IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Seminarium „Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem i obrona przed energetycznymi atakami” – Bogdan Trawkowski


Każdego dnia narażeni jesteśmy na szkodliwe promieniowanie energetyczne. Żyjemy w gąszczu sieci radiowych, telekomunikacyjnych i elektrycznych.
Korzystamy z kuchenek mikrofalowych, rezonansu magnetycznego, zdjęć rentgenowskich, bezprzewodowych sieci internetowych, telefonii komórkowej i innych urządzeń emitujących negatywne promieniowanie.
Nie bez znaczenia pozostaje też przebywanie w polu energetycznym osób tkwiących w złych emocjach, tworzących również negatywne wibracje.
Jesteśmy jednostkami energetycznymi, które wchodzą w rezonans z otaczającą energią, więc zgodnie z prawami fizyki dostrajamy się do jej częstotliwości. Mimo woli stajemy się więc biernymi odbiorcami energii, o których istnieniu bardzo często nic nie wiemy.
Nie pozostaje to jednak obojętne dla naszego zdrowia i prosperowania.
 
Czy jednak musimy być ofiarami tych energetycznych ataków?
Odpowiedzi na to niezwykle ważne pytanie udzieli Bogdan Trawkowski – uzdrowiciel i terapeuta energetyczny podczas seminarium, które odbędzie się już 26 września 2019 r.
Program seminarium przewiduje wszechstronne omówienie zagadnień związanych z energiami, ich wpływu na nasze życie, a także możliwości obrony przed nimi.
 
W programie między innymi:
1. Świat pełen energii: energie pozytywne i negatywne
2. Środki i sposoby ochrony przed negatywnym promieniowaniem
3. Energetyczne ataki – rodzaje zagrożenia
4. Metody i środki obrony przed atakami energetycznymi
______
Bogdan Trawkowski jest wyjątkowo skutecznym uzdrowicielem, terapeutą energetycznym, jasnowidzem i egzorcystą. Przez ponad 30 lat swojej działalności dał się poznać jako człowiek o niesamowitej energii i wrażliwości.
Fachowe czasopismo „Uzdrawiacz” zaliczyło go w poczet trzystu najskuteczniejszych polskich naturoterapeutów i uzdrowicieli. Od 1998 roku prowadzi wykłady i warsztaty związane ze zdrowym trybem życia, harmonijnym rozwojem oraz poszerzeniem świadomości m.in. w Instytucie Wiedzy Waleologicznej, Centrum Psychorozwoju, Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Stowarzyszeniu „Człowiek i Natura”, którego był założycielem i prezesem. Bogdan Trawkowski był również gościem stacji TVN, biorąc udział w programie „Nie do wiary”.
Jest też autorem książek:
–  „Inteligencja materialna a poszerzona świadomość i zjawiska paranormalne”,
–  „Ewa była pierwsza. Koniec mitu Adama”.
 
Miejsce: Poznań, Plac Wolności 18, Sala konferencyjna
Data: 26 września 2019 r. godz. 19.00

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
26 września 2019
Godzina:
19:00 - 22:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/496

Organizator