IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Relacje, Związki, Seksualność – TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – dr Michelle LaMasa Dawson

Relacje, Związki, Seksualność – dr Michelle LaMasa Dawson

10 – 12 lutego 
Godziny: 13.00 – 19.30 (czas środkowoeuropejski)

Tłumaczenie: j. angielski z tłumaczeniem na j.polski i j.rosyjski 
Szkolenie on-line

Szkolenie jest elementem szkolenia: 

TOTALNA BIOLOGIA® / RECALL HEALING® – Advanced Level  |  on-line

KURS ZAAWANSOWANY (Advanced Level) to szkolenia tematyczne Recall Healing / Totalna Biologia. 

Aby ukończyć Kurs zaawansowany trzeba mieć ukończonych 5 szkoleń tematycznych (120 godzin zajęć) w tym Toolbox.

Level I (pierwszy stopień szkolenia Recall Healing / Totalna Biologia Basic) jest niezbędny aby móc uczestniczyć w szkoleniach tematycznych wchodzących w skład Advanced Level.
Najbliższe szkolenie Level 1: 27-29 stycznia po jego zakończeniu – możliwość zakupu nagrania.

Zajęcia prowadzidr Michelle LaMasa Dawson / USA, współzałożycielka wraz z dr Gilbertem Renaud Międzynarodowego Instytutu Recall Healing. Jej praca doktorska dotyczyła metody terapeutyczno-rozwojowej Recall Healing. Łączy w swojej pracy ciało, ducha i umysł.


Po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują:
– dostęp do nagrania webinarium do 15.08.23,
– skrypty w j.polskim,
– Certyfikat (w wersji elektronicznej) określający rodzaj kursu i ilość godzin.

 Certyfikaty są podstawą do otrzymania po ukończeniu 120 godzin szkoleń Recall Healing® / Total Biology®*Advanced Level (Każdy trzydniowy kurs to 24 h zajęć)

  • Dyplomów Recall Healing® Advanced Level 
  • Zaświadczeń o ukończeniu kursu Zaawansowanego Recall Healing / Totalna Biologia na drukach Ministerstwa Edukacji Narodowej.  

System nauczania i certyfikacji Recall Healing znajdziesz TUTAJ – kliknij

Uczestnicząc w szkoleniu otrzymujesz bonusy i rabaty. M.in. na zakup kolejnych szkoleń i podręczników uzupełniających do nich w KrainieZdrowia.com.pl.

IWW jest jedyną placówką, certyfikowaną do nauczania metody RH®/TB® w Polsce.


Uzdrawianie przez świadomość

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości. Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Treningi Recall Healing /Totalnej Biologii oferują inny sposób postrzegania zdrowia i życia. Pomagają zrozumieć, kim naprawdę jesteśmy (z biologicznego punktu widzenia). Są pewnego rodzaju przejściem na nowy poziom świadomości, skokiem kwantowym. Można powiedzieć, że choroba ma sens, znaczenie: pokazuje na zewnątrz to, czego nie jesteśmy świadomi, a co ukrywa się w naszej głębi. Ta nowa świadomość jest naszym wewnętrznym uzdrowicielem. Uświadomienie sobie doznanego urazu psychicznego, doświadczenia związanego z tą traumą to najlepsza droga ku lepszej przyszłości, wolnej od retrospekcji.

Jeżeli jesteś terapeutą, lekarzem, psychologiem, psychoterapeutą, a Twoim celem jest pomaganie ludziom; jeżeli chorujesz, doświadczasz bólu albo czujesz, że utknąłeś i nie spełniasz się w jakimkolwiek aspekcie życia, te szkolenia są właśnie dla Ciebie!

 


RELACJE, ZWIĄZKI, SEKSUALNOŚĆ

Główne tematy:

* Słowo relacja/związek oznacza „więź” między partnerami.
* Przegląd poszczególnych etapów rozwoju dziecka.
* Kompleks Elektry i kompleks Edypa: co się wydarzyło między 3 a 6 rokiem życia?
* Możliwe konsekwencje wyboru określonego typu małżonka w przyszłości.
* Triady w przypadku dziewczynki i chłopca, czyli relacja mama – tata – dziecko, która determinuje wybór przyszłego partnera.
* Mój partner/ mąż, żona: moje lustro.
* Wpływ okresu plan-cel na związki.
* Czy poślubiłem/am swoją matkę? Ojca?
* Kolory: opis i znaczenie.
* Jakim jesteś kolorem. Dlaczego kolory uzupełniające się nie powinny się łączyć?
* Konflikty związane z chorobami przenoszonymi drogą płciową, kilka przykładów.
* Interpretacje wybranych snów uczestników. * Czas na pytania i odpowiedzi.


W pakiecie możesz również kupić kolejne szkolenia z Advanced Level:

DEPRESJA i NAŁOGI

Zrozumienie konfliktu, który uruchamia i programuje DEPRESJĘ jest niezwykle istotne i musi być wprowadzone w codzienne życie, aby móc osiągnąć głębokie uzdrowienie na wszystkich poziomach bytu. Ten program jest dopasowany tak, abyś podczas warsztatów mógł doświadczyć psychologicznych zmian, które wywrą długotrwały wpływ na Twoje życie.

Wyobraź sobie kim byś się stał, jakbyś się czuł i co mógłbyś osiągnąć, gdybyś nie cierpiał na depresję…

dr Michelle LaMasa-Schrader-Dawson oferuje każdemu uczestnikowi tych warsztatów poważną zmianę! Ten warsztat pomoże odzyskać radość życia oraz sporządzić nowe plany na przyszłość. Ten warsztat jest prawdziwy. Dla prawdziwych ludzi. Dla prawdziwego życia. „Pragniemy dla Ciebie jak najlepszego życia. Miej tupet być szczęśliwym!”

Główne tematy:

Depresja

* Zrozumienie depresji. Skąd ona pochodzi? * Dwa biologiczne sposoby pozwalające zrozumieć depresję * Patowa sytuacja hormonalna * Terytoria * Pragnienia i frustracje * Poczucie winy i niska samoocena * Wpływ Drzewa Rodowego, Projektu//Celu oraz Linii Życia * Czy ludzie odczuwają depresję 24/h na dobę? * Depresja selektywna * Przykłady i prawdziwe przypadki

Nałogi

Możliwe źródło nałogu * Znaczenie * Przykłady * Papierosy * Alkohol * Narkotyki * Hazard * Sex * Pornografia * Zaburzenia obsesyjno-kompulsywne np. pracoholizm, uzależnienie od religii.

Czy możliwe jest czuć się lepiej oraz być mniej przygnębionym? Wyobraź sobie, gdyby to było możliwe….


BIOLOGIA DZIECKA

Nasze życie zaczyna się kształtować nie w chwili poczęcia, ale 9 miesięcy przed nim. Emocje Twoich rodziców. Ich oczekiwania, potrzeby, warunki życia, okoliczności Twojego przyjścia na świat. Twoje życie jest odbiciem tego wszystkiego. Że to co skrywa może odmienić Twoje życie i życie Twojej rodziny.

Jesteśmy częścią naszego drzewa rodowego. Znając zakamarki historii swojej rodziny możesz łatwiej wpływać na obecne problemy zdrowotne, emocjonalne, egzystencjonalne. Zmieniać swoje życie na lepsze.

Główne tematy:

• Moment poczęcia dziecka • Główne zagadnienia biologiczne • Jak konflikt psychologiczny staje się biologiczny? • „Koncepcja ścieżki” • Wpływ przekonań na nasze doświadczenia • DHS (Syndrom Dirka Hamera) i sposób jego przenoszenia do biologii • Dwie fazy choroby • Wątpliwości i absolutna pewność • Uniwersalne prawo stworzenia wszystkich rzeczy • Plan/cel: programowanie dziecka • Ponadpokoleniowość: wpływ trzech poprzednich generacji • Magiczny kwadrat: powiązania pomiędzy rodzeństwem • Kontakt skóry ze skórą • Znaczenie pierwszego „a”, ciąża i narodziny, odróżnianie zaburzeń w nauce od problemów w nauce, odkodowywanie niektórych zaburzeń i chorób okresu dzieciństwa i inne problemy. • Wyjaśnienie i zrozumienie teorii: Pierwsza konsultacja • Przypadki z życia i przykłady podczas 3 dniowych warsztatów – zaczerpnięte z własnych doświadczeń uczestników warsztatów

Jeśli uda nam się odnaleźć właściwe wspomnienie (konflikt), należące do rodziców, uzdrowienie jest natychmiastowe.

 


Metoda Recall Healing / Totalna Biologia to potężne narzędzie pomagające w dotarciu do prawdziwego problemu, głęboko ukrytego w podświadomości.


Informacje organizacyjne:

W dniu kursu na podany podczas zakupu biletu adres e-mail uczestnicy otrzymają dostęp do pokoju webinaryjnego wraz z pełną instrukcją. Po zakończeniu kursu uczestniczki/uczestnicy otrzymają skrypt w formie pdf oraz trzy miesięczny dostęp do nagrania webinaru. Jeśli nie otrzymacie powiadomienia proszę sprawdzić folder SPAM!

Osoby powtarzające kurs w ramach Szkoły IWW – prosimy o kontakt mailowy kursy@iww.pl w celu otrzymania kodu promocyjnego upoważniającego do udziału w szkoleniu z 50% rabatem.

  • Zalecamy uczestnictwo w kursie online – otrzymasz dostęp do nagrania kursu po jego zakończeniu, jednak uczestnicząc w nim online uczestniczysz w procesie grupowym i możesz na bieżąco zadawać pytania.

Kody rabatowe nie obejmują pakietów – dotyczą tylko pojedynczych szkoleń. 

 

 


Podziel się tym wydarzeniem

  • To wydarzenie minęło.

Szczegóły

Początek:
10 lutego 2023 @ 13:00
Koniec:
12 lutego 2023 @ 19:30
Kategorie Wydarzenie:
, , ,
Wydarzenie Tagi:
, , , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line