IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Przebudzenie Mistrzów / Akademia Sundao ISM (Integral Somatic Method®)


Akademia Sundao ISM – nowoczesna interpretacja starożytnego Daoizmu – Integral Somatic Method®

by Master Yu Jae-Sheen & SooJin Kim

 

Totalna Biologia® Recall Healing® daje Ci wiedzę – Sundao ISM da Ci siłę, moc i polot do korzystania z tej wiedzy na nieosiągalnym wcześniej poziomie.

Już 15 maja o 18:00…

Zapisz się bezpłatnie abyśmy mogli w dzień wydarzenia przysłać Ci przypomnienie z linkiem.

 

Do życia budzi się wiosna, budzi się świat, powstaje nowa świadomość – a w raz z nimi powstają nowi Mistrzowie… Przewodnicy, którzy będą zmieniać świat na lepsze. Na początku nauczą się pielęgnować swój wewnętrzny ogród 🪴 aby następnie nauczyć innych jak zmieniać i ulepszać świat zewnętrzny. Podoba Ci się ta idea? Nam bardzo, szczególnie pod uważnym i doświadczonym okiem Mistrza Yu Jae-Sheen, który swoją duchową drogę rozpoczął już w wieku 9 lat pod okiem koreańskich mistrzów.

Teraz chcemy, aby każdy miał możliwość zostać swoim Mistrzem oraz Mistrzem dla innych. Jesteś gotowa / gotów poprowadzić tę zmianę w swoim otoczeniu? Symbolicznie i praktycznie nie ma lepszego czasu niż wiosna 2023 roku na wejście w taką energię – Dołączysz? Co możesz zyskać? Współczujące, inkluzywne, duchowe i wysoce transformujące podejście do naszego wewnętrznego świata, a oprócz tego:

 

Dla kogo jest webinar?

 • dla osób doświadczonych w medytacji oraz technikach mindfulness, którzy chcą poznać zupełnie nowe podejście wypracowane przez dziesiątki lat na całym świecie z tysiącami członków Integral Somatic Method®.
 • dla początkujących, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z tematem duchowej medytacji 🧘🏻‍♀️ pod okiem doświadczonych Mistrzów oraz wspierającej społeczności.
 • dla poszukujących ukojenia i szukających skutecznych i jednocześnie przyjemnych metod radzenia sobie ze stresem, zmęczeniem, brakiem inspiracji czy zdrowia – swojej nowej lepszej drogi, która jest tuż za rogiem
 • dla osób ciekawych swojej świadomości, badających głębsze warstwy wewnętrznego świata
 • dla terapeutów, którzy poszukują bardzo skutecznych puzzli 🧩 do całości swoich terapii aby jeszcze lepiej pomagać swoim podopiecznym oraz rodzinie
 • dla osób chcących podnosić swoje oraz innych wibracje, zmieniając jednocześnie świat na lepszy
 • dla Ciebie 💛

Jak się przygotować?

Aby jak najlepiej przeżyć wspólną przygodę przygotuj proszę:

 • najwygodniejsze dla Ciebie ubranie, nie krepujące ruchów
 • matę do ćwiczeń i koc do odpowiedniej medytacji (możesz również medytować na łóżku / fotelu – tam gdzie jest Ci najwygodniej)
 • komputer z zainstalowaną aplikacją Zoom, która pobierzesz tutaj, lub telefon (aplikacja do pobrania w sklepach Play lub Appstore)
 • słuchawki – podczas medytacji bardzo dużą rolę odgrywa ton / głos oraz muzyka Mistrza Yu, wzmacniająca odpowiedni oddech i wysokie wibracje
 • dobry nastrój
 • jeśli masz przyjaciół lub rodzinę, z która chcesz wspólnie przeżyć wspaniałe chwile – śmiało zaproś ich ze sobą 😉 Im nas więcej tym lepszy efekt Maharishi’ego.

 

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub trudności z dołączeniem – chętnie pomożemy 🛟 Pisz i dzwoń pod:

☎️ +48 693 160 910 / 📬 kursy@iww.pl

 

Czym jest Sundao ISM?

 

 

Metoda Sundao ISM polega na spotkaniu z samym sobą poprzez medytacje prowadzone, pracę z ciałem, umysłem i oddechem. Wibracje dodatkowo podnosi muzyka, sztuka i energia grupy. Celem jest wejście w wewnętrzną przestrzeń, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby odkryć swój prawdziwy potencjał i cieszyć się życiem. Przestrzeń, w której manifestują i kreują się intencje. Każde spotkanie z Mistrzem Yu i SooJin Kim to niesamowite przeżycie, które uwalnia od blokujących przekonań, otwiera nowe perspektywy i poszerza horyzonty – to podróż z umysłu prosto do serca, do pola nieograniczonych możliwości…

ISM – Integral Somatic Method®

 • Metodologia by znajdywać rozwiązania na każdą sytuację.
 • Medytacja by połączyć się ze swoją Wewnętrzną Przestrzenią, w której znajdujemy odpowiedzi.
 • Ruch i Oddech – fundamenty naszego Dobrostanu.

Masz okazję doświadczyć głęboko transformującego doświadczenia, które otworzy przed Tobą drzwi do pola nieograniczonych możliwości. Tylko od Ciebie zależy czy je otworzysz! Oprócz tego Praktyka Sundao ISM jest przestrzenią sprzyjającą głębokiej transformacji, podnoszeniu wibracji i rozwojowi świadomości. Połączymy medytację z ćwiczeniami praktycznymi, wiedzą i prawdziwymi historiami, uczestników. Spotkamy się na wspólnej praktyce, aby się wspierać, rozwijać i dodawać sobie energii. Zintegrujesz ciało, ducha i umysł i uzyskasz dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. Dowiesz się kim naprawdę jesteś i jaki jest Twój prawdziwy cel. Odkryjesz to, co popycha Cię do przodu, uskrzydla i sprawia, że naprawdę żyjesz. Dzięki obecności naszej Wewnętrznej Przestrzeni jesteśmy naturalnie prowadzeni i wspierani w dążeniu do obfitości i świata, w którym możemy dzielić się miłością, błogością i spokojem. Wystarczy się na nią otworzyć!

Intencją warsztatów jest stworzenie przestrzeni, która będzie podstawą do odnalezienia tego, czego naprawdę pragniesz wraz z nowymi pomysłami i inspiracjami na realizację swoich pragnień. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczania z Sundao ISM, aby zacząć! Niezależnie od tego, w jakim miejscu rozwoju jesteś – naprawdę zdasz sobie sprawę z niezwykłej Mocy swojej Istoty, co znacznie przyspieszy Twoją transformację. Otrzymasz narzędzia i inspirację, aby przejść na wyższy poziom spełnienia i sposoby na dzielenie się wewnętrznym światłem, szczęściem, pokojem. Doświadczysz pełnej przejrzystości, jasności i wystarczalności! Warsztaty ISM są zaproszeniem do stania się swoim najlepszym życiowym przewodnikiem. Możesz być dla siebie Światłem, które zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku – dokładnie tam, gdzie pragniesz i potrzebujesz być.

Nauczyciele

Master Yu-Jae Sheen

Jest światowej sławy wykładowcą i nauczycielem. Mistrz Yu znany jest jako jeden z najbardziej innowacyjnych i dynamicznych nauczycieli, coachów i uzdrowicieli. Jest także autorem książek, m.in. Sundao – starożytny trening ciała i umysłu. Daje ludziom inspirację do przeżywania radości w życiu zawodowym i miłości w życiu osobistym; oraz do tworzenia życia opartego na swobodzie, płynności i synchroniczności.

Mistrz Yu poprowadził kilka tysięcy sesji coachingu manifestacji energetycznej z ludźmi na całym świecie – począwszy od rodziny i sąsiadów, a skończywszy na najsławniejszych gwiazdach, artystach i biznesmenach. Wszyscy oni do tej pory opowiadają o głębokich przemianach, jakie zaszły w ich życiu dzięki lepszemu zestrojeniu z własną prawdziwą naturą oraz z Dao, które prowadzi ich ku manifestacji szczęścia bez wysiłku.

Mistrz Yu przyjechał do USA w roku 1998 i stworzył tam rewolucyjny kompletny program uzdrawiania i coachingu („EQHC: energetyczne uzdrawianie kwantowe i coaching” połączone ze „Sztuką Oddechu”) na podstawie swojej wyjątkowej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć naukowych w dziedzinie mechaniki kwantowej. Uzdrawia i naucza z energią i entuzjazmem, rzucając światło na najgłębsze zasady i mądrość starożytnych sztuk i filozofii.

SooJin Kim

Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym w dzieleniu się swoimi odczuciami i wyrażeniem własnych emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Współtworzy i prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

Jej droga do Wewnętrznej Przemiany rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycyny – zachodniej i wschodniej, zaczęła badać wszystkie możliwe sposoby podejścia do tematu. Stosując tą metodę w własnym życiu, zauważała znaczące zmiany w funkcjonowania ciała. Ta metoda pomogła jej zwalczyć ból, kontrolować ciało tak by wdrożyć ćwiczenia, które krok po kroku pomogły jej uzyskać pełną sprawność. Ten trening pomógł jej rozwinąć zdolności fizyczne, umysłowe oraz emocjonalne. Zwiększył jej pozytywne nadstawienie do życia, większą kreatywność, zdolność do jasnego komunikowania się, adekwatnych reakcji, umiejętność radzenia sobie z sytuacjami konfliktowymi.

 

Tak wypowiadają się o naszych spotkaniach uczestnicy

 

 


Podejrzyj jak bawiliśmy się i wzrastaliśmy razem podczas letniego Retreatu w magicznym Zamku von Treskov.

 

Więcej zdjęć w linku poniżej

Sundao; ISM – 08.2022 Zamek von Treskov – fotogaleria

Nasze najbliższe spotkania

 

Już 20-21 maja widzimy się na weekendowym online spotkaniu społeczności od 9:00 do 12:00.

Sundao ISM – Edycja Wiosenna 2023 z Mistrzem Yu i SooJin Kim

A w czerwcu długo oczekiwany przez całą społeczność Retreat w przepięknych okolicznościach przyrody i wibracji w Pałacu Wiejce niedaleko Poznania.

Akademia Sundao ISM – Retreat Mistrzostwo Życia – lato 2023

A Ty Odważysz się spróbować? 🪴


Podziel się tym wydarzeniem

 • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
15 maja 2023
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , , ,

Miejsce wydarzenia

Online

Organizatorzy

IWW
Sundao