IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Totalna Biologia i czytanie skanów mózgu – Superwizja – dr Aleksander Fadiev

Totalna Biologia / NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

 

Totalna Biologia – czytanie skanów mózgu – Superwizja z dr Aleksandrem Fadievem

24 lutego, 31 marca, 28 kwietnia | on-line | godz. 18:00-21:00 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j. rosyjski z tłumaczeniem na j.polski

Prowadzi: dr Aleksander Fadiev wybitny ekspert radiologii i czytania oraz analizy skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w analizie skanów mózgu w kontekście Medycyny Klasycznej i Nowej Medycyny opartej na odkryciach dr Ryke Gerarda Hamera.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:
– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium (do 16 marca 2023)
Superwizja zalicza 3 godziny do szkolenia zaawansowanego: NEW MEDICINE – Advanced.

Superwizja skierowane jest do osób posiadających wiedzę z Totalnej Biologii / Recall Healing, Biologiki / Nowej Germańskiej Medycyny. 

 

Superwizja ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu Totalnaej Biologii / NEW MEDICINE i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej Totalną Biologią / Recall Healing / Nową Germańską Medycyną / Biologiką.

Podczas spotkania omawiane będą praktyczne problemy na jakie natrafiają terapeuci podczas pracy z klientem oraz omawiane będą praktyczne przypadki czytania skanów mózgu.

Osoby zainteresowane omówieniem skanu mózgu z ich praktyki terapeutycznej prosimy o przygotowanie wyników badania CT/TK.

Wymagania CT/TK: Konieczność wykonania tomografii komputerowej mózgu (NIE kości czaszki); musi być wykonana w odstępach co 0,5 mm i rekonstrukcji po 0,5 mm. Całe badanie powinno być zapisane w formacie DICOM. Wyniki będą zależne od aktualności badania.


Totalna Biologia / NEW MEDICINE skierowana jest do lekarzy, psychologów, terapeutów, coachów i wszystkich tych, którzy zajmują się sprawami zdrowia lub chcą pomóc sobie lub bliskim. 

Podczas Superwizji uzyskasz nowe, innowacyjne i – co najważniejsze – SKUTECZNE metody pracy z klientem. 

Totalna Biologia / NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów oraz na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

Totalna Biologia / NEW MEDICINE opiera się na psychosomatyce, biologii, anatomii i Pięciu Biologicznych Prawach Natury. Pozwala w precyzyjny sposób dotrzeć do konfliktów biologicznych – prawdziwych i źródłowych przyczyn chorób i zachowań. Pozwala również uwalniać mechanizmy utrzymujące je w ciele.

Odnalezienie źródła problemu pozwala uwolnić zapisane w ciele emocje, których doświadczyliśmy podczas trudnych życiowych wydarzeń.

Wszystkie choroby mają źródło w psychice, emocjach i doświadczeniach. We wszystkich metodach psychosomatycznych najważniejszy jest mózg. Biologiczne mechanizmy związane z jego pracą uruchamiają choroby i dolegliwości. Niektóre z nich zostawiają po sobie ślady, które są widoczne na skanach mózgu.

Totalna Biologia / NEW MEDICINE oferuje nowoczesny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pozwala zrozumieć kim naprawdę jesteśmy z biologicznego punktu widzenia. 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
28 kwietnia 2023
Godzina:
18:00 - 21:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line