IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

15 lat Recall Healing® / Totalna Biologia® – Międzynarodowa Konferencja – Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie

Międzynarodowa Konferencja z okazji 15-lecia Recall Healing® / Totalna Biologia®

Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie

17-18 czerwca on-line


W dniu konferencji otrzymasz link do pokoju webinaryjnego.

Uczestnicy konferencji otrzymują 3 miesięczny dostęp do nagrania konferencji.

Uczestnictwo w konferencji pozwala zaliczyć 16 godzin wykładów do uzyskania Dyplomu Recall Healing® / Totalna Biologia®

Wśród uczestników konferencji rozlosujemy
15 szkoleń Recall Healing
15 Leksykonow Recall Healing

27 szkoleń w Szkole Totalnej Biologii IWW
27 podręczników wydawnictwa Wena

Dla uczestniczek i uczestników specjalne rabaty urodziwe!

Zachowaj swój bilet! Nagrody będą losowane z biletów!

Świętujmy razem!

Kluczem do wszelkich zmian jest świadomość. Niezależnie od tego czy chcesz zmienić coś w sobie czy w otaczającej Cię rzeczywistości, wszystko ma swój początek w Twojej świadomości. Świadomość uzdrawia, zmienia sposób myślenia, poprawia jakość życia i zapobiega. Świadomość może zmienić świat, aby naprawdę tego doświadczyć, zmianę zacznij od siebie.

Zapraszamy na Międzynarodową Konferencję, podczas której poznasz teoretyczny, praktyczny i energetyczny aspekt Totalnej Biologii. Odkryjesz nowe, niesamowite odsłony i konteksty Totalnej Biologii, w których tajniki wprowadzą Cię wykładowcy i prelegenci z całego świata. Totalna Biologa jest wspólnym mianownikiem wielu holistycznych metod, które będziesz mieć okazję poznać! Zalecenia dotyczące stylu życia, odżywiania, postrzegania!

Dzień 1:  Recall Healing® / Totalna Biologia®
11:45 – 21:00

11:45 Otwarcie konferencji – Irena Galińska
12:00 – 13:15 Sundao;ISM – „The Great Meditation 2023 – Mastery of Life” – Wielka Medytacja 2023 – Mistrzostwo Życia”- Master Yu Jae Sheen i SooJin 

Każda życiowa zmiana zanim zaistnieje w wymiarze fizycznym zaczyna się w Twojej energii. Miejscem, w którym możesz się z nią połączyć jest Twoja Przestrzeń Wewnętrzna. Medytacja z Mistrzem Yu i So Jin otwiera nie tylko konferencję, ale także każdego z nas na kreowanie takiej rzeczywistości, jakiej naprawdę pragniemy. Sundao; ISM – Integralna Metoda Somatyczna to holistyczny, praktyczno-duchowy wymiar Totalnej Biologii/ Recall Healing dostępny dla każdego. Medytacja i wprowadzenie do metody Sundao;ISM.

13:30 – 14:45 dr Piotr Pałagin – Zmiany i transformacja a zdrowie psychiczne

Zmiany nastroju, depresja, zaburzania lękowe a nawet wybuchy złości mają swoje logiczne uzasadnienie w naszej biologii. Odpowiedzialne są za to konstelacje, czyli w odpowiedniej konfiguracji uaktywnione przynajmniej dwa przekaźniki w mózgu oraz związane z nimi konflikty emocjonalne. W jeszcze szerszej perspektywie na nasze zdrowie mentalne wpływają także ustawienia planet, a konkretnie Merkurego. Jego symbolizm w kontekście Gwiazdy Magów związany jest z obszarem psychicznym i myśleniem i mówi: “myśleć jest ciężko, a nie myśleć – jeszcze ciężej”. Rozumienie mechanizmów powstawania chorób psychicznych w połączeniu z wymiarem symbolicznym możemy wykorzystać w profilaktyce. W zachowaniu zdrowia mentalnego pomoże nam autentyczne odczuwanie, nazywanie rzeczy po imieniu oraz spójność pomiędzy tym co myślimy i czujemy, a tym co robimy. Jak zapobiegać chorobom psychicznym w kontekście Totalnej Biologii/RH ? Co ma wspólnego Merkury i biologiczne konflikty mentalne człowieka? Jak w sposób symboliczny interpretować i wykorzystywać w praktyce? Wykład dr Piotra Pałagina lekarza, homeopaty, psychoterapeuty, seksuologa i astrologa, autora własnej zintegrowanej metody terapeutycznej.

14:45 – 15:30 Przerwa obiadowa
15:30 – 17:00 dr Michelle LaMasa Dawson – Recall Healing® / Totalna Biologia® – Praktyczne narzędzia zmiany rzeczywistości.

Dzięki metodzie Totalnej Biologii / Recall Healing i jej narzędziom możesz dokonywać niezwykłych zmian na poziomie fizjologicznym, biologicznym i chemicznym w swoim ciele fizycznym. Możesz pozbyć się alergii, bólów głowy czy innych dolegliwości, ale także doświadczyć zdumiewających zwrotów akcji w swoich relacjach, przekonaniach, finansach i obszarze zawodowym. Niezależnie od tego, jaki aspekt Twojego życia chciałabyś/chciałbyś zmienić, wszystko zaczyna się od Ciebie. Jak skutecznie pracować z własną podświadomością dzięki narzędziom Totalnej Biologii? Jak korzystać z narzędzi Totalnej Biologii w swoim codziennym życiu? Które z narzędzi Totalnej Biologii wybrać i czym się kierować?

Dr Michelle LaMasa Dawson przedstawi najskuteczniejsze narzędzia kreowania rzeczywistości poprzez świadomość. Podzieli się z Tobą merytoryczną wiedzą, wieloletnim doświadczeniem oraz historiami osób, które dzięki Totalnej Biologii przeprogramowały swoje życie, pozbyły się ograniczających schematów i skierowały je na zupełnie nowe tory. Ty też możesz to zrobić!

17:15 – 19:00 dr Gilbert Renaud – „Bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie”

Świadomość może być Twoim najlepszym lekarstwem, a to, co ukryte w podświadomości największą przeszkodą na Twojej drodze do szczęścia. Programy i przekonania zakodowane w Twojej podświadomości wpływają na WSZYSTKO, czego doświadczasz w swoim życiu. Otaczający Cię ludzie, relacje, sytuacja zawodowa nigdy nie są przypadkowe. Przydarzają Ci się dlatego, że z Tobą rezonują. Aby uzdrowić ciało, zacznij od uzdrowienia przekonań. Aby uzdrowić swoją rzeczywistość po prostu “bądź zmianą, którą chcesz ujrzeć w świecie”.

Chcesz wiedzieć jak możesz to zrobić i co tak naprawdę oznacza bycie zmianą? Podczas warsztatów dowiesz się w jaki sposób osiągnęli to inni. Dzięki tej wiedzy łatwiej zastosujesz Totalną Biologię w swoim doświadczeniu i poznasz inspirujące historie przemian, które mogą stać się także i Twoim udziałem.

19:15 – 20:45 Okrągły stół facylitatorów z twórcą metody dr Gilbertem Renaud i dr Michelle LaMasa Dawson.

Pierwszy dzień konferencji zakończy spotkanie dr Gilberta Renaud i dr Michelle LaMasa Dawson – współzałożycieli Międzynarodowego Instytutu Recall Healing z Facylitatorami metody.

20:45 – 21.00 Zakończenie pierwszego dnia konferencji

 

Dzień 2: Recall Healing® / Totalna Biologia® – naturalne metody komplementarne
12:00 – 20:00

12:00 – Otwarcie drugiego dnia konferencji – Koncert Irena Galińska
12:30 – 13:30 dr Aleksander Fadiev – Homeopatia – naturalna metoda transformacji na poziomie energetycznym

W Totalnej Biologii / Recall Healing świadomość jest kluczem do każdej, nawet najmniejszej zmiany. Chociaż stanowi aż 80 procent naszego sukcesu, to aby uwolnić i przetransformować biologiczne konflikty i związane z nimi emocje potrzebujemy odpowiednich narzędzi. Homeopatia jest jednym z nich! Umożliwia zastosowanie mnogości skutecznych rozwiązań. Wspiera proces transformacji i uwalniania emocji, a także przyspiesza proces uzdrawiania na poziomie komórkowym.

13:45 – 14:30 Isabelle Boos – Dekodowanie Bioenergetyczne – transformacja na poziomie bioenergetycznym

Biologia Energetyczna to holistyczne podejście do życia i zdrowia uwzględniające biologię, energetykę, emocje, symbolizm, duchowość oraz uniwersalne prawa Wszechświata. Perspektywa ta umożliwia nam spojrzenie na wszystkie aspekty naszego życia, w tym każdą zmianę, chorobę, dolegliwość i transformację poprzez multidyscyplinarny pryzmat łączący materię z energią. Dowiedz się jak dekodować choroby, schematy i generować zmiany aby doświadczać transformacji we wszystkich niezbędnych obszarach.

14:30 – 15:00 Przerwa obiadowa
15:00 – 15:45 Tomasz Różański – Totalna Konopia – roślina przyszłości

Co mają ze sobą wspólnego konopie siewne i Totalna Biologia? Zdecydowanie więcej niż można by przypuszczać! Z tego względu Medycyna Konopna jest skutecznym wsparciem w rękach facylitatorów Totalnej Biologii, ale nie tylko! Zapraszamy na wykład ,który przeniesie Cię w fascynujący świat medycznego potencjału konopi siewnych. Dowiesz się o niezwykłych właściwościach tej rośliny, o których jeszcze nie słyszałaś/nie słyszałeś i jej wpływie na zdrowie oraz dobre samopoczucie. Poruszone zostaną zagadnienia dotyczące terapeutycznego wykorzystania konopi w leczeniu różnych schorzeń, przyspieszaniu regeneracji i uwalniania konfliktów emocjonalnych. Udowodnimy Ci, że konopie mogą zrewolucjonizować dziedzinę medycyny i otworzyć zupełnie nowe możliwości terapeutyczne. Dołącz do nas, aby poznać tę niesamowitą roślinę, która jest przyszłością medycyny.

16:00 – 16:45 dr Jolanta Nalewaj-Nowak – Psychodietetyka – jesteś tym co jesz

Jesteś nie tylko tym, co jesz, ale także tym jak jesz i jak trawisz. Nawyki żywieniowe i sposób odżywiania są opowieścią o naszych emocjach i potrzebach wyrażoną w naszej relacji z jedzeniem. Czasami są też historią o tym, że nasze emocjonalne potrzeby nie zostały zaspokojone i towarzyszy nam głód emocjonalny, a czasami sygnałem, że nasz organizm potrzebuje konkretnych substancji. Jak rozróżnić potrzeby fizyczne od psychoemocjonalnych? Jak wpływają na nas niedobory składników odżywczych? Czym tak naprawdę sugeruje się nasz mózg, kiedy mamy ochotę na konkretne produkty? O świadomym odżywianiu i mądrej suplementacji opowie dr Jolanta Nalewaj-Nowak

17:00 – 17:45 Beata Martin Voces – farmacja i dieta – wsparcie dla rodziców – poczęcie, ciąża, rodzicielstwo

Wg Totalnej Biologii na nasze dorosłe życie bardzo silnie wpływa okres sprzed poczęcia, z ciąży oraz z pierwszego roku naszego życia. Podczas tego czasu powstają mechanizmy, które często zostają z nami na całe życie. Warto zwracać szczególną uwagą na stan emocjonalny, a także dbać o wymiar fizyczny. Pomoże nam w tym odpowiednia dieta, farmakologia oraz właściwa suplementacja.

18:00 – 18:45 dr Ałła Kutsenko – Transformacja na poziomie ciała – Osteopatia i terapie ciała – fizyczne wsparcie Totalnej Biologii®

Konflikty biologiczne i emocjonalne manifestują się w ciele po to, aby zasygnalizować nam, że dane obszary naszego życia wymagają uzdrowienia. Jeżeli jest coś, czego nie przepracowaliśmy na poziomie mentalnym, przypomni nam o tym nasze ciało, aby pomóc nam to uwolnić. Dzięki temu możemy zaopiekować się konkretnie tym obszarem, który potrzebuje naszego wsparcia.

Znajomość Totalnej Biologii i praktyk manualnych to holistyczne narzędzia wpływu na organizm człowieka. Techniki takie jak osteopatia, terapia czaszkowo-krzyżowa czy inne terapie manualne wspomagają uwalnianie konfliktów z poziomu fizycznego. Naucz się łączyć te metody, aby osiągać rewelacyjne efekty.

19:00 – 19:45 Déborah Waknine – wykład z medytacją: Trauma i pole morfogenetyczne. Tarot i 22 Iskry Życia – diagnoza i transformacja.

19:45 – 20:00 Zakończenie konferencji

Organizator zastrzega sobie prawo zmian w programie.

 

Aby wziąć udział w samej konferencji wybierz bilet: Udział w konferencji


Z okazji 15-lecia Recall Healing® / Totalna Biologia® specjalna edycja szkolenia

Recall Healing® / Totalna Biologia® – Basic – Level 1

Cena szkolenia (nagranie szkolenia) i udziału w konferencji: 540 zł zamiast 1270 zł
Podczas zakupu biletu Level 1 z udziałem w Konferencji – wpisz kod rabatowy: 15RH

Level I 

2 – 4 czerwca | NAGRANIE

Godziny: 13:00 – 19:30 (czas środkowoeuropejski)
Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na. j.polski i j.rosyjski

Level I jest niezbędny aby móc uczestniczyć w kolejnych szkoleniach Recall Healing /Totalna Biologia

  •  
  • IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody Recall Healing® / Totalna Biologia® w Polsce. 

 

Aby wziąć udział w samej konferencji wybierz bilet: Udział w konferencji


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
17 czerwca 2023 @ 11:30
Koniec:
18 czerwca 2023 @ 20:00
Kategorie Wydarzenie:
, , , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line