IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Re-Integracja Wewnętrznej Przestrzeni — ISM Body/Soul Training

Re-Integracja Wewnętrznej Przestrzeni

ISM Body/Soul Training z Mistrzem Yu Jae-Sheen/SooJin Kim i Partnerami ISM

Zmieniamy świat, żyjąc z poszerzoną świadomością, głębszą wewnętrzną integracją i większym spełnieniem. Wszystko to możemy osiągnąć dzięki konsekwentnej praktyce, dzięki swojej Wewnętrznej Przestrzeni, które pomoże otworzyć Ci się na głębię przestrzeni prawdy, przestrzeni oryginalnej i twojej esencji. Regularne życie w czystej głębi, nieograniczonej świadomości pozwoliło setkom tysięcy ludzi widzieć i odczuwać świat z coraz większą otwartością, głębszą empatią i większą jasnością — tym właśnie podzielimy się z Wami podczas weekendu. Wszystkie podstawy praktyki plus czysta transmisja energii, która będzie rezonować w każdym z nas.

Dzień 1 (25.06) — Oświecone Ciało

Dzień 2 (26.06) — Przebudzone Serce

Dzień 3 (27.06) — Klarowna wewnętrzna wizja

Godz: 9:00 – 12:00
Spotkanie tłumaczone będzie na j. polski. Dzień przed spotkaniem na podany adres otrzymasz link rejestracyjny (sprawdź również SPAM).
Po spotkaniu otrzymasz dostęp do jego nagrania oraz certyfikat uczestnictwa w wersji elektronicznej. Spotkanie to zalicza 24h do certyfikacji Facylitatora SUNDAO; ISM ( wymaga minimum 40 godzin corocznego treningu CEU [continuing education units – jednostki kształcenia ustawicznego] z Mistrzem Yu).


Nasza Wewnętrzna Przestrzeń pozostaje jednocześnie najbardziej znanym i najbardziej tajemniczym aspektem naszego życia. Jesteśmy coraz bardziej świadomi tego, jak ta jakość świadomości energetycznie wpływa na całe nasze zdrowie, relacje, partnerstwo, pracę, projekty, biznes i ciągłą podróż pełnej reintegracji fizycznej, emocjonalnej, psychicznej i duchowej.
Poświęć chwilę, aby zauważyć i przyznać się, jak daleko zaszedłeś. Potrzeba nas wszystkich, aby uruchomić ten nowy świat. Dołącz do nas, aby ponownie spotkać się jako jedno serce Wewnętrznej Przestrzeni.

ISM zaprasza nas poprzez trójwymiarowe podejście, które obejmuje:

Fizyczne, emocjonalne ciała i system energetyczny jako domenę uczenia się, zrozumienia, przebudzenia, integracji, przynoszenia rozwiązań i spełnienia. Lekkie ruchy, medytację z przewodnikiem, interaktywne ćwiczenia i inspirujące rozmowy. Nasze ciała są naszymi nośnikami energii w tym życiu, ponieważ każde ciało wspiera inny stan istnienia i świadomości. Szkolenie ISM jest zaproszeniem do stania się latarnią morską w swoim świecie. Twoja obecność świeci światłem, które przynosi Twoje spełnienie i sukces.

Zreintegruj swoją praktykę ISM

Odkryj na nowo moc swojej praktyki, poczuj moc partnerstwa i obudź swoją najlepszą wersję.

Ponownie dostosuj się do swojej Najgłębszej Prawdy.

Spędź doskonale inspirujący weekend z naszymi Partnerami, łącząc się z Wewnętrznym Spokojem i ciszą, relaksując się, wyrównując i odmładzając swoje ciało/duszę.

Ponownie zaangażuj swoją Wewnętrzną Wizję

Podaruj sobie prezent! Uzyskaj stan energetyczny wiedzy, miłości i posiadania jako drogę do pełnej reintegracji, obfitości, miłości i zaufania. Porzucamy stare paradygmaty, które już nam nie służą i marzymy o nowym wspieranym przez naszą Najgłębszą Prawdę – Przestrzeń Wewnętrzną.

To, czego doświadczyłeś jako „Przestrzeń Wewnętrzna”, to tak zwana Dusza, Duch, Świadomość. Kiedy ludzie próbują podejść do tego koncepcyjnie, pojawia się wiele nieporozumień i sprzeczności.To jeden z powodów, dla których stworzyliśmy neutralne słowo „przestrzeń wewnętrzna” i pozwoliliśmy ludziom „odczuć” ją na sobie.

~Mistrz Yu Jae-Sheen


OPINIE UCZESTNIKÓW

 „Co za warsztat, co za medytacja, jakie wglądy, jakie urozmaicenie w medytacji i muzyce! Kontrolowanie życia to nie tylko złudzenie. Jestem zaskoczony, nie mam słów żeby to opisać.”
„Każdy warsztat i retreat odkąd Cię poznałem jest inny, ale jednocześnie jest taki samo w aspiracjach i inspiracjach. Dziś była czysta kwintesencja, wieloaspektowy lśniący diament jako lśniące aspekty osobowości i wszystkich, którzy uczestniczyli. Głęboka wdzięczność i pokłon wam obojgu!”
„Czuję zupełnie nową jakość mojej Istoty – więcej ekspansji, więcej akceptacji, więcej miłości – większa Przestrzeń Wewnętrzna – trudno to wytłumaczyć – tak się cieszę, że będziemy kontynuować naszą podróż, przytulam Was w swoim Sercu.”
„Z głębi serca dziękuję Wam za ten warsztat! Wszystkie procesy były tak delikatne, miękkie i przyjemne. Cały czas czułam wsparcie! Wsparcie od siebie, z całego Wszechświata, wsparcie od każdego kwiatu Ziemi, od moich korzeni, od naszych bratnich dusz ISM i oczywiście od Was. Poczułam całość. To było potężne!”
„Chciałbym podziękować za piękne i nieopisane spotkanie w ten weekend. Wszystko, czego doświadczyłem, było pozaziemskie. Każde spotkanie i praktyka odsłania nowe warstwy, nowe zrozumienie i pomysły. Jestem w dobrze prowadzonej podróży. Dziękuję za to partnerstwo.”
„Każde spotkanie jest jak nowy wymiar czegoś głębokiego, co rezonuje i wznosi na wyższy poziom! Dziękuję za dzielenie się swoją Wewnętrzną Przestrzenią.”
„Chcę powiedzieć, że jakość i konfiguracja spotkania ISM online jest nawet lepsza niż któregokolwiek ze spotkań offline, z wyjątkiem faktu osobistego kontaktu i uścisków na żywo! Mam na myśli to z kilku powodów: wystarczy 3 godziny dziennie, aby skupić się na zmianach i nie za bardzo się przeładowywać! Te webinary są bezcenne.”
„Byłam bardzo poruszona ostatnim spotkaniem i każdym powiedzianym słowem. Jestem zachwycona i wdzięczna, że mogę uczestniczyć w tym projekcie, być częścią tych spotkań, a ta niesamowita transformacja, zmiany, które zauważyłam w tym tygodniu były ogromne. Dziękuję Wam!”
„To nowe doświadczenie, bardzo głębokie i realistyczne. Dziękuję za spotkania i medytacje. Rzeczywiście otwiera się przede mną inny świat wewnętrzny.”
„To było cudowne! Czas refleksji, szukania swojej wewnętrznej przestrzeni, generowania dobrej energii, rozwijania potencjału twórczego, odnajdywania kobiecości, marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam tak szczęśliwa. Czuję że to dopiero początek mojej podróży, początek mojej drogi i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co odczułam”


Zajęcia poprowadzą:

 

Mistrz Yu Jae-Sheen: (Mistrz starożytnej sztuki Sundao, współzałożyciel ISM: Integralnej Metody Somatycznej)

Najbardziej innowacyjny i dynamiczny nauczyciel medytacji. Autor książek, w tym „Sundao. Starożytny trening umysłu, ciała i ducha”.
Po ponad 30 latach dzielenia się wiedzą i spotkaniach z tysiącami ludzi z całego świata, Mistrz Yu stworzył przełomowy program SUNDAO; ISM. Stanowi on interpretację starożytnego taoizmu, buddyzmu oraz duchowe zrozumienie medycyny orientalnej. To sztuka treningu ciała, umysłu i duszy. Połączenie ćwiczeń fizycznych z formami oddychania przeponą w celu pielęgnowania i regulowania wewnętrznych zasobów energii naszego ciała. Szereg medytacji oraz trening umysłu i ciała, niezbędny do fizycznego, mentalnego i duchowego rozwoju każdego człowieka.


 

SooJin Kim (Współzałożycielka ISM oraz Inner Space Meditation and Music).

Współtworzyła razem z Mistrzem Yu metodę Sundao; ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym w dzieleniu się swoimi odczuciami i wyrażeniem własnych emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości.
Od ponad 20 lat dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen. Jej droga do Wewnętrznej Przemiany rozpoczęła się po poważnej kontuzji. Poszukiwała rozwiązania, aby poradzić sobie z silnym bólem fizycznym płynącym z jej częściowo sparaliżowanego ciała. Po wypróbowaniu różnych metod medycyny zachodniej i wschodniej, zaczęła badać wszystkie możliwe sposoby podejścia do tematu. Odkryła metodę SUNDAO, która łączy trening ciała, umysłu i ducha. Zaczęła ją stosować i zauważa znaczące zmiany w funkcjonowania ciała. Ćwiczenia, krok po kroku pomogły jej uzyskać pełną sprawność.
Gdy ujrzysz Mistrza Yu i SooJin razem przekonasz się o sile i energii tej metody.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
25 czerwca 2021 @ 09:00
Koniec:
27 czerwca 2021 @ 12:00
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://evenea.pl/pl/wydarzenie/reintegrationpl