IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Przeziębienia, grypy i wirusy – Homeopatyczne wsparcie Totalnej Biologii – Superwizja – dr Aleksander Fadiev

Superwizja ma na celu poszerzenie wiedzy z zakresu Homeopatii w kontekście Totalnej Biologii / NEW MEDICINE i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej Totalną Biologią / Recall Healing / Nową Germańską Medycyną / Biologiką.

20 października | on-line | godz. 18:00-21:00

Tłumaczenie: j. rosyjski z tłumaczeniem na j.polski 

Prowadzi: dr Aleksander Fadiev wybitny ekspert radiologii i czytania oraz analizy skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w analizie skanów mózgu w kontekście Medycyny Klasycznej i Nowej Medycyny opartej na odkryciach dr Ryke Gerarda Hamera. Homeopata i pediatra.

Po ukończeniu Superwizji uczestnicy otrzymują:
– 3 miesięczny dostęp do nagrania

Superwizja skierowane jest do osób posiadających podstawy z Totalnej Biologii / Recall Healing lub NEW MEDICINE. 

Podczas spotkania omawiane będzie homeopatyczne podejście do przeziębień, grypy i wirusów w kontekście Totalnej Biologii. Będzie również czas na praktyczne problemy na jakie natrafiają terapeuci Totalnej Biologii/New Medicine podczas pracy z klientem. 

Istnieje również możliwość przedyskutowania analizy skanu mózgu, dla osób, które brały udział we wcześniejszych zajęciach z czytania skanów mózgu.

Osoby zainteresowane omówieniem skanu mózgu z ich praktyki terapeutycznej prosimy o wcześniejsze przesłanie wyników badania CT/TK na adres: kursy@iww.pl

Wymagania CT/TK: Konieczność wykonania tomografii komputerowej mózgu (NIE kości czaszki); musi być wykonana w odstępach co 0,5 mm i rekonstrukcji po 0,5 mm. Całe badanie powinno być zapisane w formacie DICOM. Wyniki będą zależne od aktualności badania.


HOMEOPATIA jest naturalnym uzupełnieniem i wsparciem dla osób zajmujących się i zainteresowanych Totalną Biologią.

Totalna Biologia / NEW MEDICINE skierowana jest przede wszystkim do lekarzy, psychologów, terapeutów, coachów i wszystkich tych, którzy zajmują się sprawami zdrowia lub chcą pomóc sobie lub bliskim. 

Na szkoleniu uzyskasz nowe, innowacyjne i – co najważniejsze – SKUTECZNE metody pracy z klientem. 

Totalna Biologia / NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

Totalna Biologia / NEW MEDICINE opiera się na psychosomatyce, biologii, anatomii i Pięciu Biologicznych Prawach Natury. Pozwala w precyzyjny sposób dotrzeć do konfliktów biologicznych – prawdziwych i źródłowych przyczyn chorób i zachowań. Pozwala również uwalniać mechanizmy utrzymujące je w ciele. 

Odnalezienie źródła problemu pozwala uwolnić zapisane w ciele emocje, których doświadczyliśmy podczas trudnych życiowych wydarzeń.

Totalna Biologia / NEW MEDICINE oferuje nowoczesny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pozwala zrozumieć kim naprawdę jesteśmy z biologicznego punktu widzenia. 

 

Możesz jeszcze dołączyć do szkolenia z Homeopatii z biohakingiem Totalnej Biologii:
https://iww.pl/event/archetypy-homeopatyczne-fadiev/

Homeopatia z elementami Totalnej Biologii – Szkolenie podstawowe – SAM SOBIE HOMEOPATĄ (24h): nagranie
Homeopatia – Nowotwory z biohakingiem Totalnej Biologii (24h): nagranie
Archetypy Homeopatyczne (72 h)

 

Wraz z Superwizją, możesz również kupić w pakiecie spotkanie on-line: Przeziębienia, grypy i wirusy – fizyczne wsparcie Totalnej Biologii z dr Ałłą Kutsenko (24.10)
https://iww.pl/event/przeziebienia-grypy-i-wirusy-fizyczne-wsparcie-totalnej-biologii-dr-alla-kutsenko/

 

Kody i zniżki nie obowiązują na pakiety.


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Miejsce wydarzenia

On-line