IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Od strachu do miłości


 
Warsztaty praktyczne oparte na pracy „w polu” m.in. na rodzinnych ustawieniach systemowych i kosmoenergetyce.
Po warsztatach nauczysz się dosłownie „wymazywać” swoje lęki i dyskomfort w ciele. W rezultacie będziesz mieć więcej pewności siebie, wszelkie symptomy i dolegliwości znikną, a twój potencjał energetyczny wzrośnie.
Warsztaty prowadzi Alona Pavlukovich (Zaporozcenko) – studiowała bezpośrednio u Berta Hellingera w Austrii, konsultantka ds. systemowej terapii rodzin, astrolog wedyjska, specjalistka w dziedzinie konstelacji rodzinnych, terapeutka jogi i kosmoenergetyki, współzałożycielka międzynarodowego Instytutu Aroma Life w Rydze (Łotwa).
 
Data: 31 stycznia 11.00 – 19.00
Prowadząca: Alona Pavlukovich (Zaporozcenko)
Miejsce: IWW, Poznań, Plac Wolności 18, pok. 302 (3 piętro)
______
Wszyscy dążymy do tego, co najlepsze – szczęścia w partnerstwie, stabilności finansowej, marzeń o przyjaciołach i sukcesach zawodowych. Jednak wielokrotnie nie osiągamy zamierzonych celów i marzeń. Winny jest temu strach, który nie tylko w niektórych sytuacjach paraliżuje, ale również zmusza do podejmowania złych decyzji lub bierności, zamiast działania. Czasami tolerujemy to, czego nie można zaakceptować, a czasami walczymy tam, gdzie naprawdę nie ma wrogów. Jesteśmy albo nieaktywni, albo pędzimy w zgiełku, nie wyczuwając sytuacji.
Strach przynosi nie tylko dyskomfort psychiczny, ale także fizyczny, zagnieżdża się w ciele na długi czas i prowadzi do różnych chorób.
Podczas warsztatów „Od strachu do miłości” nauczysz się pozbywać swoich lęków i dyskomfortu w ciele. W efekcie zyskasz większą pewność siebie, pozbędziesz się dolegliwości, a twój potencjał energetyczny wzrośnie.
 
Warsztat ma na celu:

  • zdobycie umiejętności radzenia sobie ze stresem – m.in. technika wyzwolenia emocjonalnego,
  • zrozumienie poziomów swoich obaw – skąd pochodzą?
  • przyjrzenie się siedmiu centrom energetycznym – co dokładnie nas blokuje? Czy jest to strach przed utratą zdrowia, strach materialny, strach przed pieniędzmi, strach przed seksualnością i ekspresją emocji, strach przed działaniem, strach przed miłością i związkami, strach przed powiedzeniem tego, co myślisz, strach przed przyszłością, strach (poczucie winy) przed Bogiem, oczekiwanie kary.

 
Dodatek specjalny – trening medytacji ze strachu i zwątpienia w siebie.
[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/524″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Zamów bilet[/otw_shortcode_button]
 

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
31 stycznia 2020
Godzina:
11:00 - 19:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/524