IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Potęga Wewnętrznej Przestrzeni – ISM Body/Soul Training

Twoja Dusza, Twój Projekt Życia, wewnętrzna duchowość i tysiące lat doświadczeń Twojego Rodu.

ISM Body/Soul Training z Mistrzem Yu Jae-Sheen & SooJin Kim & Partnerami ISM.

22.05.2021 – POZNANIE / STAN WIEDZY
29.05.2021 – OTWARTE SERCE / STAN MIŁOŚCI
06.06.2021 – OBFITOŚĆ / STAN POSIADANIA
godz. 9:00 – 12:00 | on-line
Tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski
Dzień przed webinarium na adres podany podczas rejestracji otrzymasz link do pokoju webinaryjnego. Jeśli go nie otrzymasz – sprawdź folder SPAM.
Po webinarium otrzymujesz miesięczny dostęp do jego nagrania oraz certyfikat uczestnictwa w wersji elektronicznej.
Webinar zalicza 24 godziny do Certyfikacji facylitatora SUNDAO; ISM*
* Certyfikacja facylitatora SUNDAO; ISM wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU (continuing education units-jednostki kształcenia ustawicznego) z Mistrzem Yu.


To, czego doświadczyłeś jako „Przestrzeń Wewnętrzna”, to tak zwana Dusza, Duch, Świadomość.
Kiedy ludzie próbują podejść do tego koncepcyjnie, pojawia się wiele nieporozumień i sprzeczności.
To jeden z powodów, dla których stworzyliśmy neutralne słowo „przestrzeń wewnętrzna” i pozwoliliśmy ludziom „odczuć” ją na sobie.

Master Yu Jae-Sheen


Wejście w świat Wewnętrznej Przestrzeni to:

  • Czas ponownego odzyskania swojej siły życiowej! Powrotu do swojego Królestwa!
  • Przywrócenie sobie spokoju i wewnętrznej prawdy!
  • Odkrycie poszerzonej świadomości dzięki wsparciu Twojej Wewnętrznej Przestrzeni!
  • Rozświetlenie drogi Twoich wyborów i odwaga dokonywania ich!

Wewnętrzna Przestrzeń prowadzi Cię w kierunku Twojego pełnego potencjału, dobrobytu i kreacji świata zgodnie z Twoją wewnętrzną prawdą.
Celem Mistrza Yu, SooJin i Partnerów ISM jest dzielenie się z Tobą wszystkim, co jest konieczne, abyś odkrył w sobie nieskończone źródło energii, mądrości, kreatywności, miłości i pełnej Obfitości. Wszystko, co zawsze było w Tobie, w Twojej Wewnętrznej Przestrzeni.
Na treningu:

  • Praktyka IMS Body/Soul w Przestrzeni Wewnętrznej poprzez praktykowanie medytacji somatycznej,
  • Grupowa medytacja i praktyczne sesje pytań i odpowiedzi,
  • Inspirujące rozmowy z Mistrzem Yu i SooJin

Dzień 1- POZNANIE / STAN WIEDZY

Uwolnienie się od zamętu i wątpliwości poprzez doświadczenie przeżywania swojego przebudzenia, stanu wiedzy na temat:
– kim jestem, kim jesteśmy?
– w jakim celu tu jestem?
– jaki jest powód tu i teraz?
– co jest moją siłą? Jaki jest jej powód?
– jaki jest mój potencjał i jaki jest jego powód?
– jaka jest przyczyna mojej niezwyciężoności?

Dzień 2 – OTWARTE SERCE / STAN MIŁOŚCI

Uwolnienie się od utraty energii poprzez ukryte rozczarowanie, niechęć i dezaprobatę. Połączenie z esencją Nieskończonej i Bezwarunkowej Miłości, Zaufania do siebie i wszystkiego, co z sobą związane. Odrodzenie pełnej jasności, pasji życia i entuzjazmu dla całego świata.

Dzień 3 – OBFITOŚĆ / STAN POSIADANIA

Pełen energii stan całkowitej wystarczalności, dostatku czasu i miejsca. Nieskończona zasobność i wsparcie dla twoich pragnień i ich realizacji, rozwoju i ekspansji.
Uwolnienie się od ukrytego głodu i pragnień, które są przyczyną braku i niedostatku.
Przebudzenie się do błogości życia w dostatnym świecie, pełnym niewyczerpanej obfitości.

OPINIE UCZESTNIKÓW

„Chciałbym podziękować za piękne i nie do opisania spotkanie w weekend. Wszystko, czego doświadczyłem, było po prostu niesamowite. Każde spotkanie z SUNDAO ISM rozwija mnie, odkrywam moje nowe zasoby energii, zrozumienie swoich działań i pomysły na siebie. Jestem w podróży, która wpływa na wszystkie moje zmysły.”

„Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.”

„To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam .”
„Brałam udział w warsztatach Sundao z Mistrzem Yu.(…) Udane połączenie teorii, medytacji i ćwiczeń fizycznych dało możliwość wglądu w system oraz odczuwania energii i doświadczenia jego efektów.” Annette W.
„W 2018 roku uczestniczyłem w 2-dniowych warsztatach Sundao z Mistrzem Yu. (…) Pomyślałem, że to dobra okazja, aby się zrelaksować i osiągnąć stan równowagi. Jednak moje doświadczenie zdecydowanie przekroczyło moje oczekiwania. Wcześniej nie wierzyłem, że jeden warsztat może dać tak wspaniały efekt. Ale od czasu tego spotkania odczuwam dużo większą równowagę. Podczas warsztatów szczególnie podobało mi się połączenie rozmów, ćwiczeń fizycznych i medytacji. Mam teraz poczucie, że mam lepszy kontakt ze sobą i swoim otoczeniem. Od tego czasu moje zdrowie znacznie się poprawiło. Poleciłbym każdemu metodę Sundao.” Robert C.
„My, ludzie, mamy nieograniczony potencjał we wszystkich aspektach naszego życia – w naszych związkach, w miłości, w życiu społecznym, w biznesie i tak dalej. Większość z nas żyje zgodnie z pewnymi zasadami, nawykami i normami, które zostały ustalone długo przed naszym urodzeniem lub pod wpływem aktualnej kultury popularnej i mediów społecznościowych. Rzadko jednak przynosi nam to prawdziwe szczęście i satysfakcję. W tym kontekście Mistrz Yu i SooJin opracowali swoją unikalną metodę Sundao. Z dużą skutecznością ISM (Integral Somatic Method) pomaga uwolnić nasz pełny potencjał, dając nieograniczoną moc do realizacji naszych marzeń i celów. Ta metoda zapewnia brakujący element, którego poszukujący potrzebuje, aby w dążeniu do wewnętrznego szczęścia zacząć żyć w pełnej harmonii, będąc dla siebie przywódcą, mistrzem i twórcą. Każde seminarium Mistrza Yu i SooJin jest jak małe życie, w którym odnajdujesz prawdziwą miłość, sens i wielką motywację. Gorąco polecam wszystkim, którzy szukają prawdziwego szczęścia i nieograniczonych możliwości, chcą żyć bez lęku, z miłością i poczuciem całkowitej wolności” Ilia L.

Mistrz Yu Jae-Sheen: (Mistrz starożytnej sztuki Sundao, współzałożyciel ISM: Integralnej Metody Somatycznej)

Najbardziej innowacyjny i dynamiczny nauczyciel medytacji. Autor książek, w tym „Sundao. Starożytny trening umysłu, ciała i ducha”.
Po ponad 30 latach dzielenia się wiedzą i spotkaniach z tysiącami ludzi z całego świata, Mistrz Yu stworzył przełomowy program SUNDAO; ISM. Stanowi on interpretację starożytnego taoizmu, buddyzmu oraz duchowe zrozumienie medycyny orientalnej. To sztuka treningu ciała, umysłu i duszy. Połączenie ćwiczeń fizycznych z formami oddychania przeponą w celu pielęgnowania i regulowania wewnętrznych zasobów energii naszego ciała. Szereg medytacji oraz trening umysłu i ciała, niezbędny do fizycznego, mentalnego i duchowego rozwoju każdego człowieka.


SooJin Kim (Współzałożycielka ISM oraz Inner Space Meditation and Music).

Współtworzyła razem z Mistrzem Yu metodę Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym w dzieleniu się swoimi odczuciami i wyrażeniem własnych emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości.
Od ponad 20 lat dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen. Jej droga do Wewnętrznej Przemiany rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycyny zachodniej i wschodniej, zaczęła badać wszystkie możliwe sposoby podejścia do tematu. Odkryła metodę SUNDAO, która łączy trening ciała, umysłu i ducha. Zaczęła ją stosować i zauważa znaczące zmiany w funkcjonowania ciała. Ćwiczenia, krok po kroku pomogły jej uzyskać pełną sprawność.
Gdy ujrzysz Mistrza Yu i SooJin razem przekonasz się o sile i energii tej metody.
 

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
22 maja 2021 @ 09:00
Koniec:
6 czerwca 2021 @ 12:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/comingtogether11