IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Projekt Cel – odkodowanie wzorca narodzin, warsztat

25-26 marca 2017,   Warszawa
Prowadzi: Agnieszka Ziembińska
Warsztat wykorzystuje założenia, wiedzę i metody Totalnej biologii (Recall Healing) w celu odkodowania własnego wzorca narodzin. Przez uwolnienie programów, schematów i wzorców sterujących naszym życiem, którymi obciążeni zostaliśmy w czasie okołoporodowym uwalniamy potencjału, z jakim przychodzimy na świat. Uświadamiając sobie, dlaczego i po co żyje zyskujemy dostęp do prawdziwej esencji, zaczyna pojawia się w naszym życiu to, czego nam brakowało, zaczynamy aktywować swój własny, nienarzucony przez nikogo, niewynikający z oczekiwań innych cel.
Podczas warsztatu będziemy omawiać plan celu, czyli podstawowy program – cel nieświadomy przyjęty przez nas w okresie ok…ołoporodowym, do którego realizacji dążymy później w całym swoim życiu. Cel ten wynika z atmosfery, zdarzeń i emocji, których doświadczali rodzice lub jedno z nich niedługo przed poczęciem dziecka, w chwili poczęcia, w okresie ciąży, podczas narodzin i w 1 roku po porodzie.
Każdy z nas realizuje cel zgodny z planem wykreowanym przez jego twórców – biologicznych rodziców. Nie zdajemy sobie sprawy z tego, że to rodzice tworzą plan dla swojego dziecka i tym samym wyznaczają mu swój cel, zanim jeszcze przyjdzie na świat. Psychologiczny konflikt rodziców z okresu Projekt Cel staje sie konfliktem ich dziecka. To wszystko dzieje sie poza naszą świadomością i dopóki nie uświadomimy sobie tych mechanizmów jesteśmy zobowiązani do realizowania przypisanego nam przez rodziców celu.
Warsztat będzie podzielony na dwie części.
W części pierwszej przeanalizujemy:
– co działo się między rodzicami i między rodzicami a dziadkami 9 miesięcy przed poczęciem
– jak zareagowali rodzice na wieść, że są z nami w ciąży (radość, przerażenie, myśl o usunięciu ciąży)
– jak przebiegała ciąża (jak czuła się mama, czy rodzice dogadywali się, czy mama miała poczucie wsparcia od taty)
– czy przed nami jest rodzeństwo
– czy wcześniej miały miejsce poronienie lub aborcje
– jak wyglądał poród oraz co działo się do 1 roku życia
Przygotowaniem do tej części będzie zebranie powyższych informacji w rodzinie
W części drugiej skupimy się na procesie bycia w brzuchu mamy i na porodzie. W czasie sesji będziemy symulować poród. Dzięki temu procesowi uświadomimy sobie wzorce, które powstały w tym wczesnym okresie życia, i które stale wpływają na nasze życie.
Warsztat prowadzony jest w oparciu o metody Totalnej biologii.
Totalna biologia (zwana również Recall Healling) jest kluczem do zrozumienia siebie i swoich bliskich oraz uświadomienia sobie, co tak naprawdę jest ważne dla naszego organizmu. Metoda ta polega ma przyjrzenie się naszemu życiu od strony zachodzących w nim procesów biologicznych, zachęcając tym samym do zmiany sposobu postrzegania naszego zdrowia i pojawiających się w naszym życiu chorób.
Wiele chorób powstaje z powodu niewyrażonych emocji, konfliktów i tajemnic rodzinnych należących do nas, jak i naszych przodków do siódmego pokolenia wstecz. Metoda Recall Healing polega na zadawaniu właściwych pytań, które pozwalają uświadomić sobie głęboko skrywane emocje i oparte na nich przekonania, co prowadzi do rozwiązania konfliktu, a co za tym idzie do usunięcia związanej z nim choroby. Pierwszym krokiem do uzdrowienia jest nazwanie konfliktu, uświadomienie sobie odczutych w związku z tym silnych emocji, a następnie ich odrzucenie. W trakcie pracy tworzy się układankę historii swojego życia w sposób świadomy, co uwalnia nas od przyczyn chorób i niepowodzeń życiowych.
[otw_shortcode_button href=”http://biletdozdrowia.pl/pl/bilety/352″ size=”large” bgcolor=”#5DA171″ icon_type=”general foundicon-cart” icon_position=”left” shape=”radius” border_color=”#2d7541″ target=”_blank”]Kup bilet[/otw_shortcode_button]

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
25 marca 2017
Koniec:
26 marca 2017
Kategoria Wydarzenie:

Miejsce wydarzenia