IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

KOSMETOLOGIA

 – KOMPLEKSOWA REGENERACJA PSYCHOFIZYCZNA
autorska metoda Dr Olgi Kuzmienko

 6-8 lipca 2017

Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18

Uczestniczki/y szkolenia otrzymują ZAŚWIADCZENIA O UKOŃCZENIU KURSU NA DRUKACH MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ

Dr Olga Kuzmienko nie tylko uczy odmładzania, ale w dosłownym tego słowa znaczeniu zwraca 15-20 lat życia! Jej kosmetologiczna metoda polega na kompleksowej regeneracji psychofizycznej. Znacząco wzmacnia efekt znanych metod kosmetologicznych. Może być stosowana profesjonalnie jak i w warunkach domowych.

Metoda dr Olgi Kuzmienko daje gwarantowany efekt już po pierwszym seansie!

 

Jak to działa?

Metoda Dr Kuzmienko odmładza człowieka o 15-20 lat. Ale to nie wszystko. Zatrzymuje ona jego ciało w czasie! Piękno jest zdrowiem. Wszystkie problemy zdrowotne, duchowe, psychiczne i życiowe jak w lustrze, odbijają się na twarzy. To wszystko można cofnąć! Terapia dr Kuzmienko cofa człowieka do czasu, kiedy problemy nie były tak przytłaczające, twarz nie miała zmarszczek, a zdrowie pozwalało w pełni cieszyć się życiem.

Program kształcenia:

Blok 1.

Różnice między autorską metodą dr Kuzmienko a innymi metodami kosmetologicznymi. Przesłanki fizjologiczne.
Wibrujący masaż twarzy, tułowia, głowy. Rozprostowanie zmarszczek.
Regeneracja pamięci, usunięcie stresów, skutków nerwic.

Blok 2.

OSIEM KOMÓREK NIEŚMIERTELNYCH – kombinacja leczniczych punktów akupunkturowych odmładzających organizm człowieka. Mechanizm regeneracji organizmu.

Blok 3.

Metoda podwójnego leczniczo-odmładzającego oddziaływania na twarz i organy wewnętrzne.

Urządzenia „Olga”.

 

Dr OLGA KUZMIENKO – twórczyni nowej dziedziny naukowej ELEKTROPSYCHOFIZJOLOGII. Wysoko wykwalifikowany lekarz, refleksoterapeuta, chirurg, traumatolog-ortopeda, neurochirurg. Elektrofizjolog, elektropsychofizjolog. Stworzyła Autorską Metodę Ekspresowej Diagnostyki i Leczenia Medycznego, Społecznego i Psychologicznego oraz leczniczo-rekonstrukcyjną metodę  elektroregulacji i kosmetologii. U ich podstaw leży trzydziestoletnie naukowo-medyczne i badawcze doświadczenie. Była pracownikiem naukowym i wykładowcą Moskiewskiego Instytutu Medycznego i Wszechrosyjskiego Centrum Naukowo-Badawczego Tradycyjnej Medycyny Narodowej. Twórczyni urządzeń do elektropunktury i diagnostyki: RADA i OLGA. Dzięki swojej uniwersalności otrzymały one przydomek „Kałasznikow w medycynie”.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
6 lipca 2017
Koniec:
8 lipca 2017
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/360

Miejsce wydarzenia

STRONA GŁÓWNA