IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Praktyczne narzędzia New Medicine / Totalnej Biologii® – dr Aleksander Fadiev & Elena Fadiev

Praktyczne narzędzia New Medicine / Totalnej Biologii® – dr Aleksander Fadiev & Elena Fadiev

13-15 września | Hotel Edison, Baranowo k.Poznania
www.hoteledison.com.pl

Początek zajęć: 13.09 godz. 10.00
Zakończenie: 15.09 godz. 17.30

 

Praktyczne zajęcia warsztatowe, na których poznasz narzędzia pracy własnej i pracy z klientem metodami New Medicine / Totalnej Biologii

Praktyczne narzędzia New Medicine umożliwią Ci skuteczną identyfikację nawet głęboko zakorzenionych problemów oraz usprawnią proces powrotu do zdrowia i równowagi. Narzędzia te stanowią również cenny element autoterapii, rozwoju osobistego, zwiększania świadomości, podnoszenia swoich kompetencji zawodowych.

 Poznaj praktyczne narzędzia systemu New Medicine / Totalnej Biologii, które pozwolą Ci skutecznie identyfikować i rozwiązywać konflikty psychoemocjonalne leżące u podstaw każdej choroby i dolegliwości. Praktyczne narzędzia New Medicine przyczyniają się do uruchomienia procesu uzdrawiania, eliminacji źródła problemu oraz szybkiego powrotu do zdrowia. Korzystając z metod i narzędzi systemu New Medicine zyskasz skuteczne umiejętności, które pozwolą Ci nie tylko na skuteczną diagnozę i trafną identyfikację problemu, ale także całościowe poprowadzenie klienta w  terapii.

Narzędzia New Medicine mogą być wykorzystane w wielu podejściach terapeutycznych – New Medicine, Totalnej Biologii/ Recall Healing, Biologice, Nowej Germańskiej Medycynie Homeopatii, Psychosomatyce oraz w Medycynie Klasycznej.

New Medicine to przełomowy i innowacyjny system podejścia do zdrowia i choroby czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii/ Recall Healing i łączący je z Klasyczną Medycyną. New Medicine pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do prawdziwych przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, a także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązywania.

Wg New Medicine choroby mają swój biologiczny sens, cokolwiek dzieje się w ciele jest skutkiem, a nie objawem. Każda dolegliwość, choroba, zachowanie podporządkowane są zachodzącym w nas procesom emocjonalnym i psychologicznym, w rezultacie których organizm stawarza określone warunki biochemiczne.

Korzystając z New Medicine w praktyce zyskasz nową perspektywę w podejściu do zdrowia, nowy sposób postrzegania choroby oraz umiejętność wdrożenia wybranych narzędzi umożliwiających uruchomienie procesu uzdrawiania m.in poprzez ich wpływ na zmianę warunków biochemicznych organizmu.

 

Warsztaty z praktycznych narzędzi New Medicine odbędą się w pięknym otoczeniu Jeziora Kierskiego w Hotelu Edison w podpoznańskim Baranowie. Miejsce, które sprzyja nie tylko przyswajaniu wiedzy, pozyskiwaniu praktycznych umiejętności, koncentracji i skupieniu, ale także sztuce relaksacji, głębszego wglądu w siebie i kontemplacji, pozwalających integrować w sobie zdobytą wiedzę i praktykę.

Na warsztatach również ćwiczenia poszerzające świadomość. Integracja i wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami i prowadzącymi.

Elementem zajęć będą m.in ognisko/grill oraz zajęcia w plenerze – jeśli pogoda nam na nie pozwoli.

 

Prowadzący:

dr Aleksander Fadiev lekarz, pediatra, homeopata, psychoterapeuta. Wybitny ekspert radiologii i czytania skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w ich analizie w kontekście Medycyny Klasycznej oraz Nowej Medycyny. Mózg i procesy w nim zachodzące są dla niego źródłem informacji o człowieku, jego mechanizmach psychoemocjonalnych i doświadczeniach.

dr Eleną Fadiev – lekarz pediatra, homeopatka, psychoterapeutka, specjalistka New Medicine. Ogromne serce, uważność, niezwykłe doświadczenie i pasja pozwalają jej osiągnąć skuteczne efekty w praktyce medycznej i edukacji.

 

Uczestnicy otrzymują:
– Dyplom ukończenia szkolenia oraz Zaświadczenie zgodnych z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 6 października 2023 roku w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. 2023 poz. 2175)

W cenę szkolenia wliczone są:
Zajęcia
Przerwy kawowe
Ognisko/Grill

 

Miejsce:
Hotel Edison, Baranowo k.Poznania

https://www.hoteledison.com.pl

Noclegi zamawiacie bezpośrednio w hotelu.

Ceny pokoi na hasło: IWW

Cena pokoju 1 osobowego ze śniadaniem / doba: 289 zł
Cena pokoju 2 osobowego ze śniadaniem / doba: 389 zł
Parking: 20 zł/doba
Lunch: 89 zł

Dojazd samochodem:
15 min z Lotniska Ławica w Poznaniu
30 min z Centrum Poznania

 

Mamy kilka miejsc na sesje indywidualne z  dr Aleksandrem Fadievem i dr Eleną Fadiev w terminie 16-17 września – sesje odbywają się w Uzdrowisku NoGravity w Plewiskach k.Poznania. Zapisy: kursy@iww.pl

 

*Kody rabatowe nie obowiązują na pakiety i bilety czasowe.


Podziel się tym wydarzeniem

7532250
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
13 września @ 10:00
Koniec:
15 września @ 17:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

Hotel Edison, Baranowo k.Poznania
ul. Wypoczynkowa 60
Baranowo, Wielkopolskie 62-081 Poland
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia