IWW – Instytut Wiedzy Waleologicznej

Ładowanie Wydarzenia

SPOKÓJ od środka -Sundao;ISM

Wybierz się tam, gdzie wszystko się zaczyna – do Twojej Przestrzeni Wewnętrznej – poznaj podstawy starożytnej metody SUNDAO przystosowanej do współczesnego odbiorcy z Zachodniego kręgu kulturowego!

 

Odnajdź swój SPOKÓJ od środka – Twoje Centrum. Stabilne, niezmienne, dające siłę i ochronę.

 

To niebywała okazja do poznania podstaw SUNDAO;ISM (Integral Somatic Method)!

Terminy spotkań on-line:

27 lipca | 10 sierpnia | 21 i 28 września

godz. 9.00-12.00

Każde ze spotkań zalicza 3h do certyfikacji Facylitatora Sundao;ISM.

Do 1-go lipca cena 1-go spotkania: 144 zł.
Podczas zakupu wpisz kod: sundao

Do końca lipca z kodem WAKACJE724 20% zniżki na pojedyczne spotkania.

Cena pojedynczego spotkania dla Facylitatorów Sundao;ISM i Studentów Szkoły Totalnej Biologii IWW: 149,40 zł Cena zawiera 17% rabat. Jeśli nie pamiętasz swojego kodu rabatowego skontaktuj się z nami.

*Status Studenta Szkoły Totalnej Biologii IWW mają osoby, które ukończyły Level 1 szkolenia Recall Healing/Totalna Biologia – Basic

 

Cztery spotkania on-line, na których:

– naucz się lub przypomnisz sobie podstawy SUNDAO;ISM starożytnej metody zaadoptowanej do warunków i mentalności Zachodniego odbiorcy,

– zintegrujesz je podczas praktyki,

– naładujesz swoje akumulatory,

– odzyskasz spokój wewnętrzny i wewnętrzną stabilizację,

– zakotwiczysz się w Swoim CENTRUM.

Co jeszcze zyskasz?

– Dzięki integracji ciała, ducha i umysłu uwolnisz się od wielu dolegliwości np. chorób, nadciśnienia, bezsenności, bólu, zmęczenia.

– Przekształcisz stres i niepokój w poczucie bezpieczeństwa, stabilności i pewności, że zawsze jesteś głęboko połączona/połączony ze Źródłem.

– Nawiążesz głęboki i prawdziwy kontakt ze swoją wewnętrzną esencją.

– Zyskasz nową świadomość siebie, co pozwoli Ci budować bardziej satysfakcjonujące relacje, oparte na Twoim prawdziwym Ja.

– Poznasz fantastycznych ludzi, naładujesz baterie, zregenerujesz się i odpoczniesz.

Czym jest Sundao;ISM?

Metoda Sundao;ISM polega na spotkaniu z samym sobą poprzez medytacje prowadzone, pracę z ciałem, umysłem i oddechem. Wibracje dodatkowo podnosi muzyka, sztuka i energia grupy. Celem jest wejście w wewnętrzną przestrzeń, w której znajdziesz wszystko czego potrzebujesz, aby odkryć swój prawdziwy potencjał i cieszyć się życiem. Przestrzeń, w której manifestują i kreują się intencje. Każde spotkanie z Mistrzem Yu-Jae Sheen  i SooJin Kim to niesamowite przeżycie, które uwalnia od blokujących przekonań, otwiera nowe perspektywy i poszerza horyzonty. To podróż z umysłu prosto do serca, do pola nieograniczonych możliwości

ISM – Integral Somatic Method

  • Metodologia by znajdywać rozwiązania na każdą sytuację
  • Medytacja by połączyć się ze swoją Wewnętrzną Przestrzenią, w której znajdujemy odpowiedzi
  • Ruch i Oddech – fundamenty naszego Dobrostanu.

Masz okazję doświadczyć głęboko transformującego doświadczenia, które otworzy przed Tobą drzwi do pola nieograniczonych możliwości. Tylko od Ciebie zależy czy je otworzysz! Oprócz tego Praktyka Sundao;ISM jest przestrzenią sprzyjającą głębokiej transformacji, podnoszeniu wibracji i rozwojowi świadomości. Połączymy medytację z ćwiczeniami praktycznymi, wiedzą i prawdziwymi historiami, uczestników. Spotkamy się na wspólnej praktyce, aby się wspierać, rozwijać i dodawać sobie energii. Zintegrujesz ciało, ducha i umysł i uzyskasz dostęp do swojej Przestrzeni Wewnętrznej. Dowiesz się kim naprawdę jesteś i jaki jest Twój prawdziwy cel. Odkryjesz to, co popycha Cię do przodu, uskrzydla i sprawia, że naprawdę żyjesz. Dzięki obecności naszej Wewnętrznej Przestrzeni jesteśmy naturalnie prowadzeni i wspierani w dążeniu do obfitości i świata, w którym możemy dzielić się miłością, błogością i spokojem. Wystarczy się na nią otworzyć!

Spokoju i prawdziwej radości możesz doświadczać tylko wtedy, gdy czujesz kim naprawdę jesteś! Odnaleźć to możesz w swojej wewnętrznej przestrzeni.

Intencją warsztatów jest stworzenie przestrzeni, która będzie podstawą do odnalezienia tego, czego naprawdę pragniesz wraz z nowymi pomysłami i inspiracjami na realizację swoich pragnień. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczania z Sundao;ISM, aby zacząć! Niezależnie od tego, w jakim miejscu rozwoju jesteś – naprawdę zdasz sobie sprawę z niezwykłej Mocy swojej Istoty, co znacznie przyspieszy Twoją transformację. Otrzymasz narzędzia i inspirację, aby przejść na wyższy poziom spełnienia i sposoby na dzielenie się wewnętrznym światłem, szczęściem, pokojem. Doświadczysz pełnej przejrzystości, jasności i wystarczalności! Warsztaty ISM są zaproszeniem do stania się swoim najlepszym życiowym przewodnikiem. Możesz być dla siebie Światłem, które zawsze poprowadzi Cię we właściwym kierunku – dokładnie tam, gdzie pragniesz i potrzebujesz być.

Prowadzący

Master Yu-Jae Sheen

Światowej sławy wykładowca, najbardziej dynamiczny nauczyciel medytacji, filozof, autor książek oraz coach artystów, gwiazd i biznesmenów. Daje ludziom inspirację opartą na swobodzie, płynności i synchroniczności. Twórca Integralnej Metody Somatycznej (Sundao;ISM) własnej interpretacji górskiego daoizmu, buddyzmu, tradycyjnej medycyny Wschodu oraz najnowszych odkryć mechaniki kwantowej.

SooJin Kim

Współtwórczyni metody Sundao;ISM. Skrzypaczka, której muzyka pomaga innym połączyć się ze swoją Przestrzenią Wewnętrzną i wyrażeniu emocji. Wierzy, że siłę czerpiemy z poznania swoich możliwości oraz miłości. Od 1999 roku dzieli się praktycznymi wskazówkami, medytacją i muzyką na całym świecie. Prowadzi warsztaty i szkolenia ze swoim mężem Mistrzem Yu Jae-Sheen.

Certyfikacja Facylitatorów Sundao;ISM

Certyfikacja Facylitatora Sundao;ISM jest ważna 1 rok.

Godziny do certyfikacji liczone są według kalendarza akademickiego począwszy od października do września.

Każdemu spotkaniu przypisana jest odpowiednia ilość godzin.

Pierwsza certyfikacja: minimum 80 godzin w roku – warsztatów z Mistrzem Yu – w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.

Kontynuacja certyfikacji: minimum 40 godzin w roku zajęć Sundao;ISM – w tym raz w roku udział w warsztatach stacjonarnych z Mistrzem Yu.

Fotogaleria z warsztatów stacjonarnych 2022

Najpiękniejsze co bym polecił z tych warsztatów to bardzo głębokie medytacje, które prowadzi Mistrz Yu i SooJin, którzy się temu poświęcili, czują to i dają siebie w całości aby na warsztatach służyć nam wszystkim, abyśmy dokładnie przeżywali tą prawdziwą drogę do siebie. Jarosław Olewicz- terapeuta Ustawień Systemowych, mentor duchowy

„Każde spotkanie to nowy wymiar, doświadczam czegoś głębokiego, co przenosi mnie na wyższy poziom samorealizacji! Dziękuję za poznanie innowacyjnych medytacji.” Anna K

„To było cudowne! Czas refleksji, szukania wewnętrznej siły, generowania dobrej energii, rozwijania mojego potencjału twórczego, odnajdywania swojej kobiecości i marzeń. Czas zrozumienia siebie. Dawno nie byłam taka szczęśliwa, a to dopiero początek mojej podróży, początek mojej ścieżki i nie mogę znaleźć odpowiednich słów, by podziękować za to, co poczułam” Katarzyna T.

„Otworzyło się wiele okien zrozumienia, wiele inspiracji. Kiedy pierwszy raz przyjechałam na takie spotkanie, cieszę się, że czuję pełną akceptację i pełne pokrewieństwo dusz. Po długiej podróży wreszcie wróciłam do domu i mogę odpocząć . Czuję się ciepło i bezpiecznie. Jestem bardzo wdzięczny Mistrzowi Yu i SooJin za gwiaździsty świat, który dajesz mieszkańcom naszej planety.”

 

„Co za warsztat, co za medytacja, co za wgląd, co za różnorodność prowadzonej medytacji i muzyki! Kontrolowanie życia to nie tylko iluzja, ale także próba ograniczenia obfitości. Kiedy masz bogate i trwałe doświadczenia, takie jak te w podczas odosobnień ISM Life Mastery jesteś zaskoczony i obdarzony nie do opisania.”

 

„Każdy warsztat i rekolekcje, odkąd Cię poznałem, są inne, ale jednocześnie te same aspiracje i inspiracje. Dziś była czysta biżuteria, wieloaspektowy lśniący diament, tak jak lśniące aspekty osobowości i „piękna, wartości , czyli „wszystkich, którzy dołączyli. Głęboka wdzięczność i ukłony dla Was obojga!” „Czuję zupełnie nową jakość mojej Istoty – więcej ekspansji, więcej akceptacji, więcej miłości – większą Przestrzeń Wewnętrzną – to trudno wyjaśnić – jestem bardzo szczęśliwy, że będziemy kontynuować naszą podróż. Obejmuję Cię moim Sercem.”

 

„Dziękuję z całego serca za te warsztaty! Wszystkie procesy były delikatne, miękkie i przyjemne. Cały czas czułam wsparcie! Wsparcie od siebie, od całego Wszechświata, wsparcie od każdego kwiatu Ziemi, od moich korzeni, od naszych bratnich dusz ISM i oczywiście od ciebie. Poczułem pełnię. To było potężne!”

Do zobaczenia na wspólnej praktyce!

 


Podziel się tym wydarzeniem

350908
DD
dni
HH
godz.
MM
min.
SS
sek.

Szczegóły

Początek:
27 lipca @ 09:00
Koniec:
28 września @ 12:00
Kategorie Wydarzenie:
, ,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Miejsce wydarzenia

On-line