IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Master Yu & SooJin’s ISM Body / Soul Master Class (jesień 2020)


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stwórz swoje wymarzone życie dzięki starożytnej i sprawdzonej strategii. Doznaj niezwykłej transformacji dla osiągnięcia skuteczności i dobrostanu we wszystkich aspektach życia. Odkryj, kim naprawdę jesteś i w pełni wykorzystaj swoją wewnętrzną moc

 

„W twoim ciele jest więcej mądrości niż w najgłębszej filozofii”.
Fryderyk Nietzsche

 
17-18.10.2020
godz: 8:00 – 11:00 (czas środkowoeuropejski)
Online (na platformie ZOOM)
wydarzenie w języku angielskim, będzie tłumaczone na: polski i rosyjski
 


Mistrz Yu oraz SooJin Kim poprowadzą Cię do Mistrzostwa!

Nauczą Cię żyć zgodnie z Twoją najwyższą, najbardziej oświeconą jaźnią, nawet jeśli nie czujesz teraz tego kontaktu.
Pomogą Ci odkryć Twoją Wewnętrzną Przestrzeń, która zawiera wszystkie Twoje wizje, marzenia, poprawę, wzrost, rozwój i nieustanne spełnianie!
Podzielą się najnowszymi spostrzeżeniami i nową energią tego rewolucyjnego czasu i przeprowadzą Cię przez wszystkie etapy, które pomogą Ci osiągnąć w życiu najwyższe możliwości.
Dowiesz się jak wykorzystać praktyki ISM prowadzące do bezpośredniego przebudzenia, aby pozwolić na pełną obecność Twojej Wewnętrznej Przestrzeni w każdej sferze Twojego życia i każdej jego chwili.

Dołącz do globalnego spotkania ISM jeżeli:

 

 • pragniesz wieść życie o głębokim znaczeniu, pełne spełnienia, szczęścia, zdrowia i obfitości oraz czuć, że masz w nim swój wkład
 • chcesz znaleźć coś niezwykłego, co ma natychmiastowy pozytywny wpływ na Twoje życie prywatne i zawodowe, daje motywacje i klarowność, ale nie skupia się na Twoim umyśle
 • szukasz czegoś co z łatwością zastosujesz w codziennym życiu i dzięki czemu dostrzeżesz jego niezwykłość

 

5 POWODÓW dlaczego Mistrzostwo jest właśnie dla Ciebie:

 

 • chcesz bez lęku być sobą
 • chcesz stworzyć życie, od którego nie potrzebujesz odskoczni
 • chcesz doświadczyć nieskończonej błogości, radości i zdrowia pochodzącego z Twojego wnętrza
 • lubisz odkrywać swoje prawdziwe JA
 • chcesz uwolnić się od chronicznych dolegliwości (nadciśnienie, niski poziom energii witalnej, itp.) i być w pełni zdrowym i radosnym

 

11 KORZYŚCI które na Ciebie czekają:

 

 • wyjątkowe doświadczenie życiowe
 • indywidualna facylitacja od Mistrza Yu i SooYin (dyrektorów programowych Sundao; Integral Somatic Method) aby wspierać rozwój każdego z uczestników
 • uświadomienie sobie, że umysł jest przyczyną naszych problemów
 • pozytywny wpływ na środowisko osobiste i zawodowe (związki, relacje)
 • zdrowie ciała, umysłu i duszy
 • natychmiastowe ogromne korzyści podczas warsztatów oraz po ich zakończeniu (błogość, spokój, przejrzystość, dostatek, uzdrowienie, radość, itp.)
 • stworzenie osobistej praktyki do codziennego treningu
 • praktyczna metoda skupiona na ruchu ciała i oddychaniu oraz ćwiczeniach partnerskich
 • integracja tradycyjnej medycyny koreańskiej, połączenie wiedzy zachodniej ze wschodnią
 • wykorzystanie muzyki jako sposobu na uwolnienie negatywnej energii i przekonań
 • zmiana postrzegania i zaprzestanie nawykowego nieświadomego powtarzania wzorców, które powodują ból, cierpienie i nieskuteczność

Trening ISM obejmuje ciało fizyczne i jego system energetyczny jako domenę uczenia się, rozumienia, przebudzenia, integracji, źródło rozwiązań i spełnienia. Nasze spotkania obejmują delikatną pracę z ciałem, prowadzoną medytację, ćwiczenia interaktywne i inspirujące rozmowy.


Opinie uczestników ISM:

 

Brałam udział w warsztatach Sundao z Mistrzem Yu.(…) Udane połączenie teorii, medytacji i ćwiczeń fizycznych dało możliwość wglądu w system oraz odczuwania energii i doświadczenia jego efektów.

Annette W.

W 2018 roku uczestniczyłem w 2-dniowych warsztatach Sundao z Mistrzem Yu. (…) Pomyślałem, że to dobra okazja, aby się zrelaksować i osiągnąć stan równowagi. Jednak moje doświadczenie zdecydowanie przekroczyło moje oczekiwania. Wcześniej nie wierzyłem, że jeden warsztat może dać tak wspaniały efekt. Ale od czasu tego spotkania odczuwam dużo większą równowagę. Podczas warsztatów szczególnie podobało mi się połączenie rozmów, ćwiczeń fizycznych i medytacji. Mam teraz poczucie, że mam lepszy kontakt ze sobą i swoim otoczeniem. Od tego czasu moje zdrowie znacznie się poprawiło. Poleciłbym każdemu metodę Sundao.”

Robert C.

 

My, ludzie, mamy nieograniczony potencjał we wszystkich aspektach naszego życia – w naszych związkach, w miłości, w życiu społecznym, w biznesie i tak dalej. Większość z nas żyje zgodnie z pewnymi zasadami, nawykami i normami, które zostały ustalone długo przed naszym urodzeniem lub pod wpływem aktualnej kultury popularnej i mediów społecznościowych. Rzadko jednak przynosi nam to prawdziwe szczęście i satysfakcję. W tym kontekście Mistrz Yu i SooJin opracowali swoją unikalną metodę Sundao. Z dużą skutecznością ISM (Integral Somatic Method) pomaga uwolnić nasz pełny potencjał, dając nieograniczoną moc do realizacji naszych marzeń i celów. Ta metoda zapewnia brakujący element, którego poszukujący potrzebuje, aby w dążeniu do wewnętrznego szczęścia zacząć żyć w pełnej harmonii, będąc dla siebie przywódcą, mistrzem i twórcą. Każde seminarium Mistrza Yu i SooJin jest jak małe życie, w którym odnajdujesz prawdziwą miłość, sens i wielką motywację. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają prawdziwego szczęścia i nieograniczonych możliwości, chcą żyć bez lęku, z miłością i poczuciem całkowitej wolności

Ilia L.

 

Prowadzyący:

 

Master Yu, Jae-Sheen (współzałożyciel ISM, założyciel Sundao) 

To jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli medytacji. Autor książek, w tym „Sundao. Starożytny trening umysłu, ciała i ducha”.
Po ponad 30 latach dzielenia się swoją wiedzą i spotkaniom z tysiącami ludzi w krajach zachodnich, Mistrz Yu stworzył przełomowy program dobrostanu Sundao; ISM. Stanowi on unikalną reinterpretacją starożytnego taoizmu, buddyzmu oraz duchowe zrozumienie medycyny orientalnej, przez co oferuje praktyczne rozwiązanie spontanicznego uzdrawiania i ucieleśnionej transformacji świadomości jednostek, społeczeństwa i planety.
Swoją duchową podróż rozpoczął w wieku 9 lat, pod kierownictwem wielkich nauczycieli, w tym swojego dziadka, który nauczył go wartości wewnętrznych cech i autentycznego, energicznego przywództwa. Poprzez lata skupienia w medytacji oraz dzięki intensywnemu treningowi doznał błogosławieństwa wielu głębokich doświadczeń. Doprowadziło go to do doświadczenia „najwyższego”, kiedy zdał sobie sprawę, że duch Wewnętrznej Przestrzeni to „Czyste Korzyści” dla jego własnego życia i świata. Ponadto zrozumiał to, na co wskazują wszyscy przebudzeni ludzie: Nie jesteśmy naszym ciałem, umysłem, bólem i cierpieniem, ale raczej jesteśmy przejawem wiecznej obecności, miłości i świadomości.
Mistrz Yu podróżuje po całym świecie, oferując warsztaty i osobiste spotkania dla osób indywidualnych oraz organizacji. Swoim żywym, entuzjastycznym stylem nauczania rzuca światło na głębsze zasady i fundamentalne mądrości starożytnej sztuki i filozofii.

SooJin Kim (Współzałożycielka ISM oraz Integral Somatic Method / Inner Space Meditation and Music).

Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Podróżuje prowadząc warsztaty i szkolenia ze swoim ukochanym mężem, założycielem Sundao; ISM, Mistrzem Yu, Jae-Sheen.
Jej droga do Wewnętrznej Przestrzeni rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod pomocy – w tym zachodniej i wschodniej, zaczęła badać integracyjne sposoby podejścia. Odkryła starożytne sztuki uzdrawiania i medytacje, które przyniosły jej ogromne korzyści. Głęboka wewnętrzna przemiana i doświadczenia radykalnie zmieniły jej życie i sposób patrzenia na świat. Skoncentrowana praktyka przyspieszyła powrót do zdrowia i otworzyła wewnętrzne dary. SooJin w sposób naturalny zaczęła też pomagać innym.
Jest skrzypaczką, a jej uduchowiona muzyka jest również poświęcona temu, aby pomagać innym w łączeniu się z ich własnymi sercami, w których tkwi bezwarunkowa miłość i autentyczna moc.
„To taka wielka radość, że mogę dzielić się miłością z niezliczoną ilością ludzi na całym świecie i być świadkiem, jak oni doświadczają większego spełnienia w swoim życiu. Jestem bardzo wdzięczna za tę podróż. Moją inspiracją jest umocnienie każdego, jako mistrza własnego życia. Odpowiedzialność za własne szczęście. Najważniejszą wartością dla mojego męża i dla mnie są „Czyste Korzyści” dla innych i dla nas samych. To jest głębokie przebudzenie, które głęboko urzeczywistniliśmy poprzez medytację i ćwiczenia, więc teraz żyjąc zgodnie z nim utrzymujemy je przy życiu i w rzeczywistości”.

Trening Mistrzostwo w Byciu zalicza 6 godzin do Certyfikacji facylitatora Sundao; ISM*

* Certyfikacja facylitatora Sundao; ISM wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU (continuing education units-jednostki kształcenia ustawicznego) z Mistrzem Yu.

Uczestnicy otrzymają certyfikat uczestnictwa w warsztatach w wersji elektronicznej oraz czasowy dostęp do nagrań warsztatów.

Informacje organizacyjne:
Dzień przed kursem (16.10.2020) na adres email podany podczas rejestracji uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją.
Gdyby nie otrzymali Państwo powiadomienia prosimy o sprawdzenie folderu SPAM

Ograniczona liczba miejsc!

Masz pytania? Zadzwoń pod nr: ‭+48 605 030 642

 
BILETY:

Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
17 października 2020 @ 08:00
Koniec:
18 października 2020 @ 11:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/sundaomaster

Miejsce wydarzenia