IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

OTWÓRZ SIĘ I STWÓRZ SIEBIE

WYKŁAD OTWARTY

17 lipca 2017, Warszawa

Prowadzi: dr Aleksander Perevalov
Godzina: 19:00-21:00

Poznacie Państwo historię swojej duszy, zobaczycie energetyczno-informacyjne odzienie, ciało subtelne (biopole), centra energetyczne (czakry), stan zdrowia emocjonalnego i perspektywy działań życiowych. Zobaczycie Państwo wszystko to, czego nam brakuje w życiu codziennym i o co prosi nas dusza w celu samopoznania i stworzenia siebie na Obraz i Podobieństwo!
Dziś można powiedzieć, że człowiek który przebywał w kosmosie i zgłębił tajemnicę jądra atomowego odkrywa siebie ponownie.
Medycyna szczegółowo zbadała ciało fizyczne i jest w stanie zamienić określone organy, zmienić ich biologiczną i socjalną rolę.
A tajemnice DUSZY pozostają nieznane!
Otwarte spotkania  „Odkryj i zbuduj siebie samego” są poświęcone tajemnicom duszy, odpowiedziom na odwieczne pytania:  KIM JESTEM? DLACZEGO JESTEM TUTAJ? DOKĄD KIERUJĘ SIĘ? JAK ŻYĆ W HARMONII I BYĆ SZCZĘŚLIWYM?
Na naszych spotkaniach pojawi się możliwość wejrzenia w tajniki swojego wewnętrznego świata, ujrzenia swoich talentów, predyspozycji i indywidualnego „bogactwa energetycznego”.
Zobaczycie Państwo wszystko to, czego nam brakuje w życiu codziennym i o co prosi nas dusza w celu samopoznania i stworzenia siebie na Obraz i Podobieństwo!
Prowadzi Aleksander Perevalov (Moskwa) – członek Ligi Psychologów Praktycznych Rosji, Międzynarodowego Stowarzyszenia Medycyny Tradycyjnej i Ludowej (Ryga), psycholog społeczny.

WSTĘP WOLNY!

Kontakt i zapisy:
tel.  601 567 181, 693 160 910

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
17 lipca 2017
Godzina:
19:00 - 21:00
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia

Organizator