IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Jak zbudować najlepszą wersje siebie – Poziom I

 Warsztaty dla lekarzy, terapeutów, psychologów, fizjoterapeutów, masażystów, kosmetyczek, pielęgniarek  a także wszystkich, którzy chcą pomóc sobie lub swoim bliskim.

 

 


 

Promocja Mikołajkowa!

Warsztat w cenie 290zł 

oraz

w prezencie sesja Floatingu*

w godzinach od 9.00 do 11.00 – sesje floatingu dla osób biorących udział w warsztacie

 


 

[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/514″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Chcę wziąć udział w kursie[/otw_shortcode_button]

 


Pracy terapeuty i każdej osoby pracującej z pacjentem lub klientem, towarzyszy wyjątkowy rodzaj zmęczenia.
Nie jest to zwykłe zmęczenie fizyczne i psychiczne. Jest to rodzaj wyczerpania, któremu towarzyszy odczucie utraty siły życiowej, wyssania energii a nawet utraty radości. Zdarza się to często ludziom o wysokim poziomie empatii, którzy wprawdzie są bardzo pomocni dla swoich klientów, jednak nieświadomie krzywdzący siebie.

Jest to skutek interakcji jaka zachodzi pomiędzy terapeutą a klientem, której towarzyszy swoisty przepływ energii. Każdy klient przychodzi do terapeuty po to, aby uwolnić się od negatywnych emocji, bólu, dolegliwości chorobowych lub innego problemu. Terapeuta jednak często nieświadomie pochłania energię tych nieprzyjemnych doświadczeń, czego skutkiem jest utrata sił i poczucie wyczerpania.

 

Aby zachować dobre samopoczucie i pełnię sił, należy w pierwszej kolejności zadbać o siebie. Umiejętność ta pozwoli nie tylko być dobrym terapeutą, ale przede wszystkim zdrowym i szczęśliwym człowiekiem.

Osoby, które chcą cieszyć się dobrym samopoczuciem i dużą satysfakcją z niesienia pomocy innym, zapraszamy na wyjątkowe szkolenie z dr. Ałłą Kutsenko.

 


Program szkolenia
Pomagając innym, musisz najpierw pomóc sobie. 
Na tym etapie szkolenia zdobędziesz wyjątkowe umiejętności niezbędne w Twojej działalności:

  1. Umiejętność słuchania siebie
  2. Umiejętność balansowania swoim polem energetycznym
  3. Umiejętność balansowania swoim systemem nerwowym
  4. Praktyczne narzędzia do pracy

 


 
Dr Ałła Kutsenko należy do osób, które spotyka się niezmiernie rzadko. Z wykształcenia jest lekarzem ze specjalizacją w neurologii. Ukończyła  Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40 letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Jej wykształcenie, wiedza i doświadczenie jest jednak tylko częścią daru, który każdego dnia ofiarowuje swoim pacjentom. Na co dzień wykorzystuje metodę psychosomatycznej regulacji.
Ta niezwykła lekarka poświęciła ostatnie 20 lat swojego życia na ciągłe zgłębianie wiedzy, umiejętności i szukanie nowych metod przywracania zdrowia. Wyspecjalizowała się w homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych.
Jednak najwyższe podium w jej praktyce zajmuje terapia kranio – sacralna , zwana również czaszkowo – krzyżową. To właśnie tą cudowną metodę Alla Kutsenko łączy z podejściem psychologicznym i duchowym pomagając w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.
 

ZOBACZ WYWIAD Z DR AŁŁĄ W PROGRAMIE „PYTANIE NA ŚNIADANIE” W TVP.

 


 

Czym jest floating? <– kliknij aby dowiedzieć się więcej

 

 

Sesja floatingu  to prawdziwa uczta dla ciała, ducha i umysłu. Jest to wyjątkowe uczucie pełnej błogości i oderwania od rzeczywistości. Unoszenie się ciała na powierzchni wody nasyconej solą Epson w stanie całkowitej nieważkości, bez żadnych bodźców z zewnątrz wprawia w odczucia, których nie można porównać z żadnym innym stanem relaksacji.

Temperatura wody dostosowana jest do ciepłoty ciała. Na początku w tle płynie delikatna muzyka relaksacyjna, która pomaga się odprężyć, później zapada jednak niemal idealna cisza.  Brak bodźców słuchowych i wzrokowych sprzyja wytwarzaniu przez mózg fal Alfa i Theta – charakterystycznych dla stanu głębokiej relaksacji, hipnozy lub medytacji. Mięśnie rozluźniają się, następuje wzrost endorfin, serotoniny, oksytocyny i usuwanie kortyzolu.

Po wyjściu z kabiny nic już nie jest takie samo. Zmienia się stan świadomości, problemy dnia codziennego stają się mniej ważne, na życie patrzymy z zupełnie innej perspektywy.

 


 

[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/514″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Zamawiam swój bilet[/otw_shortcode_button]

 


 

Zapisy również przez tel.:

693 160 910

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
8 grudnia 2019
Godzina:
11:00 - 18:00
Koszt:
290PLN
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/514

Miejsce wydarzenia

STRONA GŁÓWNA

Organizator