IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Recall Healing / Totalna Biologia w pytaniach i odpowiedziach – dr Gilbert Renaud

Webinarium z dr. Gilbertem Renaud

19 maja (nagranie) i 23 czerwca, godz. 18.00 – 20.30
tłumaczenie na j.polski i j.rosyjski
Uczestnicy otrzymują nieograniczony dostęp do nagrania webinarium. 

Superwizja zalicza 2,5 godziny do szkolenia zaawansowanego.


Dwie godziny pytań i odpowiedzi z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość, autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.
Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.
Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Data:
23 czerwca 2022
Godzina:
18:00 - 20:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line