IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

ISM Masterclasses 2022 (Warsztaty Mistrzowskie ISM)

ISM Masterclasses 2022

(Warsztaty Mistrzowskie ISM)

 

12-13.02 – „Związek 2022”

Godz: 9:00-12:00

 

ISM Masterclass „Zachwycenie tobą” (nagranie)

„Spotkanie rodzinne 2022” (nagranie)

„Początkowe Wyrównanie 2022” (nagranie)

Masterclass Wzmocnienie wewnętrznej przestrzeni


Mistrzowskie Przesłanie

Istota tego, jak osiągnąć wewnętrzne/zewnętrzne spełnienie, została zagubiona w większości tradycji. I wydaje się, że potrzeba całego życia takiej pracy, aby to osiągnąć… jeśli w ogóle się to uda. Ale jest pewna bardzo dobra wiadomość. Prawdziwa ścieżka Wewnętrznej Przestrzeni jest dużo, dużo łatwiejsza niż nam się wydaje. Program „ISM Masterclasses 2022” jest nowym wielkim przełomem, który może pomóc Ci pogłębić zjednoczenie z Twoją Wewnętrzną Przestrzenią i pełniej wyrazić potężną, podnoszącą na duchu energię, która w Tobie tkwi. Ludzie zwykli myśleć, że trzeba się poświęcić, aby żyć swoją „najwspanialszą wizją życia” która jest zestrojona z naszą najgłębszą prawdą; Wewnętrzną Przestrzenią. Tak naprawdę chodzi tu o stan Bycia, dynamiczny stan Bycia.

Sposób życia z twoją prawdziwą przestrzenią, przestrzenią domową i przestrzenią naturalną jest stanem energetycznym, energetycznym stanem Posiadania, Kochania oraz Wiedzy; kombinacją  realizacji, obfitości, spełnienia, wspaniałych związków i trwałego szczęścia, wszystkiego tego w Wewnętrznego Przestrzeni.

Mam nadzieję, że będziesz mógł do Nas dołączyć i że będziemy mogli świętować razem,  ”ISM masterclasses 2022” będą z radością i szczęściem ponownie otwarte wkrótce – w poczuciu optymizmu i spokoju. Naszymi gośćmi są liderzy – ludzie, którzy mają wpływ na swoje społeczności, firmy lub projekty i cenione osobistości. Jesteście ludźmi, którzy są w stanie, oraz są tym podekscytowani, aby wspierać pozytywne zmiany w świecie.

Z miłością, Mistrz Yu i SooJin.

Integralna Metoda Somatyczna, Medytacja Wewnętrznej Przestrzeni, Medytacja w Ruchu Duchowości Wewnętrznej

Naszym celem jest podzielenie się z Tobą wszystkim, czego potrzebujesz, aby uwolnić bezgraniczną energię, inteligencję, kreatywność i miłość, która zawsze była prawdziwą naturą Wewnętrznej Przestrzeni.

Jakie są twoje przekonania i normy, jak zostały ukształtowane i jak możesz je przekształcić w świadomość, abyś mógł w pełni cieszyć się życiem i dzielić się swoimi unikalnymi darami ze światem?

Poznasz Starożytne i sprawdzone strategie oraz przeprowadzisznadzwyczajne transformacje dla osobistej/publicznej skuteczności, obfitości i dobrobytu we wszystkich kierunkach.

Integralna Metoda Somatyczna:

1️⃣ Jest metodologią uzyskiwania rozwiązań w konkretnym momencie życia.

2️⃣ Medytacja do Całości; Wewnętrzna Przestrzeń istnienia.

3️⃣ Przesłanie pochodzące z Najgłębszej Prawdy i Duchowości Wewnętrznej; Osobista Suwerenność jako fundament prawdziwej dobroci istnienia.

Mistrz Yu i SooJin poświęcili swoje życie rozwojowi osobistego wzrostu, ludzkiej doskonałości i potencjału. ISM jest zupełnie nową interpretacją starożytnej mądrości z perspektywy dobrego samopoczucia, tego jak możesz naprawdę zadbać o siebie i o wszystkich, oraz tego jak pociągnąć siebie do odpowiedzialności jako prawdziwego Twórcę, Mistrza i lidera swojego życia i swojego świata.
Ta metoda 3 nurtów szkolenia ISM nie jest zapożyczona z innych znanych dziś technik. To jest istotne, całkowicie praktyczne, to jest metoda, która spełnia potrzeby i wyzwania dzisiejszych mężczyzn i kobiet, którzy szukają osobistej, zbiorowej skuteczności i bezwarunkowego dobrobytu.

Pierwszym celem wszystkich spotkań jest stworzenie Twojej własnej PRAKTYKI, która jest podstawą do zrozumienia, czego tak naprawdę chcesz, czego najbardziej potrzebujesz w danym momencie, zdobycia nowych pomysłów, inspiracji i marzeń, aby osiągnąć swój pełny potencjał twórczy. Nasze dynamiczne warsztaty zapewniają pielęgnującą, inspirującą i wspierającą atmosferę do uczenia się i aktywowania potężnych procesów w najbardziej znaczących aspektach Twojego życia. Doprowadzimy każdego uczestnika do absolutnej jasności i praktycznego zrozumienia, w jaki sposób możemy doprowadzić do pożądanej zmiany od niekończącego się zmęczenia, stresu, zatorów i wszelkich fizycznych/mentalnych wyzwań do wolności świadomości i realizacji życia.

Jeśli jesteś na długiej ścieżce rozwoju osobistego, lub dopiero stoisz na samym początku uświadamiania sobie potęgi swojej Istoty, to szkolenie znacznie przyspieszy Twoją transformację, która przyniesie Ci nie tylko narzędzia i inspirację do przejścia w kolejny etap realizacji i urzeczywistniania życia, ale także sposób na dzielenie się swoim Wewnętrznym Światłem, Szczęściem, Spokojem i Największą Wolnością.

Co otrzymasz?

✅ Przyciągniesz każdego dnia cel, energię, wewnętrzną obfitość, ponieważ wiesz dokładnie, kim jesteś, dlaczego tu jesteś i co znaczysz dla tego świata.

✅ Odkryjesz wpływy i miejsca, które sabotują Twój rozwój i powstrzymują Cię przed osiągnięciem Twojej najwyższej wizji siebie i swojego życia.

✅ Uwolnisz się od narzuconych przez siebie i społeczeństwo warunków i odnajdziesz swoją prawdziwą Wewnętrzną Siłę.

✅ Pozbędziesz się przewlekłychchorób (wysokie ciśnienie krwi, bezsenność, chroniczny ból, niski poziom energii, itp.) i będziesz w pełni zdrowym i radosnym.

✅ Przekształcisz stres, samotność, niepewność, depresję i doświadczysz Wewnętrznej Wielkości wiedząc, że nigdy nie jesteś sam, zawsze wspierany i głęboko połączony ze Źródłem.

✅ Dostaniesz  jasne połączenie ze swoją Wewnętrzną Kobiecością i Męskością, aby poczuć swoje wewnętrzne przewodnictwo.

✅ Doświadczysz samorealizacji w związkach, i zbudujesz nową świadomość która przyciągnie i stworzy pozytywną komunikację z każdym wokoło ciebie.

Oprócz tego:

✅ Otrzymasz certyfikat ukończenia szkolenia.

✅ 24h (cały kurs) do certyfikacji Facylitatora SUNDAO;ISM (wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU [continuing education units – jednostki kształcenia ustawicznego] z Mistrzem Yu).

✅ Nagrania z 3-miesięcznym dostępem do samodzielnej dalszej medytacji oraz inspiracji.

✅ Dostęp do zamkniętej społeczności – grupy ludzi wspierających się, inspirujących oraz medytujących wspólnie.

✅ Możliwość zawarcia nowych znajomości z całego świata! Na spotkaniach w przerwie oraz każdego dnia po kursie na prostym w obsłudze programie Wonder.me – poczuj się jak na spotkaniach networkingowych z ludźmi z całego świata.

✅ Zadania do wykonania utrzymujące Pełnię Egzystencji.

Spotkanie tłumaczone będzie na j. polski. Dzień przed spotkaniem na podany adres otrzymasz link rejestracyjny (sprawdź również SPAM).

Zobacz jak prowadzone są spotkania:

Jeśli masz jakiekolwiek pytania:

Email: kursy@iww.pl

Telefon: +48 693 160910


To, czego doświadczyłeś jako „Przestrzeń Wewnętrzna”, to tak zwana Dusza, Duch, Świadomość. Kiedy ludzie próbują podejść do tego koncepcyjnie, pojawia się wiele nieporozumień i sprzeczności.To jeden z powodów, dla których stworzyliśmy neutralne słowo „przestrzeń wewnętrzna” i pozwoliliśmy ludziom „odczuć” ją na sobie.

~Mistrz Yu Jae-Sheen


OPINIE UCZESTNIKÓW

 „Co za warsztat, co za medytacja, jakie wglądy, jakie urozmaicenie w medytacji i muzyce! Kontrolowanie życia to nie tylko złudzenie. Jestem zaskoczony, nie mam słów żeby to opisać.”

„Każdy warsztat i retreat odkąd Cię poznałem jest inny, ale jednocześnie jest taki samo w aspiracjach i inspiracjach. Dziś była czysta kwintesencja, wieloaspektowy lśniący diament jako lśniące aspekty osobowości i wszystkich, którzy uczestniczyli. Głęboka wdzięczność i pokłon wam obojgu!”

„Czuję zupełnie nową jakość mojej Istoty – więcej ekspansji, więcej akceptacji, więcej miłości – większa Przestrzeń Wewnętrzna – trudno to wytłumaczyć – tak się cieszę, że będziemy kontynuować naszą podróż, przytulam Was w swoim Sercu.”

„Z głębi serca dziękuję Wam za ten warsztat! Wszystkie procesy były tak delikatne, miękkie i przyjemne. Cały czas czułam wsparcie! Wsparcie od siebie, z całego Wszechświata, wsparcie od każdego kwiatu Ziemi, od moich korzeni, od naszych bratnich dusz ISM i oczywiście od Was. Poczułam całość. To było potężne!”

„Chciałbym podziękować za piękne i nieopisane spotkanie w ten weekend. Wszystko, czego doświadczyłem, było pozaziemskie. Każde spotkanie i praktyka odsłania nowe warstwy, nowe zrozumienie i pomysły. Jestem w dobrze prowadzonej podróży. Dziękuję za to partnerstwo.”


Zajęcia poprowadzą:

 

Mistrz Yu Jae-Sheen: (Mistrz starożytnej sztuki Sundao, współzałożyciel ISM: Integralnej Metody Somatycznej)

Mistrz Yu jest znany jako jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli medytacji oraz autor książek, w tym „Sundao – Zaproszenie do górskiej praktyki daoistycznej.”

Po ponad 30 latach dzielenia się swoją wiedzą i spotkań z tysiącami ludzi w krajach zachodnich, Master Yu stworzył przełomowy program poprawy samopoczucia – Sundao; ISM. Jest to unikalna i kompletna reinterpretacja starożytnego górskiego daoizmu, buddyzmu i duchowego zrozumienia medycyny orientalnej, która oferuje praktyczne rozwiązanie dla spontanicznego uzdrawiania i ucieleśnionej transformacji świadomości dla jednostek, społeczeństwa i planety.

Rozpoczął swoje poszukiwania i duchową podróż w wieku 9 lat, pod kierunkiem wspaniałych nauczycieli, w tym swojego dziadka, który nauczył go wartości wewnętrznych cech i prawdziwego energetycznego przywództwa. Podczas lat skupionej medytacji i intensywnego treningu, został pobłogosławiony wieloma głębokimi doświadczeniami, które doprowadziły go do „ostatecznego” doświadczenia i zdał sobie sprawę, że duch Wewnętrznej Przestrzeni jest „Czystym Dobrem” dla jego własnego życia i świata. Otrzymał jasne zrozumienie, na które wskazują wszyscy przebudzeni ludzie: Nie jesteśmy naszym ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem, ale raczej jesteśmy manifestacją wiecznej obecności, miłości i świadomości.

Po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych w 1998 roku, otworzył praktyki w Kalifornii i Arizonie, USA. Podróżuje po całym świecie, oferując warsztaty, spotkania osobiste i odosobnienia dla osób indywidualnych i organizacji. Ze swoim żywym, entuzjastycznym stylem nauczania, oświetla głębsze zasady i mądrość leżącą u podstaw starożytnych sztuk i filozofii. Mieszka w North Scottsdale, Arizona, USA.


 

SooJin Kim (Współzałożycielka ISM oraz Inner Space Meditation and Music).

SooJin Kim, Współzałożycielka ISM (Integral Somatic Method/ Inner Space Meditation and Music), z całego serca wspiera ludzi żyjących zdrowo, szczęśliwie i twórczo, którzy w pełni wyrażają piękno indywidualności i łączą się ze swoją prawdziwą esencją.

Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie, w tym w Ameryce Północnej, krajach europejskich, Rosji i Azji. Podróżuje po całym świecie prowadząc odosobnienia, warsztaty i różne szkolenia wraz ze swoim ukochanym mężem, założycielem Sundao; ISM, Mistrzem Yu, Jae-Sheenem.

Jej intensywna podróż do wewnątrz rozpoczęła się po ciężkiej kontuzji, której doznała podczas kontynuowania studiów muzycznych w Niemczech. Desperacko poszukiwała rozwiązania dla nieznośnego bólu fizycznego częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycznych, w tym zachodnich i wschodnich, odkryła integracyjne podejście i odkryła starożytne sztuki uzdrawiania i medytacje, które przyniosły jej ogromne korzyści. Głęboka wewnętrzna transformacja i doświadczenia radykalnie zmieniły jej zdrowie, a także sposób postrzegania życia i świata. Skoncentrowana praktyka przyspieszyła powrót do zdrowia i otworzyła wrodzone dary wewnątrz. W naturalny sposób zaczęła pomagać także innym.

Jako klasycznie wykształcona skrzypaczka, jej uduchowiona muzyka poświęcona jest pomaganiu innym w łączeniu się z ich sercami, gdzie mieszka bezwarunkowa miłość i autentyczna siła.

„To taka wielka radość dzielić się miłością z niezliczonymi ludźmi na całym świecie i być świadkiem tego, jak doświadczają oni większego spełnienia w swoim życiu. Jestem tak wdzięczna za tę podróż. Moją inspiracją jest upoważnienie każdego do wzięcia odpowiedzialności za swoje szczęście. Najważniejszą wartością dla mnie i mojego męża jest „Czysta Korzyść” dla innych i dla nas samych. Dzielenie się 'Czystymi Korzyściami’ jest głębokim przebudzeniem, które głęboko uświadomiliśmy sobie poprzez medytację i trening, więc utrzymujemy je żywe i prawdziwe w miarę, jak nimi sami żyjemy.”


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
12 lutego 2022 @ 09:00
Koniec:
13 lutego 2022 @ 12:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line