IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

ISM; Life Mastery Retreat / 21-24.11.2019r.

21 – 24 listopada w Zamku w Rydzynie <- kliknij aby dowiedzieć się więcej!

Miejsce warsztatów :

Hotel „ZAMEK w RYDZYNIE”
pl. Zamkowy 1, 64-130 Rydzyna


Poczuj Prawdziwość Absolutnego Boskiego Partnerstwa oraz Energetycznego Przywództwa i Wsparcia twojej Wewnętrznej Przestrzeni Sundao; ISM – Starożytne i Sprawdzone Strategie oraz Niesamowite Transformacje ku Osobistej/Zawodowej Efektywności, Bogactwu i Dobremu Samopoczuciu we Wszystkich Wymiarach. Fundamentalna i Wiodąca Metoda Zarządzania bazująca na Kreatywnym Przywództwie.

(Certyfikacja Facylitatorów & Program Re-Certyfikacyjny)

[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/482″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Weź udział w wydarzeniu![/otw_shortcode_button]


ISM – Medytacja, Przesłanie i Ruch Wewnętrznej Przestrzeni wraz z Integralną Metodą Somatyczną – pod przewodnictwem Mistrza Yu i SooJin. ISM umacnia i utrwala twoje unikalne zdolności w manifestacji twojej świadomości łącząc ją z osobistą życiową wizją i misją. Rozbija ona negatywne wzorce zachowań i siły nieświadomości w twoim życiu za pomocą przebudzenia cię ku mocy Wewnętrznej Przestrzeni.

Starożytne i naukowo udowodnione praktyki Mistrza Yu w parze z lekcjami wnikliwej mądrości i mistycznymi procesami to narzędzia autentycznej zmiany twojej świadomości i jej manifestacji.

Twoja wewnętrzna przestrzeń jest jedyną przestrzenią stworzoną dla wewnętrznej integracji i pełnego rozkwitu kreatywnego ludzkiego geniuszu oraz jego pełnego potencjału życiowego. ISM uczy cię, jak przebywać z twoją esencjalną „Wewnętrzną Przestrzenią”, jak traktować to źródło naszego piękna, wartości, znaczenia, mocy, autentyczności i wspaniałości jako naturalny stan Bycia. Gdy żyjemy z autentycznym wewnętrznym partnerstwem, przywołuje to mnogość darów oraz wzbogacającą energię w naszych życiach.

Efektami przebudzonej świadomości są:

Pełna wiedza,

Pełna Jasność i

Pełna wystarczalność.


 

Stan ten, z błogosławieństwem życia i bogactwem tego świata, jest pierwotnym stanem każdego z nas, a trwanie w tej życiowej sile, oświeceniu i bogactwie jest tak zwanym „Boskim Partnerstwem”. Trwałe i utrzymujące się poświęcenie ku temu pozwala nam praktykować pełną świadomość energetyczną która przeobraża nasze najskrytsze pragnienia i intencje serca w naturalną aktualizację dotychczasowego stanu.

Podczas tego spotkania odkryjesz, jak:

 

  • angażować się w każdy dzień ze wznowionym sensem, wigorem, wewnętrznym bogactwem, ponieważ dowiesz się, kim naprawdę jesteś, dlaczego tutaj jesteś i jak bardzo jesteś ważny dla świata.
  • wkroczyć w szczęśliwsze, bardziej zrównoważone i pełne satysfakcji życie niemal bez wysiłku
  • pokonać wszelkie ciemne chmury ograniczające energię, które prześladowały cię w życiu – na stałe
  • tworzyć głębsze, autentyczniejsze i satysfakcjonujące związki – ponieważ sam będziesz bardziej autentyczny i usatysfakcjonowany sobą
  • doświadczać głębszych, spełniających twoje potrzeby relacji z innymi, ponieważ twoja nowa jasność i świadomość przyciągnie i stworzy pozytywne interakcje ze wszystkimi wokół
  • pozostawać w kontakcie z Wewnętrznym Przewodnikiem w każdym etapie życia, zawsze czuć się wspieranym i połączonym z twoją Wewnętrzną Przestrzenią Prawdy
  • doświadczać wewnętrznego przewodnictwa każdego jednego dnia wiedząc, że nigdy nie będziesz sam, zawsze będziesz miał wsparcie i głęboką łączność ze Źródłem.

 

Niniejszy trening Sundao; ISM skupia się głównie na zagadnieniach fizycznego ciała i jego systemu energetycznego jako domeny nauki, zrozumienia, przebudzenia, integracji, naprawy, wypełnienia i transformacji. Nasze spotkania zawierają delikatne ruchy, prowadzoną medytację, ćwiczenia interaktywne i inspirujące przemowy, wszystko to podzielone na sesję:

 

  • Sesja 1: Ogólne spojrzenie na Dobrostan we wszystkich wymiarach
  • Sesja 2: Oświecone ciało 1, 2, 3
  • Sesja 3: Przebudzone Serce 1, 2, 3
  • Sesja 4: Rozjaśniona Wizja Wewnętrzna 1, 2, 3
  • Sesja 5: Ponowna Integracja 1, 2, 3
  • Sesja 6: Praktyka & Wdrażanie jej w życiu codziennym 1, 2, 3

 


 

Te dynamiczne warsztaty są prowadzone w środowisku pełnym troski, inspiracji i edukacji, aby dokonać przełomów w najbardziej kluczowych aspektach twojego życia. Odkryjesz nowe drogi do bycia bardziej efektywnym we wzbogacaniu własnego zdrowia/piękna, relacji osobistych/partnerskich/rodzinnych, pracy/projektów/biznesów oraz materialnego i duchowego życia, jednocześnie doświadczając nowego poziomu pewności siebie, witalności, radości i satysfakcji.

Dostrzeżesz, do jakiego stopnia twoje obecnie myślenie i zachowanie jest lub nie jest zgodne z twoimi najwyższymi aspiracjami i wizją życia. Odkryjesz swoje nowe możliwości, które nie będą narzucone przez twoją przeszłość, a tworzone dzięki twojemu poświęceniu ku przyszłości. Opuścisz to zmieniające życie doświadczenie z narzędziami do natychmiastowego kreowania tego, co naprawdę ma dla ciebie znaczenie.

 


 

W niezwykle krótkim czasie, z prostotą i oświeconą jasnością praw i zasad, możemy osiągnąć więcej, niż moglibyśmy osiągnąć przez lata konsultacji, doradztwa, terapii lub szkoleń o podłożu intelektualnym. Nieważne, czy jesteś w trakcie poszukiwań siebie od długiego już czasu, czy dopiero zaczynasz zdawać sobie sprawę z siły twojego Jestestwa, ten trening znacząco przyspieszy twoją transformację, która da ci spokój, jasność i bogactwo na wszystkich płaszczyznach.

Z silną, a jednak delikatną umiejętnością przekazywania energetycznego wsparcia ku ludzkiej nieświadomości i jej aktywnych wibracji, poprowadzimy każdego uczestnika w stronę absolutnej jasności i praktycznego wglądu w to, jak możemy sprowadzić pożądane zmiany eliminując wewnętrzny niepokój, uczucie tkwienia w miejscu, stres i każde fizyczne lub emocjonalne wyzwania, dążąc do wolności świadomości i życia pełnego spełnienia. W międzyczasie, skupimy się nie tylko na natychmiastowym rozwiązaniu problemów życiowych, ale także na umiejętnej nawigacji ku pełnemu potencjałowi życiowemu.

Sundao; ISM jest zupełną reinterpretacją starożytnych mądrości z perspektywy dobrostanu jako całości, tego, jak szczerze dbać o samego siebie i innych, a także być prawdziwie odpowiedzialnym  jako stwórca, mistrz i przywódca swojego życia oraz świata. Mistrz Yu i SooJin poświęcili swoje życia na rozwój osobisty i doskonalenie ludzkiego potencjału, a Sundao; ISM nie skupia się na biernym spokoju, ani nie jest oddalone od prawdziwego życia, lecz stanowi sposób na zarządzanie wewnętrznym i zewnętrznym światem dzięki przywróceniu prawdziwego mistrzostwa nad własnym ciałem/umysłem i życiem.

 

 

Praca z ISM Mistrza Yu i SooJin jest podobna do posługiwania się mapą i kompasem, który może poprowadzić nas dokładnie do tego, czego potrzebujemy, aby dążyć w kierunku wewnętrznego spokoju, jasności i radości. Daje ona narzędzia i inspirację do przejścia na kolejny etap życia w spełnieniu. Jest to jedna z najprostszych ewolucyjnych metod, aby pozostać w Autentyczności, Szczęściu i Wolności Absolutnej.

 


Mistrz Yu, Jae-Sheen

(współtwórca ISM, nauczyciel Sundao)

 

Mistrz Yu, Jae Sheen to  jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli medytacji.

Jest także autorem książek, m. in. „Sundao – starożytny trening ciała i umysłu”.

Po ponad 20 latach dzielenia się swoją wiedzą i spotkań z tysiącami ludźmi w krajach zachodnich, Mistrz Yu stworzył niesamowity program skupiający się na dobrobycie, Sundao; ISM (Integralna Metoda Somatyczna) z unikalną i kompletną reinterpretacją starożytnych mądrości górskiego Daoizmu, Buddyzmu i duchowym zrozumieniem medycyny orientalnej, oferującej praktyczne możliwości spontanicznego zdrowienia i transformację świadomości jednostek, społeczeństwa i planety.

Swoją osobistą i duchową podróż rozpoczął on w wieku 9 lat pod kierunkiem wspaniałych nauczycieli, włączając w to jego dziadka, który pokazał mu wartość walorów wewnętrznych i autentycznego przywództwa energetycznego. Po latach ukierunkowanej medytacji i introspekcji pod okiem duchowych nauczycieli, Mistrz Yu otrzymał dar w postaci wielu głębokich przeżyć, które doprowadziły do najwyższego doświadczenia, za sprawą którego zdał sobie sprawę, że duchem Wewnętrznej Przestrzeni są „Czyste Korzyści” w jego własnym życiu i na świecie. Mistrz Yu osobiście przekonał się również o prawdziwości tego, o czym mówią wszyscy ludzie o przebudzonej świadomości: nie jesteśmy swoim ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem – jesteśmy manifestacją wiecznej obecności, miłości i świadomości.

W 1998 r., po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych, otworzył praktykę w Kalifornii i Arizonie. Podróżuje po wielu krajach, prowadzi warsztaty, osobiste spotkania i retreaty dla osób prywatnych i firm. Uzdrawia i naucza z energią i entuzjazmem, rzucając światło na najgłębsze zasady i mądrość starożytnych sztuk i filozofii.


SooJin Kim (skrzypaczka, współtwórczyni ISM)

(SooJin Kim jest współtwórczynią ISM, Integralnej Metody Somatycznej, Medytacji Wewnętrznej Przestrzeni i Muzyki Wewnętrznej Przestrzeni)

 

Będąc skrzypaczką klasyczną, SooJin wierzy, że jej pełna ducha muzyka ma za zadanie pomóc innym w połączeniu się z własnymi sercami, w których przebywa bezwarunkowa miłość i autentyczna moc. Twierdzi ona, że muzyka jest boskim językiem stworzonym, aby wspierać ludzi w eksploracji nowych dróg ku zdrowszemu, szczęśliwszemu i bardziej kreatywnemu życiu, które będzie w pełni wyrażało piękno jednostki i tworzyło większą harmonię na świecie, w którym żyjemy.

Jej intensywna podróż w głąb siebie zaczęła się od poważnego wypadku, który przytrafił się jej podczas nauki muzyki w Niemczech. Po próbowaniiu różnych zachodnich i wschodnich metod leczniczych, zaczęła zgłębiać integrujące sposoby postępowania i odkryła starożytną sztukę leczniczą i medytację, które niezmiernie jej pomogły. Gruntowna wewnętrzna transformacja i doświadczenia z nią związane radykalnie zmieniły sposób, w jaki patrzyła na swoje życie i na świat.

Od 1999 r. dzieli się ze światem medytacją, praktycznym przewodnictwem i muzyką, odwiedziła Stany Zjednoczone, Koreę Południową, kraje europejskie i Rosję. Podróżuje po świecie z ukochanym mężem, twórcą Sundao, Mistrzem Yu, Jae-Sheen.

 

„Naprawdę wielką radością jest dzielić własną miłość z niezliczoną liczbą ludzi z całego świata i być świadkiem, jak doświadczają większego poczucia spełnienia w swoich życiach. Jestem niesamowicie wdzięczna za tę podróż. Naszą inspiracją jest umocnić każdego, jako mistrzów własnego życia i osób odpowiedzialnych za własne szczęście. Największą wartością moją i męża są „Czyste Korzyści” czerpane od innych i od samych siebie. Właśnie to jest głębokim przebudzeniem tego, co tkwi w naszej głębokiej świadomości za sprawą intensywnych okresów medytacji i treningów, więc staramy się utrzymać tę ideę przy życiu i w prawdzie.”

 


Skrócona wersja standardowego programu nauczania ISM:

Medytacje Somatyczne, Praktyki Wyrównujące, Praktyki Ucieleśniania , Ruch Oddechu w Świadomości (Rozgrzewka, Stanie, Siedzenie, Leżenie), Praktyka Potrójnych Skarbów, Praktyki Odświeżające, Medytacja Yeon-Jeong (Pozycje Utrzymujące), Oddech Motyla, Praktyka Jin-dong (i zaawansowana Jin-dong), Serie Ruchów Energetycznych i Taniec Nieskończonej Energii, Medytacja Świadomej Troski, Prowadzona Medytacja w asyście partnera, Wewnętrzny Głos, Medytacje Inspirowane Wewnętrzną Przestrzenią i Przesłaniem, Praktyka Rozwoju Wschodzącej Energii i Specjalne materiały dydaktyczne.


Bądź z nami już 21 listopada!


 

[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/482″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Zapisz się już dziś – liczba miejsc ograniczona![/otw_shortcode_button]

Program pobytu:

21.11.2019 :
17:00-18:00 – kolacja
20:00-21:30 – wieczorne spotkanie
22-23.11.2019:
6.30-7.30 – praktyka poranna
8.00-9.30 – śniadanie
10.00-12.30 – sesja przedpołudniowa

12.30-15-30 – przerwa na Lunch
15.30-18.00 – sesja popołudniowa
18.00-19.30 – kolacja
20.00-21.30 – spotkanie opcjonalne

24.11.2019 :
6:00-7.30 – poranna sesja
8:00-9:00 – śniadanie
9:30-12:30 – przedpołudniowa sesja
13:00-14:30 – lunch

Co ze sobą zabrać?

 • sportowy strój i buty
 • matę do ćwiczeń
 • koc do przykrycia
 • poduszkę do medytacji
Kursanci sami kontaktują się z hotelem w celu rezerwacji noclegów oraz wyżywienia, powołując się na Instytut Wiedzy Waleologicznej – WARSZTATY SUNDAO!

Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
21 listopada 2019
Koniec:
24 listopada 2019
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/482

Miejsce wydarzenia

Organizator