IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Nowe życie ZIEMI – Szkolenia Mistrzowskie Sundao;ISM & Konferencja 2022

Nowe życie ZIEMI Szkolenia Mistrzowskie Sundao;ISM & Konferencja 2022

 

Z Twoim Oświeconym Ciałem, Przebudzonym Sercem i Wyraźną Wizją Wewnętrzną.

 

18.06 – 19.06

9:00-12:00

 

Życie w obecnych czasach jest wyzwaniem. Ze względu na wydarzenia ostatnich lat i miesięcy mogłoby się wydawać, że świat zmierza w stronę chaosu. Ale to tylko pozory. Żyjemy w czasach pełnych możliwości i obfitości. „Na naszych oczach” dokonuje się przełomowa transformacja wszechświata, która przynosi głębokie zmiany na wszystkich poziomach. Powstaje Nowe Życie Ziemi. Aby ich doświadczyć i wystarczy się otworzyć!

 

Czy jesteś gotowa/gotowy by z nią rezonować?

 

Spotkanie SUNDAO; ISM to portal do nieograniczonych możliwości. Otwórz się na bezpośredni dostęp do mądrości, uzdrowienia i najgłębszej reintegracji Twojego ciała, duszy i umysłu.

 

Dołącz do nas w tym niezwykłym spotkaniu, które połączy medytację, sztukę i muzykę z praktyką Sundao;ISM.

 

Prowadzeni przez Mistrza Yu będziemy dostrajać się do języka Nowej Ziemi, co umożliwi nam połączenie z najwyższymi częstotliwościami wibrującymi we Wszechświecie. Zaczniemy kreować nowe fundamenty z poziomu naszej Przestrzeni Wewnętrznej. Uwolnimy to, co należy już do przeszłości i pozwolimy nowemu zaistnieć. Otworzymy się na przypływ nieograniczonej, karmiącej energii.

 

Zanurzając się w Przestrzeni Wewnętrznej zaczniemy lepiej rozumieć język najwyższych częstotliwości. Przejście do Nowej Świadomości: Nowej Ziemi, umożliwi nam między innymi medytacja, balansowane energii, praktyka Sundao;ISM, dźwięki muzyki.

 

Chcesz doświadczyć zupełnie nowego sposobu postrzegania, interakcji ze sobą i światem i odkryć moc nieograniczonych możliwości? Bądź z nami!

 

👇 Posłuchaj zaproszenia od samego Mistrza Yu 👇

 

 

 

Dlaczego warto?

 

✅ Przed Tobą 2 dni medytacji, wykładów, ćwiczeń praktycznych, oddechowych i afirmacji. Zintegrujesz ciało, umysł i ducha.

✅ Po raz pierwszy w spotkaniu wezmą udział niezwykli goście: partnerzy i praktycy ISM, by opowiedzieć Ci o swoich niezwykłych przemianach, doświadczeniach i historiach. Gwarantujemy, że Cię zainspirują!

✅ Posłuchasz o niezwykłej mocy pracy z oddechem, ciałem i energią, przekraczaniu poziomów świadomości i wznoszeniu się na wyższy poziom doświadczania rzeczywistości. Zapewniamy, że też to poczujesz!

✅ Będziemy wspólnie praktykować, damy się ponieść dźwiękom cudownej muzyki na żywo i doświadczać mocy skumulowanej energii. Przed Tobą ogrom poruszających momentów!

✅ Energia spotkania otworzy przed Tobą zupełnie nowe możliwości.

 

Poznaj opinie uczestników poprzednich warsztatów:

 

„Chciałbym podziękować za piękne i nie do opisania spotkanie w weekend. Wszystko, czego doświadczyłem, było po prostu niesamowite. Każde spotkanie z SUNDAO ISM rozwija mnie, odkrywam moje nowe zasoby energii, zrozumienie swoich działań i pomysły na siebie. Jestem w podróży, która wpływa na wszystkie moje zmysły.” Robert C

 

„Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.” Anna K

 

„To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam” Katarzyna T.


Czym jest SUNDAO; ISM?

 

Metoda Sundao; ISM polega na spotkaniu z samym sobą poprzez medytacje prowadzone, pracę z ciałem, umysłem i oddechem. Wibracje dodatkowo podnosi muzyka, sztuka i energia grupy. Celem jest wejście w wewnętrzną przestrzeń, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby odkryć swój prawdziwy potencjał i cieszyć się życiem. Przestrzeń, w której manifestują i kreują się intencje. Każde spotkanie z Mistrzem Yu i SooYinKim to niesamowite przeżycie, które uwalnia od blokujących przekonań, otwiera nowe perspektywy i poszerza horyzonty. To podróż z umysłu prosto do serca, do pola nieograniczonych możliwości.

 

Jeżeli chcesz żyć świadomie, w świecie pełnym nieograniczonych możliwości zapraszamy Cię na wielopłaszczyznowe doświadczenie!

 

Już 18 czerwca wyruszamy w wspólną, ekscytującą podróż w stronę Nowej Ziemi!  Nie zostawaj w tyle! Wybierz się z nami!

 

Mistrz Yu-Jae Sheen

Światowej sławy wykładowca, najbardziej dynamiczny nauczyciel medytacji, filozof, autor książek oraz coach artystów, gwiazd i biznesmenów. Daje ludziom inspirację opartą na swobodzie, płynności i synchroniczności. Twórca Integralnej Metody Somatycznej (Sundao;ISM) własnej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć mechaniki kwantowej.

 

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
18 czerwca 2022 @ 09:00
Koniec:
19 czerwca 2022 @ 12:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, ,

Miejsce wydarzenia

On-line