IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Akademia Sundao ISM – Retreat Mistrzostwo Życia – lato 2023


Akademia Sundao ISM – Retreat Mistrzostwo Życia 2023 z Mistrzem Yu Jae-Sheen oraz SooJin Kim

28 czerwca – 2 lipca spotkaj się ze społecznością ISM na żywo w Pałacu Wiejce. Retreat zalicza aż 30 godzin do certyfikacji Facylitator ISM.

Totalna Biologia® da Ci wiedzę, a Sundao: ISM siłę i moc do wprowadzenia tej wiedzy w życie!

Nie możesz być z nami stacjonarnie? Dołącz do nas online – szczegóły poniżej.

 

Świętuj wspaniałą istotę, którą jesteś! Nowy paradygmat istnienia; Ożywiony, wzmocniony, zainspirowany i aspirujący.

Zapraszamy Cię na warsztaty stacjonarne z Mistrzem Yu Jae-Sheen i SooJin Kim! Organizujemy je w nowym, wyjątkowym miejscu, które sprzyja wewnętrznym przemianom… Pałac Wiejce położony jest w przepięknej okolicy, nad malowniczą rzeką Wartą w otoczeniu zieleni. Spotkania stacjonarne Sundao ISM są przestrzenią sprzyjającą głębokiej transformacji, podnoszeniu wibracji i rozwojowi świadomości. Energia grupy, praktyka pod okiem Mistrza Yu i SooJin Kim, przebywanie w pięknym otoczeniu przyrody będą wspierać Cię w Twojej przemianie, której z pewnością doświadczysz!

Połączymy medytację z ćwiczeniami praktycznymi, wiedzą i prawdziwymi historiami, uczestników, które są dowodem na niezwykły potencjał metody Sundao ISM. Spotkamy się na wspólnej praktyce, aby się wspierać, rozwijać i dodawać sobie energii. Zintegrujesz ciało, ducha i umysł i uzyskasz dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. Dowiesz się kim naprawdę jesteś i jaki jest Twój prawdziwy cel. Odkryjesz to, co popycha Cię do przodu, uskrzydla i sprawia, że naprawdę żyjesz. Dzięki obecności naszej Wewnętrznej Przestrzeni jesteśmy naturalnie prowadzeni i wspierani w dążeniu do obfitości i świata, w którym możemy dzielić się miłością, błogością i spokojem. Wystarczy się na nią otworzyć!

Tak spędzaliśmy czas podczas letnich warsztatów Sundao ISM w Zamku von Treskov, spotkajmy się ponownie!

Spokoju i Prawdziwej Radości możesz doświadczać tylko wtedy, gdy czujesz kim naprawdę jesteś!

Intencją warsztatów jest stworzenie przestrzeni, która będzie podstawą do odnalezienia tego, czego naprawdę pragniesz wraz z nowymi pomysłami i inspiracjami na realizację swoich pragnień. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczania z Sundao ISM, aby zacząć – praktyki na żywo jeszcze lepiej pozwolą Ci się przygotować do regularnych praktyk online ze społecznością ISM w ciągu całego roku. Niezależnie od tego, w jakim miejscu rozwoju jesteś – naprawdę zdasz sobie sprawę z niezwykłej Mocy Swojej Istoty, co znacznie przyspieszy Twoją transformację. Otrzymasz narzędzia i inspirację, aby przejść na wyższy poziom spełnienia i sposoby na dzielenie się wewnętrznym światłem, szczęściem, pokojem. Doświadczysz pełnej przejrzystości, jasności i wystarczalności! 

Warsztaty ISM są zaproszeniem do stania się swoim najlepszym życiowym przewodnikiem. Możesz być dla siebie Światłem, które zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku – dokładnie tam, gdzie pragniesz i potrzebujesz być.

Praktyka Sundao ISM (Integral Somatic Method):

  • Metodologia by znajdywać rozwiązania na każdą sytuację
  • Medytacja by połączyć się ze swoją Wewnętrzną Przestrzenią, w której znajdujemy odpowiedzi
  • Ruch i Oddech – fundamenty naszego Dobrostanu.

Masz okazję doświadczyć głębokiej transformacji, która otworzy przed Tobą drzwi do pola nieograniczonych możliwości. Tylko od Ciebie to zależy czy z tego skorzystasz.

Dołącz do nas, jeżeli chcesz:

✅ Praktykować pod okiem samego Mistrza Yu w pięknych okolicznościach przyrody!

✅ Osiągnąć mistrzostwo transformacji w zdrowiu, relacjach, życiu rodzinnym, pracy, projektach, biznesie, życiu materialnym i duchowym.

✅ Odkryć swój prawdziwy cel, który zawsze będzie Twoją najlepszą nawigacją.

✅ Realizować swoje cele i pragnienia

✅ Odnaleźć wewnętrzną Moc, która zawsze będzie Cię wspierać

✅ Stać się świadomym Twórcą swojego życia i rzeczywistości.

Oprócz tego:

✅ Dzięki integracji ciała, ducha i umysłu uwolnisz się od wielu dolegliwości np. chorób, nadciśnienia, bezsenności, bólu, zmęczenia.

✅ Przekształcisz stres i niepokój w poczucie bezpieczeństwa, stabilności i pewności, że zawsze jesteś głęboko połączona/połączony ze Źródłem.

✅ Nawiążesz głęboki i prawdziwy kontakt ze swoją wewnętrzną esencją.

✅ Zyskasz nową świadomość siebie, co pozwoli Ci budować bardziej satysfakcjonujące relacje, oparte na Twoim prawdziwym Ja.

✅ Poznasz fantastycznych ludzi, naładujesz baterie, zregenerujesz się i odpoczniesz.

✅ Warsztaty zaliczają 30 godzin do Certyfikacji Facylitatora SUNDAO;ISM (minimum to 40 godzin corocznego treningu z Mistrzem Yu)

Informacje organizacyjne:

Data: 28.06-2.07 2023

Miejsce: Pałac Wiejce – ok. 90km od Poznania

Harmonogram

 

28.06 Środa

17:00-18:30 – Obiadokolacja

18:30-20:00 – Sesja wprowadzająca

29.06-01.07 Czwartek-Sobota

6:30-7:30 – Trening poranny (dla chętnych)

8:00-9:30 – Śniadanie

10:00-12:30 – Warsztaty

12:30-14:00 – Obiad

15:00-17:30 – Warsztaty

18:00-19:30 – Kolacja

19:30-21:00 – Wieczorne warsztaty

02.07 Niedziela

6:30-7:30 – Trening poranny (dla chętnych)

8:00-9:30 – Śniadanie

10:00-12:30 – Ceremonia zakończenia

12:30-14:00 – Wspólny obiad oraz pożegnanie

Bilet online – Harmonogram:

28.06 środa

18:30-20:00 Sesja wprowadzająca

29.06 czwartek, piątek 30.06, sobota 01.07 

10:00-12:30 Warsztaty z Mistrzem Yu

15:00-17:30 Warsztaty z Mistrzem Yu

19:30-21:00 Warsztaty z Mistrzem Yu

02.07. Niedziela

10:00-12:30 Ceremonia Zakończenia

 

Zakwaterowanie

Pokoje 2-osobowe w domkach obok Pałacu (Folwark).

Możliwe również pokoje w samym Pałacu za dopłatą 180zł za osobę za cały pobyt.

Rozlokowanie w pokojach oraz dodatkowe informacje dot. pobytu

pod nr: 601 567 181 (Grzegorz)

Wyżywienie

Cenę wyżywienia obejmuje śniadanie, obiad, kolacja oraz całodzienny serwis (kawa, herbata, woda).

 

Dodatkowe atrakcje

Na terenie Pałacu Wiejce dostępne będzie wiele różnych, ciekawych form spędzania czasu przed, między lub po zajęciach. Są to m.in. siatkówka, strzelanie z łuku, rowery czy spływy kajakowe rzeką Wartą. Wszystkie atrakcję są poza programem i będzie je można zrealizować na miejscu po zakwaterowaniu. Istnieje również możliwość przedłużenia swojego pobytu i korzystania z powyższych poza naszym programem do czego serdecznie zachęcamy 💛

 

Zabierz ze sobą matę do ćwiczeń oraz wygodne ubranie!

Master Yu Jae Sheen

Światowej sławy wykładowca, najbardziej dynamiczny nauczyciel medytacji, filozof, autor książek oraz coach artystów, gwiazd i biznesmenów. Daje ludziom inspirację opartą na swobodzie, płynności i synchroniczności. Twórca Integralnej Metody Somatycznej (Sundao;ISM) własnej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć mechaniki kwantowej.

 

 

 

 

 

 

 

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

 

Kurs zalicza aż 30h do certyfikacji Facylitatorów Sundao ISM

Certyfikacja Facylitatora Sundao ISM jest ważna 1 rok.
Godziny do certyfikacji liczone są według kalendarza akademickiego począwszy od października 2022r. do września 2023r.
Każdemu spotkaniu przypisana jest odpowiednia ilość godzin.
Pierwsza certyfikacja: minimum 80 godzin w roku – warsztatów z Mistrzem Yu – w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.
Kontynuacja certyfikacji: minimum 40 godzin w roku zajęć Sundao ISM – w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.

 

 

 

Fotogaleria z warsztatów stacjonarnych 2022 – naciśnij aby otworzyć

Czym jest Sundao ISM?

 

Najpiękniejsze co bym polecił z tych warsztatów to bardzo głębokie medytacje, które prowadzi Mistrz Yu i SooJin, którzy się temu poświęcili, czują to i dają siebie w calości aby na warsztatach służyć nam wszystkim, abyśmy dokładnie przeżywali tą prawdziwą drogę do siebie. Jarosław Olewicz- terapeuta Ustawień Systemowych, mentor duchowy

„Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.” Anna K

„To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam” Katarzyna T.

Do zobaczenia na wspólnej praktyce!

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
28 czerwca 2023 @ 18:00
Koniec:
2 lipca 2023 @ 12:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Hotel Rezydencja Solei
ul. Wałecka 2
Poznań, Wielkopolskie 60-461 Poland
+ Google Map
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia