IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

NEW MEDICINE i czytanie skanów mózgu – Superwizja – dr Aleksander Fadiev

NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

 

NEW MEDICINE – czytanie skanów mózgu – Superwizja z dr Aleksandrem Fadievem

4 listopada, godz. 17.00-20.00 (czas środkowoeuropejski) | on-line

16 grudnia, godz. 17.00-20.00 (czas środkowoeuropejski) | on-line

Tłumaczenie: j. rosyjski z tłumaczeniem na j.polski 

Prowadzi: dr Aleksander Fadiev wybitny ekspert radiologii i czytania oraz analizy skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w analizie skanów mózgu w kontekście Medycyny Klasycznej i Nowej Medycyny opartej na odkryciach dr Ryke Gerarda Hamera.

Po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują:
– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium
Superwizja zalicza 3 godziny do szkolenia zaawansowanego: NEW MEDICINE – Advanced.

Superwizja skierowane jest do osób posiadających wiedzę z NEW MEDICINE i podstaw czytania skanów mózgu oraz osób z zaawansowaną wiedzą z Totalnej Biologii / Recsll Healing, Biologiki / Nowej Germańskiej Medycyny. 

 

Superwizja ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu NEW MEDICINE i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej Totalną Biologią / Recall Healing / Nową Germańską Medycyną / Biologiką.

Podczas spotkania omawiane będą praktyczne problemy na jakie natrafiają terapeuci podczas pracy z klientem oraz omawiane będą praktyczne przypadki czytania skanów mózgu. 

Osoby zainteresowane omówieniem skanu mózgu z ich praktyki terapeutycznej prosimy o przygotowanie wyników badania CT/TK.

Wymagania CT/TK: Konieczność wykonania tomografii komputerowej mózgu (NIE kości czaszki); musi być wykonana w odstępach co 0,5 mm i rekonstrukcji po 0,5 mm. Całe badanie powinno być zapisane w formacie DICOM. Wyniki będą zależne od aktualności badania.


NEW MEDICINE skierowana jest do lekarzy, psychologów, terapeutów, coachów i wszystkich tych, którzy zajmują się sprawami zdrowia lub chcą pomóc sobie lub bliskim. 

Podczas Superwizji uzyskasz nowe, innowacyjne i – co najważniejsze – SKUTECZNE metody pracy z klientem. 

NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów oraz na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

NEW MEDICINE opiera się na psychosomatyce, biologii, anatomii i Pięciu Biologicznych Prawach Natury. Pozwala w precyzyjny sposób dotrzeć do konfliktów biologicznych – prawdziwych i źródłowych przyczyn chorób i zachowań. Pozwala również uwalniać mechanizmy utrzymujące je w ciele. 

Odnalezienie źródła problemu pozwala uwolnić zapisane w ciele emocje, których doświadczyliśmy podczas trudnych życiowych wydarzeń.

Wszystkie choroby mają źródło w psychice, emocjach i doświadczeniach. We wszystkich metodach psychosomatycznych najważniejszy jest mózg. Biologiczne mechanizmy związane z jego pracą uruchamiają choroby i dolegliwości. Niektóre z nich zostawiają po sobie ślady, które są widoczne na skanach mózgu. 

NEW MEDICINE oferuje nowoczesny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pozwala zrozumieć kim naprawdę jesteśmy z biologicznego punktu widzenia. 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
4 listopada 2022
Godzina:
17:00 - 20:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line