IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Kobiecość w Twoich rękach – prozdrowotny automasaż ciała i piersi – BEZPŁATNY WEBINAR

„Kobiecość w Twoich rękach – prozdrowotny automasaż ciała i piersi”

 

Bezpłatne warsztaty stacjonarne z transmisją on-line

Miejsce: Med SPA Nogravity, ul. Grunwaldzka 519b (II piętro) Plewiska k.Poznania

7 marca 2024

godz. 18:00-19:30

Zapisy na zajęcia stacjonarne pod numerem telefonu : +48 696 552 552

(na warsztaty stacjonarne ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!)

 

Czy wiesz, że prawidłowe krążenie krwi oraz odpowiedni i regularny ruch tkanek wpływają na ogólny stan Twojego zdrowia i samopoczucie? Automasaż i akupresura właściwych punktów na ciele może wspaniale wspierać Twoje kobiece zdrowie, wygląd i witalność!

Zadbaj o swoją kobiecość i weź ją w swoje ręce!

Z okazji dnia kobiet zapraszamy Cię na bezpłatny webinar online lub spotkanie w Uzdrowisku No Gravity Spa podczas którego nauczysz się z czułością, delikatnością i uważnością dbać o swoją kobiecość, zdrowie i urodę.

Naucz się prozdrowotnego automasażu piersi i ciała i dbaj o swoje kobiece zdrowie!

Regularny automasaż pobudza ciało do samoregulacji, stopniowo przywraca mu harmonię i równowagę. To doskonała profilaktyka. Masaż piersi wspiera zdrowie całego organizmu, pomaga zapobiegać tworzeniu się złogów, guzków i torbieli. Jest to szczególnie istotne dla kobie w wieku okołomenopauzalnym i pomenopauzalnym, kiedy w organizmie kobiety zachodzą liczne zmiany hormonalne.

Właściwe ruchy i wykorzystanie odpowiednich punktów ciała wspomagają także naturalny proces detoksykacji, nie tylko samych piersi, ale i całego organizmu.

Korzyści z udziału w warsztatach:

  • poprawa krążenia w ciele
  • poprawa detoksykacji organizmu
  • lepsze samopoczucie
  • profilaktyka kobiecego zdrowia

Kobiece spotkanie poprowadzi dr Ałła Kutsenko – terapeutka, osteopatia, neurolog z prawie 40-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w terapii czaszkowo-krzyżowej, osteopatii, refleksologii, psychosomatyce, opracowała swój własny program terapeutyczny na podstawie terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralnej). To właśnie tę metodę łączy z podejściem psychologicznym, doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą z innych dziedzin, co pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

 

dr AŁŁA KUTSENKO

Terapeutka, wybitny neurolog. Ukończyła Charkowski Instytut Medyczny, posiada prawie 40-letnie doświadczenie w leczeniu chorych. Wyspecjalizowała się w osteopatii, homeopatii, refleksologii, psychosomatyce, metodach manualno-korekcyjnych i energetycznych. Dr Ałła Kutsenko opracowała swój własny program terapeutyczny na podstawie terapii czaszkowo-krzyżowej (cranio-sacralnej). To właśnie tę metodę łączy z podejściem psychologicznym, doświadczeniem zawodowym oraz wiedzą z innych wymienionych dziedzin, co pomaga w tych przypadkach, w których tradycyjna medycyna oraz inne metody leczenia zawodzą.

Dr Ałła Kutsenko często mówi: „Neurologia wyjaśnia, dlaczego człowieka dotyka jakiś rodzaj bólu. Doświadczenie zawodowe zaś podpowiedziało mi, że można pomagać na różne sposoby. Wybrałam to, co najlepsze – uwalniam od bólu”.

Dzięki terapii, którą stosuje Ałła Kutsenko, układ nerwowy człowieka powraca do prawidłowego funkcjonowania i zostają przywrócone naturalne siły uzdrawiające organizmu. Wpływa na pracę całego układu i oddziałuje na przywrócenie prawidłowych funkcji układu nerwowego, pokarmowego, oddechowego, limfatycznego, mięśniowego, powięziowego i kostnego.

Wywiad z dr Ałłą Kutsenko w Pytaniu na Śniadanie: https://pytanienasniadanie.tvp.pl/44996577/jest-neurologiem-ale-postanowila-zglebiac-inne-metody-leczenia

 

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
7 marca
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, ,

Miejsce wydarzenia

Uzdrowisko NoGravity + on-line
ul. Grunwaldzka 519 b /6
Plewiska, 62-064 Poland