IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Psychosomatyka dziecięca wg Totalnej Biologii – dr Aleksander Fadiev

Na tym szkoleniu opanujesz nowoczesne metody i technologie identyfikacji i rozwiązywania konfliktów psychosomatycznych leżących u podstaw chorób wieku dziecięcego. 

Szkolenie oparte jest na teorii i praktyce psychoterapii psychodynamicznej, Totalnej Biologii / Recall Healing, Germańskiej Nowej Medycyny (GNM) / Biologiki. 

Program szkolenia zawiera najskuteczniejsze techniki pracy z konfliktami psycho-emocjonalnymi leżącymi u podstaw chorób dziecięcych.

Level 1 – nagranie
Level 2 – nagranie
26-28.05 Level 3

Jeśli kupiłaś/kupiłeś nagranie – link z hasłem do nagrania masz w treści biletu.

Kupując w pakiecie oszczędzasz 1128 zł

10.00 – 18.00 (czas środkowoeuropejski) | on-line

Tłumaczenie: j. rosyjski z tłumaczeniem na j.polski 

Prowadzi: dr Aleksander Fadiev wybitny ekspert radiologii i czytania oraz analizy skanów mózgu, który od ponad 20 lat specjalizuje się w analizie skanów mózgu w kontekście Medycyny Klasycznej i Nowej Medycyny opartej na odkryciach dr Ryke Gerarda Hamera.

Po ukończeniu szkolenia  (Level 1-2-3) uczestnicy otrzymują:

– 3 miesięczny dostęp do nagrania webinarium od ostatniego szkolenia cyklu (do 28.08.2023)

– Dyplom ukończenia szkolenia oraz Zaświadczeń o ukończeniu szkolenia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.

W dniu szkolenia na e-mail podany podczas zakupu webinarium otrzymasz link do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją.
 
PROGI CENOWE:
Kody rabatowe i progi nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 
20% do 15.02 – kod  NM20
15% do 15.03 – kod:  NM15
10% do 15.04 – kod:  NM10
5%  do 15.05 – kod: NM5

 

Totalna Biologia / NEW MEDICINE to wyjątkowy, bo w pełni nowatorski, holistyczny system uzdrawiania czerpiący z Nowej Germańskiej Medycyny, Biologiki, Totalnej Biologii, Recall Healing. Pozwala na dogłębne zrozumienie zachowań i schorzeń, dotarcie do przyczyn dolegliwości, chorób i problemów, ale także na poznanie NOWYCH możliwości ich rozwiązania, co przyczynia się do efektywności terapii, której rezultatem jest uruchomienie procesu zdrowienia.

Według Totalnej Biologii choroba jest najlepszym rozwiązaniem mózgu, aby utrzymać organizm przy życiu. Mózg nigdy się nie myli i nigdy nie pracuje bez potrzeby; zawsze wybiera rozwiązanie doskonałe biologicznie. Choroba nie jest błędem natury, lecz najlepszym w danym momencie rozwiązaniem mózgu, aby zachować organizm przy życiu najdłużej jak to możliwe. Choroba jest przystosowaniem organizmu do istniejących warunków. Dla człowieka stanowi problem, ale dla biologii jest atutem.

Totalna Biologia / NEW MEDICINE skierowana jest przede wszystkim do lekarzy, psychologów, terapeutów, coachów i wszystkich tych, którzy zajmują się sprawami zdrowia lub chcą pomóc sobie lub bliskim. 

Na szkoleniu uzyskasz nowe, innowacyjne i – co ważne – SKUTECZNE metody pracy z klientem. 

Na szkoleniu zdobędziesz wiedzę z podstaw NEW MEDICINE. Metoda ta oparta jest na psychosomatyce, biologii, anatomii i Pięciu Biologicznych Prawach Natury. Pozwala w precyzyjny sposób dotrzeć do prawdziwych i źródłowych przyczyn chorób i zachowań. Pozwala również uwalniać mechanizmy utrzymujące je w ciele. 

Odnalezienie źródła problemu pozwala uwolnić zapisane w ciele emocje, których doświadczyliśmy podczas trudnych życiowych wydarzeń.

Wszystkie choroby mają źródło w psychice, emocjach i doświadczeniach. We wszystkich metodach psychosomatycznych najważniejszy jest mózg. Biologiczne mechanizmy związane z jego pracą uruchamiają choroby i dolegliwości. Niektóre z nich zostawiają po sobie ślady, które są widoczne na skanach mózgu. 

  • Zdobędziesz na nim kompleksową wiedzę, dzięki której zrozumiesz jak i dlaczego powstają konkretne choroby i zachowania 
  • Dowiesz się dlaczego niektóre z nich się powtarzają (np. alergie, nawracające infekcje) i pojawiają w danym miejscu ciała. 
  • Z precyzyjną dokładnością będziesz w stanie zrozumieć cały mechanizm w odniesieniu do konkretnej osoby.
  • Nauczysz się odnajdywać konflikty emocjonalne, które spowodowały chorobę. 

Zrozumiesz, że choroby nie pochodzą z zewnątrz, są naszą odpowiedzią na świat zewnętrzny i nasze jego doświadczanie.

Szkolenia Totalnaj Biologii / NEW MEDICINE oferują Tobie nowoczesny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomogą Ci zrozumieć kim naprawdę jesteśmy z biologicznego punktu widzenia. Te warsztaty są zdecydowanym przejściem na nowy poziom świadomości. Teraz po raz pierwszy można powiedzieć, że choroba naprawdę ma sens, znaczenie, że pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi a co ukrywa się w głębi naszej podświadomości. To nowe racjonalne spojrzenie na zjawisko „choroby” jest naszym „wewnętrznym uzdrowicielem”. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego i przepracowanie doświadczenia związanego z tą traumą, są najlepszą ścieżką ku lepszej przyszłości, wolną od retrospekcji. Świadomość tego, co niesiemy wewnątrz, jest pierwszym krokiem w kierunku zdrowia, w kierunku urzeczywistnienia nas takich jakimi naprawdę jesteśmy.

PROGRAM PSYCHOSOMATYKI DZIECIĘCEJ:

Level: 1 – 2 – 3

1. Drzewo genealogiczne. Powiązania międzypokoleniowe. Choroby wieku dziecięcego w systemie rodzinnym. Jak objaw działa na zadania rodziny?

2.  Poczęcie jako punkt wyjścia dla losów, charakteru i chorób dziecka.

3. Psychosomatyka stanów patologicznych i chorób w czasie ciąży. Zaburzenia psychoemocjonalne kobiet w ciąży. Ich przyczyny i sposoby wyjścia z trudności psychologicznych i fizjologicznych w czasie ciąży.

4. Psychosomatyka porodu. Poród jako pierwszy egzamin w życiu dziecka. Porody skomplikowane (trudne) i ich konsekwencje. Psychosomatyka cięcia cesarskiego.

5. Etapy rozwoju dziecka w kontekście psychosomatyki. Fazy rozwoju dziecka od okresu postnatalnego do okresu dojrzewania. Okresy wrażliwe.

6. Pierwszy rok w życiu dziecka.

7. Miejsce ojca w życiu dziecka.

8. Dziecko 3- letnie. Zaparcia. Enkopreza (nietrzymanie stolca – tł.), enureza (moczenie nocne- tł.). Cechy wieku. Problemy władzy i formowanie cielesnego ja.

9. Dziecko 5- letnie. Kształtowanie preferencji seksualnych. Tożsamość płciowa. Cechy wieku.

10. Dziecko 7 – letnie. Problemy kradzieży. Niekontrolowana agresja. Fobia szkolna.

11. Agresja. Obawy. Reakcje histeryczne. „Normalne lęki” każdego wieku. Sposoby korekty.

12. Cechy pracy z preadolescencją (wczesna faza dorastania – tł.) i adolescencją. Metody i ćwiczenia.

13. Problemy zależności/ uzależnień. Komputer, narkotyki, alkoholizm.

14. Triangulacja. Konflikty rodzinne. Dziecko po rozwodzie.

15. Dorastanie i dojrzewanie płciowe oczami psychosomatyka.

16. Psychosomatyczne aspekty zaburzeń i zespołów genetycznych.

17. Choroby alergiczne u dzieci. Sposoby rozwiązywania psycho- emocjonalnych konfliktów alergii. Nietolerancja pokarmowa i alergia pokarmowa.

18. Psychosomatyka przeziębień, zapalenia oskrzeli, astmy oskrzelowej u dzieci.

19. Psychosomatyka zaburzeń ze spektrum autyzmu i dysleksji. Okres programowania, scenariusze rodzinne, sposoby rozwiązywania konfliktów i życia z problemami rodziców.

20. Praca z rodzicami. Rodzice jako psychoterapeuci. Praca z dzieckiem za pośrednictwem rodzica.

21. Praca z rysunkiem. Podstawowe symbole w rysunkach dzieci.

22. Metody projekcyjne w pracy z chorobami wieku dziecięcego.

23. Praktyka gry. Stwórz własną grę ze swoim dzieckiem.

24. Bajkoterapia w profilaktyce i korekcji chorób psychosomatycznych. Sposoby rozwiązywania dziecięcych trudności w bajkowej fabule. Archetypy męskie i żeńskie.

 

Kody nie obowiązują na pakiety


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
26 maja 2023 @ 10:00
Koniec:
28 maja 2023 @ 18:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line