IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Masz w Sobie Olbrzyma / Sundao; ISM – Mistrz Yu Jae-Sheen & SooJin Kim

Sundao; ISM Integralna Metoda Somatyczna,
Mistrz Yu Jae-Sheen, SooJin Kim

 

Masz w Sobie Olbrzyma

Harvest of Inner Space FALL/2022

 

30 września – 4 października 2022

Zamek von Treskov k.Poznania

Uwaga: ilość miejsc ograniczona – jest tylko 38 miejsc noclegowych w Zamku von Treskov!

 

Letnie warsztaty Sundao; ISM w Zamku von Treskov:

 

Fotogaleria:

Sundao; ISM 08.2022

Medytacja prowadzona z Mistrzem Yu:

 

Jesienne europejskie warsztaty Sundao:ISM 2022.
Świętuj wspaniałą istotę, którą jesteś! Nowy paradygmat istnienia; Ożywiony, wzmocniony, zainspirowany i aspirujący.

Zapraszamy Cię na warsztaty stacjonarne z Mistrzem Yu Jae-Sheen i SooJin Kim!  Organizujemy je w wyjątkowym miejscu, które sprzyja wewnętrznym przemianom 🙏

Zamek von Treskov położony jest w przepięknej okolicy, nad czystym jeziorem w otoczeniu zieleni. Będzie zarezerwowany na naszą wyłączność.

Spotkania stacjonarne Sundao;ISM są przestrzenią sprzyjającą głębokiej transformacji, podnoszeniu wibracji i rozwojowi świadomości. Energia grupy, praktyka pod okiem Mistrza Yu i SooJin Kim, przebywanie w pięknym otoczeniu przyrody będą wspierać Cię w Twojej przemianie z pewnością jej doświadczysz!

Połączymy medytację z ćwiczeniami praktycznymi, wiedzą i prawdziwymi historiami, uczestników, które są dowodem na niezwykły potencjał metody Sundao:ISM.

Spotkamy się na wspólnej praktyce, aby się wspierać, rozwijać i dodawać sobie energii. Zintegrujesz ciało, ducha i umysł i uzyskasz dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. Dowiesz się kim naprawdę jesteś i jaki jest Twój prawdziwy cel.

Odkryjesz to, co popycha Cię do przodu, uskrzydla i sprawia, że naprawdę żyjesz. Dzięki obecności naszej Wewnętrznej Przestrzeni jesteśmy naturalnie prowadzeni i wspierani w dążeniu do obfitości i świata, w którym możemy dzielić się miłością, błogością i spokojem. Wystarczy się na nią otworzyć!


Spokoju i Prawdziwej Radości możesz doświadczać tylko wtedy, gdy czujesz kim naprawdę jesteś!


Intencją warsztatów jest stworzenie przestrzeni, która będzie podstawą do odnalezienia tego, czego naprawdę pragniesz wraz z nowymi pomysłami i inspiracjami na realizację swoich pragnień. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczania z Sundao;ISM, aby zacząć!

Niezależnie od tego, w jakim miejscu rozwoju jesteś – naprawdę zdasz sobie sprawę z niezwykłej Mocy Swojej Istoty, co znacznie przyspieszy Twoją transformację. Otrzymasz narzędzia i inspirację, aby przejść na wyższy poziom spełnienia i sposoby na dzielenie się wewnętrznym światłem, szczęściem, pokojem. Doświadczysz pełnej przejrzystości, jasności i wystarczalności! 

Warsztaty ISM są zaproszeniem do stania się swoim najlepszym życiowym przewodnikiem. Możesz być dla siebie Światłem, które zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku – dokładnie tam, gdzie pragniesz i potrzebujesz być.

Praktyka Sundao; ISM (Integral Somatic Method):

Metodologia by znajdywać rozwiązania na każdą sytuację

Medytacja by połączyć się ze swoją Wewnętrzną Przestrzenią, w której znajdujemy odpowiedzi

Ruch i Oddech – fundamenty naszego Dobrostanu.

Masz okazję doświadczyć głęboko transformującego doświadczenia, które otworzy przed Tobą drzwi do pola nieograniczonych możliwości. Tylko od Ciebie zależy czy je otworzysz!

 

Dołącz do nas, jeżeli chcesz:

✅ Praktykować pod okiem samego Mistrza Yu w pięknych okolicznościach przyrody!

✅ Osiągnąć mistrzostwo transformacji w zdrowiu, relacjach, życiu rodzinnym, pracy, projektach, biznesie, życiu materialnym i duchowym.

✅ Odkryć swój prawdziwy cel, który zawsze będzie Twoją najlepszą nawigacją.

✅ Realizować swoje cele i pragnienia

✅ Odnaleźć wewnętrzną Moc, która zawsze będzie Cię wspierać

✅ Stać się świadomym Twórcą swojego życia i rzeczywistości.


Co jeszcze zyskasz?

✅ Dzięki integracji ciała, ducha i umysłu uwolnisz się od wielu dolegliwości np. chorób, nadciśnienia, bezsenności, bólu, zmęczenia.

✅ Przekształcisz stres i niepokój w poczucie bezpieczeństwa, stabilności i pewności, że zawsze jesteś głęboko połączona/połączony ze Źródłem.

✅ Nawiążesz głęboki i prawdziwy kontakt ze swoją wewnętrzną esencją.

✅ Zyskasz nową świadomość siebie, co pozwoli Ci budować bardziej satysfakcjonujące relacje, oparte na Twoim prawdziwym Ja.

✅ Poznasz fantastycznych ludzi, naładujesz baterie, zregenerujesz się i odpoczniesz.

✅ Warsztaty zaliczają 30 godzin do Certyfikacji Facylitatora SUNDAO;ISM (minimum to 40 godzin corocznego treningu z Mistrzem Yu)


Informacje organizacyjne:

Data: 30.09-04.10. 2022

MiejsceZamek von Treskov

Zamek von Treskov (Park 3, Strykowo 62-060) położony jest w przepięknej okolicy, niedaleko Poznania. Piękne wnętrza, zdrowe, wegetariańskie jedzenie, kameralna atmosfera – zamek zarezerwowany jest na naszą wyłączność. Sala do praktyki i medytacji z widokiem na jezioro położona jest w ogrodzie.

Pokoje 2, 3 i 4 osobowe. O przydziale pokoju decyduje kolejność zgłoszeń. Liczba miejsc noclegowych w Zamku Von Treskov: 38

 

Istnieje możliwość zarezerwowania we własnym zakresie noclegu ze śniadaniem w pobliskim hotelu Motel 2000 https://motel2000.pl/kontakt/

oraz wykupienia wyżywienia (śniadania, obiady i kolacje) w Zamku.

Cena:

3300 zł – warsztaty Sundao:ISM

940 zł – koszt noclegu wraz z wegetariańskim wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja) w Zamku von Treskov (netto)

540 zł posiłki – jeżeli zamierzasz dojeżdżać na warsztaty i nie wykupujesz noclegu, to możesz zamówić same posiłki – do 28.09 do godziny 10:00 lub mailowo na recepcja@iww.pl – w przypadku gdy zdecydujesz się po tym czasie, skontaktuj się z nami 884 697 428

Progi cenowe:

10% do 23.09 – kod: 10
5% do 28.09 – kod: 5

Progi cenowe / kody rabatowe nie obejmują noclegów i wyżywienia


Informacje praktyczne: zabierz ze sobą matę do ćwiczeń i wygodne ubranie do ćwiczeń!

Harmonogram:

 

30.09 piątek

15:00-17:30 sesja wprowadzająca

18:00-19:30 kolacja

19:30-21:00 sesja wieczorna

01.10 -03.10 sobota – poniedziałek

6:30 – 7:30 opcjonalnie poranna praktyka

8:00 – 9:30 śniadanie

10:00 – 12:30 warsztaty

12:30 – 14:00 lunch

15:00 – 17:30 warsztaty

18:00 – 19:30 kolacja

19:30 – 21:00 warsztaty wieczorne

04.10 wtorek

6:30 – 7:30 opcjonalnie poranna praktyka

8:00 – 9:30 śniadanie

10:00 – 12:30 sesja na zakończenie warsztatów Sundao;ISM

12:30 – 14:00 lunch i zakończenie


Poznaj opinie uczestników poprzednich warsztatów:

„Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.” Anna K

„To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam” Katarzyna T.


Czym jest SUNDAO; ISM?

Metoda Sundao; ISM polega na spotkaniu z samym sobą poprzez medytacje prowadzone, pracę z ciałem, umysłem i oddechem. Wibracje dodatkowo podnosi muzyka, sztuka i energia grupy. Celem jest wejście w wewnętrzną przestrzeń, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby odkryć swój prawdziwy potencjał i cieszyć się życiem. Przestrzeń, w której manifestują i kreują się intencje. Każde spotkanie z Mistrzem Yu i SooYinKim to niesamowite przeżycie, które uwalnia od blokujących przekonań, otwiera nowe perspektywy i poszerza horyzonty. To podróż z umysłu prosto do serca, do pola nieograniczonych możliwości.


Jeżeli chcesz żyć świadomie, w świecie pełnym nieograniczonych możliwości zapraszamy Cię na wielopłaszczyznowe doświadczenie!

 

Do zobaczenia na wspólnej praktyce!

 

Mistrz Yu-Jae Sheen

Światowej sławy wykładowca, najbardziej dynamiczny nauczyciel medytacji, filozof, autor książek oraz coach artystów, gwiazd i biznesmenów. Daje ludziom inspirację opartą na swobodzie, płynności i synchroniczności. Twórca Integralnej Metody Somatycznej (Sundao;ISM) własnej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć mechaniki kwantowej.

 

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

 

 

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
30 września 2022 @ 14:00
Koniec:
4 października 2022 @ 15:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Zamek von Treskov
ul. Parkowa 3
Strykowo, 62-060 Poland
+ Google Map