnymi uczestników spotkania.
Sundao; ISM – Mistrz Yu Jae-Sheen
Przyciągnij do swojego życia więcej, niż możesz sobie wyobrazić. Zamień stres i ograniczenia na prawdziwą radość i możliwości. Pozbądź się bólu i oporu, uwalniając się od przeszłości. Obudź swoją wewnętrzną siłę i światło świadomości. Zyskaj siłę fizyczną, moc mentalną i nieograniczoną energię.
Odkryj Sundao; ISM, czyli kompleksową metodę na doskonalenie ciała, umysłu i ducha!

Nie musisz wyjeżdżać na drugi koniec świata, aby praktykować Sundao; ISM z samym Mistrzem Yu!
Mistrz Yu Jae-Sheen – najbardziej innowacyjny i dynamiczny nauczyciel medytacji i współtwórca metody ISM
Ucząc się praktyki w domowym zaciszu, łatwiej Ci będzie kontynuować ją po zakończeniu warsztatów. Potrzebujesz jedynie odrobiny miejsca, wygodnego ubrania, koca do przykrycia i poduszki do medytacji.
Pod praktycznym przewodnictwem Mistrza Yu doświadczysz najwyższych wibracji energetycznych i otworzysz się na obfitość życia. Zaczniesz wykorzystywać swój potencjał, co zaowocuje realnymi zmianami w życiu zawodowym i osobistym. Nauczysz się kształtować swoje myśli i przekonania w sposób, który doprowadzi Cię do życia w pełni zdrowia i szczęścia.
Chcesz zacząć żyć pełnią życia?
Dołącz do nas we wspólnej praktyce!
Spotkanie zalicza 28 godzin do Certyfikacji facylitatora Sundao; ISM*
* Certyfikacja facylitatora Sundao; ISM wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU (continuing education units-jednostki kształcenia ustawicznego) z Mistrzem Yu. 

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
19 lipca 2020 @ 08:00
Koniec:
6 września 2020 @ 11:30
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia