IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

MOC SŁÓW… które mnie uwalniają! Jacques Martel & Lucie Bernier

MOC SŁÓW… które mnie uwalniają!

Jacques Martel & Lucie Bernier

3 sierpnia, godz. 14.00-18.00 | on-line

webinarium w j.francuskim z tłumaczenie na: j.polski i j.rosyjski

Wybór używanych słów leży u podstawy każdego procesu zmiany. Jak dokonywać odpowiednich zmian, aby wybierać właściwe słowa? Odkryj wyzwalającą Moc Słów, które Cię uwalniają!

Po webinarium uczestnicy otrzymują:
– materiały szkoleniowe,
– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium,
– certyfikat uczestnictwa w szkoleniu.

Chcesz doświadczyć pozytywnych zmian w jednym lub w kilku obszarach swojego życia? Poprawić zdrowie, relacje, rozwój osobisty czy zawodowy lub po prostu poczuć się szczęśliwa/szczęśliwy? Czy wiesz, że niezależnie od tego, czego dotyczą Twoje postanowienia na ich realizację wpływają używane przez Ciebie słowa?

Każde postanowienie możesz wspierać lub przeciwnie uniemożliwiać jego realizację poprzez słowa, których używasz w każdej chwili swojego życia. Każde używane przez nas słowo niesie ze sobą energię, wibrację, która wpływa zarówno na osobę, która je wypowiada, jak i na odbiorcę, a przede wszystkim na całą naszą rzeczywistość. Słowa wpływają na ciało zapewniając poczucie bezpieczeństwa, pełni i miłości lub tworząc w nim nieprzyjemny dyskomfort. Używany przez nas język przyciąga do naszego życia to, co kreujemy przez słowa. Wybór tego, czego chcesz doświadczać należy do Ciebie. Słowa są Twoim narzędziem doświadczania rzeczywistości.

Czy to możliwe, że niezależnie od tego, jakie zmiany wprowadzasz w życie i z jakich narzędzi w tym celu korzystasz, jeśli nadal będziesz używać negatywnie nacechowanych słów, to na efekty zmian przyjdzie Ci poczekać dłużej? Czy to możliwe, że używając odpowiednich i wspierających słów pozytywne zmiany pojawią się znacznie szybciej i dosięgną najgłębszych poziomów Twojego ja? Odpowiedź brzmi: TAK!

Słowa stanowią fizyczną manifestację naszych myśli, są początkiem ich materializacji, a tym samym początkiem działań. Myśl tworzy, jednak to słowo to stworzenie manifestuje. Kształtują nasze codzienne życie. Słowo jest mocą, słowo jest sprawcze.

Dowiedz się jak krok po kroku transformować używane przez Ciebie słowa na bardziej pozytywne, aby zacząć doświadczać w życiu szczęścia, zdrowia, wolności, obfitości i miłości. Dzięki technice pracy ze słowami poprawisz i podniesiesz swoje wibracje, a pozytywne zmiany odczujesz nie tylko w świecie zewnętrznym, w pozytywnych i karmiących wydarzeniach i relacjach, ale też w swoim ciele.

Praktykowanie technik uzdrawiających słów i języka sprawi, że stworzysz lepszy świat, nie tylko dla siebie, ale i dla innych. Nawet jeśli doświadczasz czegoś negatywnego, możesz się od tego uwolnić.

 

Możesz również kupić to szkolenie w pakiecie z webinarium 5 kroków do uzdrowienia – 29.06, godz. 14.00-18.00

 

Odkryj, że jesteś kluczem do swojego procesu uzdrawiania, niezależnie od tego, na co się zdecydujesz.

Wiedza, otwartość, odpuszczanie, akceptacja i działanie to 5 kroków, które pozwolą Ci się otworzyć i odzyskać władzę nad sobą.

Szkolenie jest ważnym uzupełnieniem i wyjaśnieniem książki Wielki Słownik Chorób i Dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z. Każdy, kto chce aktywnie i skutecznie korzystać ze Słownika powinien uzupełnić swoją wiedzę o 5 kroków do uzdrowienia.

W uzdrowieniu emocjonalnym, wydaje się, że nie wszyscy jesteśmy równi. Rzeczywiście, niektórzy ludzie wracają do zdrowia, a inni nie. Dlaczego? Czy istnieje proces, który sprzyja uzdrowieniu emocjonalnemu? Ten warsztat daje wgląd w te pytania. Odkrywa nie tylko środki, którymi dysponujesz, aby przyczynić się do swojego uzdrowienia, ale przede wszystkim istotne kamienie milowe, które dają Ci możliwość osiągnięcia uzdrowienia emocjonalnego.

To praktyczny poradnik jak wprowadzić w życie wskazówki i zalecenia sposobów uzdrowienia od A do Z zawarte w Wielkim Słowniku Chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z

 

 

 

 

 


Jacques Martel

Jacques Martel jest światowej sławy wykładowcą, edukatorem i terapeutą. Jako pionier w dziedzinie rozwoju osobistego opracował nowe metody i praktyczne ćwiczenia umożliwiające osiągnięcie głębokiej i trwałej przemiany duchowej i emocjonalnej, takie jak Technika TIC (Technique d’Intégration par le Coeur© — „Technika integracji w sercu”) czy „Technika ludzików z patyków” (Technique des Petits Bonshommes Allumettes©). Jego działalność zawodowa w Kanadzie i w innych krajach świata, a także książki jego autorstwa i prowadzone relaksacje, które tworzy od roku 1989, pomogły tysiącom osób pójść naprzód i osiągnąć większą harmonię na swojej drodze rozwoju osobistego i zawodowego.

Autor m.in. Wielkiego słownika chorób i dolegliwości. Przyczyny i sposoby uzdrowienia od A do Z” – książkę zamówisz tutaj

Lucie Bernier

Lucie Bernier uczestniczyła w pracach redakcyjnych nad słownikiem i istotnie go udoskonaliła dzięki swoim osobistym doświadczeniom w dziedzinie samopoznania. Jej wnikliwość, doświadczenie i intuicja w zakresie chorób, w połączeniu z rozległą wiedzą z tej dziedziny, czynią z niej wyjątkową ekspertkę. Swoim wkładem w tę publikację przyczyniła się do jej wzbogacenia, z korzyścią dla wszystkich czytelników. Lucie Bernier jest także autorką książek, wykładowczynią i trenerką rozwoju osobistego.


Podziel się tym wydarzeniem

4009501
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Data:
3 sierpnia
Godzina:
14:00 - 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

Online