IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

MOC jest w Tobie – webinarium z medytacją i koncert – dr Gilbert Renaud, Irena Galińska

Webinarium bezpłatne 

22 marca 2022 godz. 17.00 – 19.00

Po webinarium uczestnicy otrzymują dostęp do nagrania.

Webinarium w j.angielskim z tłumaczeniem na języki: polski, rosyjski.

W trakcie webinarium medytacja prowadzona przez dr Gilberta Renaud, połączona z kąpielą energetyczną w muzyce gongów w wykonaniu mistrzyni gongów Ireny Galinskiej.

🎧 Rekomendujemy medytację w słuchawkach i w pozycji leżącej.

 

Podczas webinaru z dr. Gilbertem Renaud POCZUJESZ SWOJĄ WEWNĘTRZNĄ MOC. Nabierzesz nowego spojrzenia na zmiany zachodzące wokół Ciebie.  

Jak zachować spokój w aktualnej sytuacji?
Jak poradzić sobie z traumą po utracie domu, rodziny?
Jak poradzić sobie z życiem w ciągłym strachu, wymuszonymi, przyspieszonymi zmianami.
Jak nie przenosić urazy „politycznej/społecznej” na relacje osobiste i zawodowe?

To co wydaje się złe i niezrozumiałe ma swoje ukryte znaczenie. Odkrywa przed nami to, co siedziało ukryte głęboko. Jak sobie z tym nie tylko poradzić, ale przekuć na naszą korzyść?

Jak może nam pomóc odpowiedzieć na te pytania Recall Healing® / Totalna Biologia® – Uzdrowienie przez świadomość?

Po wykładzie będzie czas na Wasze pytania i odpowiedzi!

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie. Autor Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall HealingRecall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.


IRENA GALIŃSKA: mistrzyni gry na gongach, muzykoterapeutka. W swojej twórczości i pracy terapeutycznej wykorzystuje gongi, śpiewające misy, dzwonki i inne starożytne instrumenty, które od lat kolekcjonuje, przywożąc z różnych zakątków ziemi. Koncertuje od lat dziewięćdziesiątych, m.in. w siedzibie ONZ, Wiedniu, Berlinie, Warszawie, Moskwie, Peru i Nowej Zelandii. Założycielka i Prezeska Instytutu Wiedzy Waleologicznej oraz Wydawnictwa Wena Studio Twórczej Ekspresji.

 

 


 

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
22 marca 2022
Godzina:
17:00 - 19:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line