IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

Seksualność – Superwizja Recall Healing®/Totalna Biologia®

Seksualność w Recall Healing® / Totalnej Biologii®

14 sierpnia |  godz.: 18:00-21:00 | on-line

 

Czy poślubiłeś swoją matkę? Czy poślubiłaś swojego ojca? Partnerstwo i relacje w Recall Healing® / /Totalnej Biologii®

18-19 lipca |  godz.: 18:00-21:00 | on-line

dr Gilbert Renaud – twórca Recall Healing®

webinarium w j. angielskim z tłumaczeniem na j. polski i j.rosyjski

  • Uczestnicy otrzymują dostęp do nagrania.
  • Superwizja zalicza 6 godzin do Szkolenia Zaawansowanego Recall Healing® / Totalna Biologia® – Advanced.

Uwaga! Żeby wynieść maksymalne korzyści z Superwizji – wskazane jest uczestnictwo w Szkoleniu podstawowym Recall Healing®/Totalna Biologia® – Basic – Level 1.  

 

SEKSUALNOŚĆ – 14 sierpnia

Biologiczne seks jest esencją życia, jednak znaczenie sfery seksualnej nie ogranicza do przyjemności czy możliwości przekazywania genów. Jest cennym źródłem wiedzy o nas samych, o naszych historiach, traumach i programach rodowych, o tym, co potrzebuje zostać uwolnione i zauważone. W biologii nic nie dzieje się bez przyczyny, wszystko ma swój sens.

Doświadczasz braku popędu w sferze seksualnej? Odrzucasz swoją seksualność? Nie masz ochoty na seks pomimo, że żyjesz w “szczęśliwym związku”? Nie możesz osiągnąć orgazmu? Czujesz się seksualnie niespełniona/niespełniony? Zastanawiasz się jakie są przyczyny seksualnych dewiacji, bolesnego współżycia czy nadmiernej ochoty na seks?

Wyjaśnienie znajdziesz w Totalnej Biologii/ Recall Healing. Dołącz do superwizji z dr. Gilbertem Renaud, który przedstawi Ci „seksualność w pigułce” i odpowie nawet na te pytania, których być może wstydzisz się zadać.

Wg Totalnej Biologii/ Recall Healing seksualność, a także wszystkie aspekty i problemy z nią związane mają swoje źródło w podświadomości. Zakorzenione w niej konflikty emocjonalne i związane z nimi przekonania rzutują na naszą strefę seksualną i na to, co dzieje się za drzwiami naszej sypialni.

Podświadomość wpływa zarówno na nasze preferencje i zachowania seksualne, brak libido, nadmierny popęd seksualny, jak i wszelkie “fizyczne” aspekty związane z seksualnością: od zaburzeń hormonalnych, przez brak erekcji, aż do infekcji intymnych i chorób wenerycznych.

PARTNERSTWO i RELACJE – 18-19 lipca

Czy jesteś “żoną swojego Ojca”? Czy jesteś “mężem swojej Matki”? Zauważasz podobny schemat, problemy, dylematy? To Ty zawsze dajesz więcej, bardziej się starasz, zabiegasz o partnera, wybaczasz kolejne zdrady?  Wszystko ma swoje biologiczne uzasadnienie. Nasi partnerzy nigdy nie pojawiają się w naszym życiu przypadkiem.

Nieuświadomione konflikty, emocje, traumy, historie rodowe powodują, że “Twój partner/Twoja partnerka stanie się Twoim lustrem, które ukaże Ci nierozwiązane sprawy”.

Spójrz na swój związek przez pryzmat Totalnej Biologii/ Recall Healing.

Zauważ, nazwij, przyjmij i uwolnij, a historia nie musiała się powtarzać.

Związki i relacje, z których pochodzimy pozostawiają po sobie ślad manifestujący się w naszych przekonaniach, wyborach życiowych, decyzjach i preferencjach. Programy zakodowane w dzieciństwie zostają z nami tak długo, dopóki nie zostaną uświadomione i zintegrowane. To z nich “czerpiemy” wzorce dla związków i relacji, które sami tworzymy. Nasze relacje są odzwierciedleniem naszych podświadomych kodów i programów.

 

Superwizje z dr Gilbertem Renaud, twórcą metody Recall Healing® / Totalna Biologia®  – Uzdrowienie przez świadomość mają na celu poszerzanie wiedzy z zakresu Totalnej Biologii® / Recall Healing® i doskonalenie warsztatu terapeutycznego osób posługujących się w swojej pracy terapeutycznej metodą Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

Podczas spotkania facylitatorzy mogą podzielić się swoimi trudnymi, skomplikowanymi czy zaskakującymi przypadkami terapeutycznymi i rozwiązać je wspólnie z dr Gilbertem Renaud i pozostałymi facyltatorami.

 

W Totalnej Biologii® / Recall Healing® świadomość jest niezbędnym elementem każdego procesu uzdrawiania. Jednakże samo „bycie świadomym” nie zawsze jest wystarczające. Istnieją subtelne i zarazem diametralne różnice w postrzeganiu świadomości oraz w doświadczaniu „bycia świadomym”. Facylitator Totalnej Biologii® / Recall Healing® musi podnieść swoją świadomość ponad pewien poziom i zrozumieć jej prawdziwą istotę.

Dołącz do superwizji z dr. Gilbertem Renaud i dowiedz się, co robić kiedy już uświadomimy sobie konflikt emocjonalny stojący za przyczyną naszych problemów oraz jak zwiększać swoją świadomość jako Facylitator Totalnej Biologii® / Recall Healing®.

 

dr Gilbert Renauddr Gilbert Renaud – twórca metody Recall Healing® – Uzdrawiania przez świadomość. Kanadyjski terapeuta i coach. Profesjonalista w dziedzinie medycyny holistycznej. Od 1981 roku towarzyszy ludziom w procesach głębokiego uzdrawiania. Członek Rady Naukowej Integra MedAcademy. Założył Szkołę Naturopatii Higher Laurentians w kanadyjskiej prowincji Quebec. Pobierał nauki u najlepszych specjalistów nowej medycyny na świecie.

dr Gilbert Renaud jest autorem Leksykonu Recall Healing, Totalna biologia. Biologiczne i emocjonalne znaczenie chorób i zachowań, w którym przybliża temat procesów zachodzących w ciele człowieka, przedstawiając prawie 800 haseł, m.in. takich jak: depresja, bóle kręgosłupa, choroby układu krążenia, migreny, anoreksja, otyłość, cukrzyca i inne.

Recall Healing/Totalna Biologia zakłada, że każda choroba pojawia się jako najlepsze rozwiązanie naszego mózgu wówczas, gdy nasz świadomy umysł nie jest w stanie zająć się traumatyczną sytuacją i przesuwa nierozwiązany problem do podświadomości.

Uświadomienie sobie głęboko ukrytych emocji i opartych na nich przekonań i zachowań prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Nasze wewnętrzne, nieuświadomione konflikty psychologiczne i biologiczne generują choroby i dolegliwości. Docierając do ich źródeł zapewnimy sobie zdrowie.

 


Podziel się tym wydarzeniem

1941078
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Data:
14 sierpnia
Godzina:
18:00 - 21:00
Kategorie Wydarzenie:
, , ,

Miejsce wydarzenia

On-line